Kategorie

Szafki na płyty CD 

Organizacja miejsca pracy to podstawa efektywności twoich pracowników oraz twojego biura. Na twoim biurku zalegają sterty płyt ustawione na domowych wieszakach na płyty? Na twoich regałach stoją segregatory z płytami, które kurzą się? Podczas szukania odpowiedniej płyty, musisz przeszukiwać wszystkie te segregatory, tracąc czas? Podczas szukania, inne płyty przecież mogą wypaść i nieodwołalnie zostać zniszczone! Nie ryzykuj! Kup szafki na płyty CD i ułatw sobie pracę.

Po co i dla kogo?

Archiwa, biblioteki, biura... Przecież nie wszystkie dane zmieszczą się na komputerach twoich pracowników! Gdzieś musi być ogólnie dostępna baza projektów, z których wszyscy będziecie korzystać, albo wręcz przeciwnie - baza zawierająca ściśle tajne i odseparowane od siebie dane, do których mają dostęp jedynie osoby upoważnione. Mnogość tych danych zmusza do zastosowania odpowiednich środków zaradczych, które umożliwią funkcjonalną segregację. Szafki na płyty CD są zatem w takim miejscu niezbędne!

Wygoda

Możliwości funkcjonalne segregacji płyt, zapewni ci szafa z podziałem na poziomy i rzędy. Szafy trzypoziomowe, to dobre rozwiązanie w małych biurach. Te sześcio- oraz siedmiopoziomowe to już temat na większe biura lub archiwa danych. Tutaj pojemność liczy się równie mocno jak segregacja. Każda szuflada szafek na płyty CD podzielona jest wewnątrz na trzy rzędy, w których mieści się po 22 płyty! Co w największych szafach daje możliwość pomieszczenia nawet 462 płyt w jednej meblu! Czyż to nie jest oszczędność miejsca?!

Organizacja

Pojemność to jedno, natomiast oznakowanie szaf i poszczególnych poziomów to drugie. Szafy Malow posiadają na przodzie specjalne miejsca na etykiety, gdzie można umieścić karteczki z etykietami zawierającymi numery lub napisy.

Zabezpieczenie

Pracujesz w miejscu, gdzie bezpieczeństwo danych jest priorytetem? Nie każdy może mieć do nich dostęp? Tutaj nie ma takiego problemu. Szafki na płyty DVD i CD posiadają zamek centralny, który blokuje wszystkie szuflady. W zestawie dostępne są dwa takie klucze - w razie gdyby jeden z nich się zgubił.

Bezpieczeństwo funkcjonalne

Mowa tutaj o zabezpieczeniu czysto technicznym - blokada szuflad przed wypadnięciem. Szuflady wysuwne, dla łatwości w wyciąganiu, posiadają kółka umiejscowione na specjalnych prowadnicach. Możliwość wysunięcia szuflady na całej długości bez ryzyka wypadnięcia i uszkodzenia płyt, zapewnia specjalna blokada wysuwania.

Jakość

Szafy na płyty CD posiadają certyfikat ogniotrwałości. Technologia Malow zapewnia klientem aż 24 miesiące gwarancji! Skąd to wynika? Korpus szaf wykonany jest z blachy stalowej, z kolei dolny cokół jest cynkowany - co daje dodatkową gwarancję trwałości. Malowanie proszkowe, najwyższej jakości farbami do metalu, sprawi, że szafy na długo zachowają swój atrakcyjny wygląd.

Wygląd

Powracając do spraw czysto prozaicznych w miejscach takich jak biuro czy archiwum... To także może być kwestia niezwykle istotna! Przecież podział przestrzeni archiwum może być związany z zastosowaniem dla określonych danych, odpowiednich kolorów szafek. A zatem nie tylko atrakcyjny wygląd, ale i funkcjonalność, a co za tym idzie ułatwienie pracy. Blat szafek Malow jest wykonany z płyty laminowej, której kolor, w zależności od preferencji klienta, może być pomalowany na kolor: popielaty, kremowy, biały lub czarny. Pozwala to na wprowadzenia do przestrzeni biurowej odrobinę indywidualizmu.

Czy szafy na CD mogą nam posłużyć także w domu?

Dlaczego nie? Po co męczyć się z tradycyjnymi, choć może bardziej dekoracyjnymi, szafkami na płyty CD, skoro można wprowadzić do wnętrza trochę więcej funkcjonalności? Takie rozwiązanie będzie dobre dla osób, które mają małe mieszkania, lub dla osób, które prowadzą swoje małe biuro w domu. Możliwość zabezpieczenia danych w zamykanej szafie, to dodatkowy plus! Wszystkie szuflady można odpowiednio oznaczyć i opisać. A w razie, gdyby twoje dziecko zechciało zajrzeć do jednej z niezamkniętych przez przypadek szuflad, blokada wysuwna nie tylko zabezpieczy twoje płyty przed wypadnięciem i zniszczeniem, ale przede wszystkim uchroni dziecko przed spadającą na jego głowę ciężką szufladą!

czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 3 z 3 elementów
Wyświetlono 1 - 3 z 3 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z