Kategorie

Szafki kartotekowe format A6 poziomo 

Szafy kartotekowe pozwalają na zachowanie porządku w dokumentacji. W ofercie naszego sklepu posiadamy solidne szafy kartotekowe w których można przechowywać dokumentację w formacie A6. Oferujemy kilka różnych modeli, z różną ilością szuflad. Dzięki temu mogą Państwu wybrać model, który spełni Państwa wymagania dotyczące ilości posiadanej dokumentacji.

Gdzie sprawdzą się szafy kartotekowe format A6?

Format A6 jest popularny do tworzenia ulotek. Jeśli Państwa firma posiada swoje ulotki, taka szafka z pewnością będzie świetnym sposobem na ich przechowywanie. Dzięki temu, że jest ona idealnie dopasowana do ich wymiarów nie ulegną one zniszczeniu.

Format A6 jest popularny także w przypadku kartotek pacjentów. Wiele przychodni lekarskich decyduje się na dokumentację pacjentów właśnie w takim formacie. Dopasowana szafka sprawi, że nie ulegną one zniszczeniu, a zamek sprawi, że dokumentacja będzie bezpieczna i nie wpadnie w niepowołane ręce oraz spełni wszystkie wymagania RODO. Możliwość przyklejenia do szafki szyldzików sprawia, że łatwiej utrzymać jest porządek w dokumentacji pacjentów. Metalowa powierzchnia sprawia, że szyldziki można przykleić trwale, bez obaw, że w niespodziewanym momencie odpadną.

Szafy kartotekowe A6 sprawdzą się wszędzie tam gdzie potrzebujesz bezpiecznego przechowywania dokumentów o małych rozmiarach. Pamiętaj, że kupując szafki metalowe w naszym sklepie możesz tworzyć dowolne kompozycje. W ofercie posiadamy również szafy kartotekowe na dokumenty o większych wymiarach.

Bezpieczeństwo i higiena

Szafka kartotekowa A6 będąca w ośrodku zdrowia musi spełniać najwyższe wymagania dotyczące higieny. Nasze szafki kartotekowe mają atest higieniczy PZH. Oznacza to że są one bezpieczne dla zdrowia ludzi oraz przyjazne dla  środowiska. Dodatkowo metalowa powierzchnia sprawia, że bardzo łatwo utrzymać je czystości. Jeśli w ciągu dnia szafka ulegnie zabrudzeniu, bardzo łatwo można je usunąć. Należy również podkreślić to, że powierzchnia naszych szafek jest odporna na płyny do dezynfekcji, które są niezbędne w każdym miejscu gdzie dba się o zdrowie drugiego człowieka.

Szafki montujemy w taki sposób aby zapobiegać wypadaniom szuflad podczas ich wysuwania. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu metalowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie z zabezpieczeniem przed wypadaniem. Razem z szafką otrzymują Państwo instrukcję obsługi oraz elementy do poziomowania szafy. Dzięki prawidłowemu wypoziomowaniu szafy jej użytkowanie jest bezawaryjne. W razie jakichkolwiek problemów nasi doświadczeni pracownicy pomogą je rozwiązać.

Wyrób zgodny z normami

Dbamy o to aby każda szafka, która trafi do Państwa rąk była jak najwyższej jakości i posłużyła przez wiele lat. W związku z tym dbamy o to, aby podczas ich produkcji spełniały one wszelkie normy jakości europejskie oraz polskie. Dodatkowo każda z ich zawiera atesty klasyfikacyjne w zakresie reakcji na ogień.

Zmodyfikuj pod swoje preferencje

Nasze metalowe szafy kartotekowe można modyfikować na wiele sposobów. Rodzaj zamka oraz kolor szafki zależy od Państwa preferencji. Oferujemy szafki kartotekowe w klasycznych kolorach takich jak biały czy czarny oraz w odcieniach żółci, czerwieni, niebieskiego itd. Szafki malowane są na profesjonalnych liniach malowniczych, a farby do malowania pochodzą od światowych producentów. Tak pomalowana szafka charakteryzuje się wysoką intensywnością barwy oraz odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Zadbaj o bezpieczeństwo dokumentacji i zakup trwałe metalowe szafy kartotekowe A6. Zapytaj naszych pracowników o dostępne modele, a w razie potrzeb zmodyfikuj szafę pod własne preferencje. Kupując szafy w naszym sklepie mają Państwo gwarancje najwyższej jakości ponieważ dbamy aby posiadały one wszystkie certyfikaty odpowiednie dla tego rodzaju wyrobu. Niezależnie czy kupują je Państwo do biura, przychodni lekarskiej czy dla celów prywatnych, szafa kartotekowa posłuży na pewno przez długi czas. Jest to możliwe dzięki temu, że wykonane zostały z trwałego materiału jakim jest metal.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i do kontaktu.

czytaj dalej

Wyświetlono 1 - 5 z 5 elementów
Wyświetlono 1 - 5 z 5 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z