Kategorie

Meble metalowe zamki i akcesoria 

W ofercie posiadamy akcesoria w tym zamki, które są kompatybilne z szafami, których sprzedaż prowadzimy. Bezpieczeństwo wartościowych rzeczy powinno być priorytetem każdego. Niezależnie czy chodzi o domowe kosztowności czy firmową dokumentacje dobrej jakości zamek skutecznie zabezpieczy przed ich trafieniem w ręce niepowołanych osób trzecich.

Zamki do dokumentacji i drogocennych rzeczy

Szafy aktowe w naszej ofercie mogą Państwo wyposażyć w dodatkowy zamek. Szafki do których będzie pasował to szafy metalowe aktowe firm Malow oraz Litpol. W zestawie do zamka otrzymują Państwo dwa klucze. Posiadamy również zamek do szaf szufladowych, który sprawdzi się w przypadku szaf przeznaczonych do trzymania kartoteki.

Jeśli szafa służy do trzymania bardzo wartościowych rzeczy, których ewentualna kradzież niosłaby ze sobą wiele przykrych konsekwencji oferujemy zamki mechaniczne szyfrowe. Zawierają one wysokiej jakości bębenek.  W zależności od modelu umożliwia on na wymyślenie od 1000 do 4000 kombinacji. W przypadku zapomnienia kodu można skorzystać z funkcji jego przypomnienia. Zamek posiada z tyłu obudowy przełącznik, który umożliwia dostosowanie go na zawias prawy lub lewy.

W ofercie posiadamy również elektroniczny zamek szyfrowy. To rozwiązanie sprawdzi się w miejscach w których przewija się duża liczba użytkowników. Pozwala na pracę w dwóch systemach - stały użytkownik typu szkoła oraz zmienny użytkownik typu basen czy depozyt.  W zależności od modelu szafy położenie zamka może być względem drzwi pionowych, poziomych w prawo lub poziomych w lewo. Zamek ten sprawdzi się również do zabezpieczenia prywatnych rzeczy takich jak biżuteria czy drogocenny sprzęt elektroniczny.

Zamek depozytowy - zadbaj o bezpieczeństwo twoich klientów

W miejscach w których ich użytkownicy zostawiają swoje rzeczy niezbędne jest wyposażenie szafy w zamki depozytowe. Sprawdzą się one w takich miejscach jak szatnie basenowe, klubów fitness czy galerie handlowe. To dobre rozwiązanie również dla szkół i uczelni, których uczniowie na zajęcia muszą zmieniać odzież.

Zasada działania zamka depozytowego polega na zastosowaniu monety, która umożliwia zamknięcie zamka dołączonym kluczem. Monetą może być bilon pieniężny lub specjalny żeton. Zamek można dowolnie dostosować do żetonów o średnicy w przedziale 20 mm- 30 mm oraz maksymalnej grubości 3,2 mm. Decydując się na ten rodzaj zamka warto zakupić klucz master czyli tzw. klucz matka, który otwiera każdy zamek z serii. Pozwoli to otwarcie szafki w przypadku zgubienia klucza przez jego użytkownika.

Zamek do szaf bhp - idealny do szafek na odzież roboczą

W miejscach w pracy w których pracownicy potrzebują ubrań na zmianę polecamy zamki do szaf bhp. Dzięki temu pracownicy będą mogli bez obaw zostawiać swój strój roboczy w pracy bez konieczności noszenia go za każdym razem do domu. Zamki te sprawdzą się również w szkołach, które oferują szafki dla uczniów. Pozwoli im to na trzymanie książek i materiałów edukacyjnych co znacznie odciąży ich szkolną torbę.

W ofercie mamy zamki z szyldem kwadratowym oraz z szyldem okrągłym, które pasują do szaf metalowych ubraniowych Malow oraz Litpol. Posiadamy również zamki kłódkowe, które pasują na kłódki z kabłakiem o średnicy mieszczącej się w przedziale między 5 mm a 7,5 mm.

Inne akcesoria

Oprócz zamków, możesz zakupić dostosowane do nich rygle. W ofercie posiadamy rygle 1 punktowe mniej lub bardziej wygięte oraz rygle 3 punktowe do drzwi metalowych szafek ubraniowych. Jeśli nie wiesz, które rygle będą odpowiednie, zapytaj o to naszego konsultanta. Zawsze chętnie udzielamy porad.

Do szuflady niezbędne są prowadnice. Oferujemy wysokiej jakości prowadnicę do szaf metalowych kartotekowych dostępnych w naszej ofercie. Prowadnice mają długość 500 mm i są sprzedawane w komplecie po 2 sztuki.

Dodatkowe wyposażenie szafek

Wiemy, że w biurach i szkołach jest wiele szafek z różnorodną dokumentacją. Szukanie odpowiedniego dokumentu może w związku z tym zająć wiele czasu. Dlatego zadbaliśmy o to aby użytkownicy naszych metalowych szafek mogli od razu zakupić szyldziki opisowe do mebli, które ułatwią organizację dokumentacji.

Szyldzik wykonany jest z przeźroczystego polipropylenu. Są samoprzylepne i można nakleić je na każdy metalowy mebel. Przydadzą się nie tylko do opisywania szuflad kartotekowych ale również do opisu szafek bhp np. imionami pracowników. Szyldziki są wielokrotnego użytku. Jeśli jakieś dane się zmienią wystarczy wyjąć karteczkę i wsunąć nową.

Do zachowania porządku w szufladach kartotekowych polecamy użyć przegrody ruchowej. Wykonana jest ona z metalu i pasuje do szaf które znajdziesz w naszej ofercie. Przegroda to świetne rozwiązanie dla miejsc które posiadają kilka rodzajów dokumentacji, ale w małych ilościach. Dzięki niej utrzymasz porządek bez konieczności inwestycji w kolejne szafki, które zajmowałyby niepotrzebnie miejsce.

Dlaczego nasze zamki i akcesoria?

Zamki i akcesoria dostępne w naszym sklepie są kompatybilne z meblami dostępnymi w naszej ofercie. Jeśli planujesz zakup mebli zapytaj o odpowiedni zamek, a my doradzimy który będzie pasować do danego mebla w zależności od jego zastosowania.

Jeśli zamawiasz zamki i akcesoria w większej ilości koniecznie zapytaj o ofertę z upustem i warunki zakupu. Praktycznie zawsze idziemy na przeciw oczekiwań naszych klientów.

Dbamy o to aby nasz sprzęt pozwolił na bezpieczne składowanie wszystkich Państwa drogocennych rzeczy oraz ważnej dokumentacji. Dlatego do każdego zamka dostępnego w naszej ofercie oferujemy dwa klucze. Dzięki zapasowemu kluczowi masz pewność, że będziesz w stanie szybko wyjąć drogocenne rzeczy zanim wpadną w niepowołane ręce.

Szeroka oferta zamków pozwoli ci na wybranie odpowiedniego do twojego rodzaju mebla. Oferujemy zamki, które sprawdzą się w biurach, w szatniach pracowniczych oraz w miejscach takich jak szatnie basenowe czy kluby fitness.Jeśli potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia postaw na zamki szyfrowe. Oprócz zamków znajdziesz również inne akcesoria, które umożliwią ci utrzymanie porządku w szafkach.

W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór mebli metalowych. Są to między innymi meble socjalne jak choćby: szafki ubraniowe, szafka śniadaniowa, szafki schowkowe, szafy gospodarcze oraz akcesoria jak na przykład pojemnik na płyn do dezynfekcji rąk, czy wózek na laptopy. Część z naszych mebli posiada zamykanie, zamki do mebli metalowych: zamek szyfrowy, zamek krzywkowy. Nasz sklep to pewne produkty i bezpieczne zakupy. W razie pytań zadzwoń lub napisz na adres e mail.

czytaj dalej
Na stronę
Wyświetlono 1 - 16 z 19 elementów
Wyświetlono 1 - 16 z 19 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z