Kategorie

Szafy na mapy i rysunki 

Jeśli prowadzisz biuro architektonicznie, archiwum lub jesteś artystą tworzącym projekty na dużych formatach, zapewne zależy ci na organizacji miejsca pracy w biurze lub studio, oraz na zabezpieczeniu swoich prac przed zniszczeniem. Poszukując odpowiedniego rozwiązania, zastanów się nad kupieniem szafy, która spełni wszystkie twoje oczekiwania.

Dlaczego szafa na mapy i rysunki?

Bo szafy to niezbędny element porządnie zorganizowanego środowiska pracy, czy to w archiwum, sekretariacie czy studio architektonicznym. Zamiast upychać projekty po teczkach, które stoją na odkrytych, przykurzonych regałach pionowych, spraw sobie szafę z wysuwną szufladą. Komfort i wygoda użycia to jeden z plusów, który odróżnia szafy na projekty od zwykłych szaf.

Zabezpieczenie przed kurzem i promieniowaniem słonecznym

Jeśli prowadzisz swoje biuro od dawna, na pewno denerwuje cię to, że na teczkach i rulonach z większymi projektami zbiera się kurz. Czy zauważyłeś, że rysunki narażone na styczność z promieniowaniem UV blakną, a czasem nawet całkowicie zanikają? A przecież to twoja ciężka praca. Zamykając projekty w specjalnej szafie, oszczędzisz sobie stresu i strat materialnych.

Nie roluj projektów!

Szafy na mapy i rysunki dostępne są w różnych wymiarach, począwszy od A0 a skończywszy na A4. Zamiast denerwować się, że projekt po rozwinięciu, roluje się, co uniemożliwia ci sprawną pracę, zainwestuj w szafę, gdzie w szufladzie zmieści się cały projekt - bez konieczności rolowania go. A może chcesz przechować projekty o mniejszym formacie? Nie ma problemu - szafy na dokumenty mają przegródki służące do dzielenia przestrzeni na mniejsze formaty, dzięki czemu duże formaty nie pomieszają się z tymi mniejszymi.

Organizacja miejsca pracy

Dostępność i możliwość segregacji, a co za tym idzie - wszystko dostępne na wyciągnięcie ręki. Segregacja dokumentów w biurze to niezwykle ważna kwestia. Tracąc czas na poszukiwanie dokumentów, narażasz się na poważne straty finansowe. Praca musi iść sprawnie i szybko, dlatego jeśli nie poukładasz swoich akt, stracisz czas. Szuflady można opisać i oznaczyć, co ułatwi poszukiwanie poszczególnych dokumentów. Nasze szafy na rysunki i mamy są niezwykle praktyczne i funkcjonalne.

Dla biur i archiwów

Prowadzisz biuro lub archiwum i myślisz, że taka pozioma szafa ci się nie przyda? Myślisz, że tylko zdezorganizuje ci pracę? Nic bardziej mylnego. Po pierwsze, szuflady mają na czele specjalne szyldziki, w których możesz umieścić karteczki z odpowiednią numeracją lub hasłem. Wygodne, wysuwane szuflady, gdzie umieścisz na płasko większe lub mniejsze dokumenty, będą gwarantem efektywniejszej pracy. Już nie musisz siłować się z przerzucaniem teczek - wystarczy wysunąć odpowiednią szufladę i jak na dłoni zobaczyć zawartość całej szuflady.

Dla artystów i architektów

Oczywiście możesz przechowywać swoje prace w papierowych lub plastykowych teczkach, czy w segregatorach... ale na dłuższą metę to nie będzie dobre rozwiązanie. Z każdym dniem projektów będzie coraz więcej, a co za tym idzie, będziesz potrzebować więcej miejsca. Przechowując je w teczkach lub rulonach narażasz je na zniszczenia i zakurzenie. Zamykana szafa, która umożliwi ci segregację prac na poszczególne warianty, bez konieczności składania i rozkładania za każdym razem zawartości całej teczki, zaoszczędzi ci stresu i czasu, który możesz przecież wykorzystać na malowanie, rysowanie czy projektowanie innych dzieł.

Zalety techniczne

Szafa na mapy i rysunki, która może w sobie zmieścić bardzo dużo różnych dokumentów czy projektów, musi być także stabilna. Solidna, metalowa podstawa, ułatwi ci dostęp do dolnych szuflad.

Trwałość

Szafy Malow, o których tutaj mowa, cechuje solidne wykonanie, i gwarancja najwyższej jakości produkcji technologii Malow.

Zabezpieczenie szuflad

To kwestia niezwykle ważna ze względu na bezpieczeństwo twoje oraz projektów, które będziesz tam przechowywać. Dzięki zabezpieczeniu, które ogranicza wysuwanie szuflady na kółkach, nie musisz obawiać się, że spadnie ci ona na nogi lub zrobi wgniecenie w podłodze. Duża ilość projektów jest ciężka, co niesie za sobą ryzyko - tutaj nie musisz się o to martwić. Zobacz modele szaf na mapy dostepne w naszym sklepie internetowym. Zamów szafy na mapy z dostawą do domu lub firmy.

czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 12 z 12 elementów
Wyświetlono 1 - 12 z 12 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z