Kategorie

Szafki kartotekowe format A5 poziomo 

Wysokiej jakości, trwałe oraz funkcjonalne meble są podstawą wyposażenia każdego biura. W ofercie naszego sklepu znajdą państwo szafki kartotekowe na dokumenty o formacie A5. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i wybierz model spełniający twoje wymagania.

Szafka kartotekowa A5 -  zastosowanie

Szafy kartotekowy sprawdzą się w każdym miejscu w którym dokumentacja przechowywana jest w formacie A5. Będą to wszelkiego rodzaju miejsca takie jak przychodnia lekarska, gabinet dentystyczny czy urzędy. Świetnie sprawdzi się również do prowadzenia dokumentacji w szkole. Dopasowana szafka do rozmiaru dokumentacji pozwala na zachowanie porządku w dokumentacji. Zbyt duża szafka sprawiłaby, że dokumenty latały by luzem, co stworzyłoby niepotrzebny bałagan, który utrudniał by codzienną pracę w biurze.

Wiemy również jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo prowadzonej dokumentacji. Dlatego oferujemy Państwu szafki zamykane na kluczyk. Dzięki temu mają Państwo pewność, że dokumentacja nie trafi w niepożądane ręce. Do zamka dostają Państwo dwa klucze. Szafki posiadają centralny zamek kluczowy, który jednocześnie blokuje wszystkie szuflady. W zależności o Państwa  preferencji można zamówić szafki kartotekowe z kluczem, który umożliwia otwarcie określonej liczby zamków w szufladach.

W zależności od potrzeb i ilości dokumentacji w ofercie posiadamy zarówno małe szafki 2 -  szufladowe oraz większe, do 6 szuflad.

Szafy kartotekowe mogą Państwo opisać przy pomocy szyldzików, również dostępnych w naszej ofercie. Tak oznaczone szuflady pozwolą na szybkie odszukanie potrzebnych dokumentów.

Dobrej jakości meble metalowe

Ogromną zaletą mebli metalowych jest ich trwałość. Szafka kartotekowa metalowa jest niezwykle trwała. Nie ulega łatwo zniszczeniu pod wpływem ciężaru. Szuflady w szafach kartotekowych zamontowane są na prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Zabezpiecza to szufladę przez wypadnięciem dzięki czemu jej użytkowanie jest zarówno bezpieczne i komfortowe.

Kolejną zaletą mebli metalowych jest łatwość utrzymania ich w czystości. Zanieczyszczenia łatwo można usunąć przy pomocy wilgotnej ściereczki. Kupując szafy kartotekowe metalowe zadbasz o higienę swoich pomieszczeń co jest niezwykle ważne w takich miejscach jak ośrodek zdrowia.

Dodatkowo kupując nasze szafy kartotekowe dostają Państwo instrukcję obsługi szafki oraz elementy do poziomowania szafy. Dzięki temu prawidłowo wypoziomujesz szafkę co pozwoli na jej bezawaryjne użytkowanie.

Szafy metalowe są dostępne w wielu różnych kolorach od czerń po żółć czy czerwień. Szafy kartotekowe malowane są najwyższej jakości farbami światowych producentów. Dzięki temu masz pewność, że powierzchnia będzie odporna na uszkodzenia.

Dopasuj do pozostałych mebli

Decydując się na szafy kartkowe w naszym sklepie z łatwością dopasujesz je do pozostałych mebli. Jeśli prowadzisz dokumentację w różnych formatach możesz kupić dwie szafki na dokumenty o różnych wymiarach. Każda szafa kartotekowa może mieć inną ilość szuflad w zależności od potrzeb twojej firmy. Dzięki temu, że są one utrzymana w podobnej stylistyce będą świetnie komponować się razem.

Szafy kartotekowe z certyfikatem bezpieczeństwa

Szafy kartotekowe dostępne w naszej ofercie posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. Są zgodne zarówno z normami europejskimi jak i polskimi. Posiadają także atest higieniczny PZH oraz atesty klasyfikacji w zakresie reakcji na ogień. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo oraz stawiamy na wysoką jakość dlatego dokładamy wszelkich starań aby każda szafa kartotekowa trafiająca w Państwa ręce spełniała wyżej wymienione normy.

Postaw na wysokiej jakości metalowe szafy kartotekowe. Pozwolą one na bezpieczne przechowywanie dokumentów w Państwa firmie. Kupując metalowe meble w naszej firmie mają Państwo pewność, że spełniają wszelkie europejskie i polskie normy. Stawiamy na jakość na każdym etapie produkcji. Od spawania po malowanie szafy. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje dlatego szafy kartotekowe mogą być dostosowane do Państwa potrzeb na wiele sposobów. Nasz szafa kartotekowa format A5 to rozsądny wybór.

czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 1 z 1 elementu
Wyświetlono 1 - 1 z 1 elementu

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z