Kategorie

Szafki kartotekowe format A4 poziomo 

Szafy kartotekowe są niezwykle przydatnym wyposażeniem wielu różnych miejsc pracy. Od wielu lat służą do przechowywania dokumentów w biurach, gabinetach lekarskich, archiwach oraz wielu innych miejscach, gdzie praca z drukowaną na papierze dokumentacją odbywa się na porządku dziennym. W takich miejscach pracy szczególnie często możemy zobaczyć szafy kartotekowe przystosowane do poziomego formatu A4. Tego rodzaju sprzęt do przechowywania dokumentów znajduje się także i bogatej ofercie naszego sklepu z wyposażeniem. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie cechy charakteryzują znajdujące się w naszej ofercie szafy kartotekowe format A4 poziomo.

Różne pojemności oraz rozmiary

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szafy kartotekowe o różnych rozmiarach oraz pojemnościach (czyli liczbie szuflad). Najmniejszymi oferowanymi przez nas szafkami są kompaktowe warianty metalowe wyposażone tylko w dwie szuflady. Udostępniamy do zakupu także oraz znacznie większe rodzaje, które wyposażone są fabrycznie w aż sześć szuflad. Nie brakuje także szafek o średnich wymiarach, zawierający trzy, cztery czy też pięć szuflad. Szafy te różnią się od siebie rozmiarami także w obrębie tej samej kategorii „pojemnościowej". Przykładowo, oferujemy szafy czteroszufladowe szafy o szerokości sięgającej 775 milimetrów, oraz mniejsze czteroszufladowe odpowiedniki, których szerokość nie przekracza 415 milimetrów. Dzięki tej różnorodności nasi klienci mogą dobrać egzemplarz, który idealnie będzie pasował od ich biura, gabinetu czy archiwum.

Dwa rodzaje zabezpieczeń

Kartoteki i dokumenty znajdujące się wewnątrz szafek zabezpieczane są za pomocą zamka kluczowego działającego w systemie MASTER, z centralnym zamkiem służącym do zablokowania dostępu do wszystkich szuflad. Oferujemy także możliwość zamówienia szafy ze specjalnie zmodyfikowanym zamkiem, który blokuje tylko wybrane przez posiadacza klucza szuflady. Przy zakupie szafki dołączamy dwa klucze umożliwiające zamykanie oraz otwieranie szuflady mebla. Innego typu zabezpieczeniem są wykonane z metalów prowadnice kulkowe z podwójnym wysuwem, na których osadzone są szuflady. Rozwiązanie to gwarantuje, że zawartość szafki nie wypadnie nagle na biurową podłogę (bądź wyciągającą ją osobę) nawet przy gwałtowniejszym szarpnięciu. Obydwa rodzaje zabezpieczeń: te chroniące przed niepożądanymi osobami próbującymi dostać się do dokumentów oraz blokujące wypadnięcie szuflady są szczególnie istotne teraz, gdy obowiązuje RODO, nakazujące pod groźbą dotkliwych kar finansowych zwracać szczególną uwagą na ochronę danych osobowych pracowników oraz klientów.

Wszystkie dokumenty na swoim miejscu

W przypadku szaf kartotekowych istotne jest nie tylko zabezpieczenie dokumentów, ale i również umożliwienie ich łatwego odnalezienia w ferworze intensywnej pracy. Dokonanie tego znacznie ułatwiają przyklejone do szuflad szyldziki, które można podpisać tak, by zaznaczyć jakiego rodzaju dokument znajdują się w oznakowanej w ten sposób sekcji szafki. Same meble wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej, cechującej się dużą wytrzymałością. Spód szafki z kolei produkowany jest z blachy ocynkowanej. Ta kombinacja materiałów gwarantuje, że szafki będą służyć firmie jeszcze przez długi czas od zakupu. O wysokim poziomie wykonania szafek kartotekowych A4 dostępnych w naszej ofercie świadczą liczne certyfikaty jakości.

Estetyka kolorystyczna

Szafki kartotekowe dostępne są w licznych kolorach — to w jakich konkretnie barwach oferujemy te meble mogą Państwo łatwo sprawdzić na naszej stronie. Estetykę i trwałość malowania zapewnia największa linia malowania proszkowego w naszym kraju, która wykorzystywana jest do produkcji tych wysokiej jakości mebli. Wraz z metalowymi meblami dostarczamy Państwu nie tylko instrukcję obsługi, ale i również narzędzia niezbędne do przeprowadzenie prawidłowego wypoziomowania szafki. Warto zadbać o tę kwestię, gdyż odpowiednie poziomowania zapewnia szafie stabilną konstrukcję, a co za tym idzie, odporność na różnego rodzaju uszkodzenia.

Szafa kartotekowa szk w skrócie: do teczek zawieszkowych format a4, rozmiar przechowywanego dokumentu 275x328 mm, centralne ryglowanie szuflad, maksymalne obciążenie 50kg.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na adres e mail.

czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 12 z 12 elementów
Wyświetlono 1 - 12 z 12 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z