Kategorie

Szafy kartotekowe metalowe format B5 poziomo 

Szpital, przychodnia czy gabinet prywatny to miejsca, gdzie kładzie się szczególny nacisk na bezpieczeństwo i segregację danych osobowych. Szafy kartotekowe metalowe (format B5 poziomo) spełniają wszelkie wymogi odnośnie bezpieczeństwa przechowywania kartotek pacjentów. Trwałe, solidnie wykonane, zamykane na klucz centralny, wykonywane są w różnych wariantach i wymiarach.

Szafy kartotekowe Malow

Szafy kartotekowe metalowe przystosowane są do przechowywania dokumentacji medycznej zawartej w kartotekach o formacie B5 czyli: 215x258 mm. Maksymalnym obciążeniem, jakie może przyjąć pojedyncza szuflada, jest 50 kg. Wykonane są z stalowego, ogniotrwałego tworzywa spełniającego wszystkie normy ISO obowiązujące w Polsce, dostosowane do certyfikatów i norm technicznych. Dodatkowym wzmocnieniem metalowej szafy jest ocynkowany cokół, tzw. wieniec dolny. Objęte są gwarancją producenta. 

Bezpieczeństwo

Szuflady wysuwane są przy pomocy przytwierdzonych do nich kółek, które umiejscowione są na prowadnicach. Możliwe jest wysunięcie całej szuflady do końca, dzięki czemu na wyciągnięcie ręki dostępne są nawet te kartoteki, które znajdują się w samym tyle. Dla bezpieczeństwa wysuw szuflad został ograniczony blokadą zabezpieczającą, która uniemożliwia wypadnięcie. Zamek centralny, który zamyka wszystkie szuflady jednocześnie, jest gwarantem bezpieczeństwa przechowywania danych, do których nie każdy powinien mieć dostęp.

Dodatkowe akcesoria

Szafki kartotekowe metalowe format B5 (poziomo) wyposażone są w zestaw dwu kluczy - na wypadek zgubienia jednego z nich, lub dla usprawnienia pracy w chwili, gdy dostęp do dokumentacji musi mieć więcej niż jedna osoba. To często ułatwia pracę i zaoszczędza cenny czas. Umieszczone wewnątrz szuflad ruchome przegrody typu "L" ułatwiają segregację. Ogromnym plusem, jeśli chodzi o segregację danych, jest możliwość zamontowania na przodach szuflad szyldzików - można tutaj umieścić karteczki z cyframi lub literami, które ułatwią odnalezienie poszczególnych dokumentów.

Kolory

Niebagatelną rolę, jeśli chodzi o segregację, odgrywają kolory szafek. Możliwość wybrania osobnego koloru dla korpusu oraz szuflad, będzie ułatwiało odnalezienie poszczególnych danych. To przydatna opcja, jeśli chodzi o duże obiekty takie jak szpitale czy duże przychodnie. Jednak i w gabinetach prywatnych ta opcja może okazać się przydatna, nie tylko ze względów estetycznych. Ostatecznie szafki kartotekowe mogą być także stosowane w archiwach. Podział na kolory umożliwi wydzielenie sektorów danych osobowych z podziałem na regiony.

Rodzaje szaf kartotekowych metalowych - format B5 poziomo

Różne wnętrza potrzebują różnych rozwiązań, dlatego w ofercie firmy Malow znajdują się metalowe szafy kartotekowe B5 poziomo o różnej wysokości, szerokości oraz ilości szuflad. Praktyczny podział szuflady na dwa rzędy, oddzielone od siebie ruchomą przegrodą typu L, dotyczy prawie każdego modelu dostępnego w ofercie. Szafa jednorzędowa, wąska z wydzielonym miejscem na format B5, to rozwiązanie idealne w przestrzeniach małych, gdzie każdy centymetr kwadratowy musi być optymalnie zagospodarowany.

Szafy, które posiadają trzy lub dwie szuflady, mogą być umiejscowione na biurku w recepcji czy nawet w gabinecie lekarskim. Te które mają tych szuflad więcej: czteroszufladowe, pięcioszufladowe i siedmioszufladowe, nadają się do segregacji we wnętrzach obszerniejszych, w których kartotek musi zmieścić się znacznie więcej. Są idealne do przychodni, które obejmują często wiele działów medycyny, a także do szpitali, gdzie pacjentów przybywa z każdym dniem.

Polecane!

Producent szaf kartotekowych Malow w swojej ofercie posiada również meble do wyposażenia archiwum, szafy kartotekowe A4 i inne meble, które wchodzą w skład mebli profesjonalnych, stosowanych na co dzień w firmach, przychodniach, biurach, laboratoriach itd. Gwarancja wysokiej jakości wykonania, atesty i certyfikaty, którymi objęte są meble, to element przemawiający na korzyść producenta. A teraz przy zakupie dwu sztuk szafek kartotekowych Malow otrzymasz możliwość skorzystania z promocji cenowej! Sprawdź dostępne u nas metalowe kartotekowe szafy B5.

czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 6 z 6 elementów
Wyświetlono 1 - 6 z 6 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z