Kategorie

Szafki metalowe dla medycyny 

Szafki medyczne metalowe

Szafki medyczne metalowe są niezbędnym wyposażeniem każdej placówki służby zdrowia. Nasz sklep oferuje szeroki wybór asortymentu, który jest potrzebny do umeblowania gabinetu lekarskiego i zabiegowego, szpitali i zespołów lekarskich jak również laboratorium lekarskiego. Solidne wykonane szafki medyczne metalowe zapewniają organizację stanowiska pracy, a także bezpieczne przechowywanie leków oraz innych medycznych akcesoriów. Wytrzymały metal gwarantuje wysoką jakość na wiele lat. Najpopularniejszym kolorem medycznym jest biały kolor i właśnie takie też są oferowane meble.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. szafki przyłóżkowe dla pacjentów z zamkniętą półeczką oraz szufladką i otwartą przestrzenią na rzeczy najbardziej potrzebne pacjentowi, aby miał je "pod ręką". Ponadto oferujemy szafki z przezroczystą szybą np. na leki, dzięki czemu od razu widać co znajduje się w środku, aby można było dany lek szybciej znaleźć. Możemy też wykonać szafkę z drzwiczkami z pełnej blachy, z której nie widać na zewnątrz zawartości. 

Szafy kartotekowe są kolejną propozycją oferowanych u nas mebli medycznych. Każda medyczna placówka w celu zachowania organizacyjnie poukładanych kart pacjentów musi być zaopatrzona w ten model. Dzięki niej bez problemu można szybko odnaleźć potrzebną dokumentację. Te szafy różnią się między sobą wielkością i liczbą zamontowanych szuflad. W większości z nich są zmontowane prowadnice kulkowe z dodatkowym zabezpieczeniem, który chroni szuflady przed wypadnięciem na skutek zbyt mocnego pociągnięcia. Szafy można także zamówić u nas w wersji z kluczowym zabezpieczeniem. Przy zakupie otrzyma się dwa komplety. To zagwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo. Kartoteki pacjentów zmieszczą się w szufladach, ponieważ to właśnie głównie do nich dostosowany jest wymiar.

Zalety metalowych mebli medycznych

Metalowe meble medyczne mają trwalszą konstrukcję. Są one wykonane ze stalowych blach. Szafki są mniej podatne na zniszczenie czy ewentualną korozję, a co najważniejsze - są łatwe w sterylizacji. Dzięki temu szafki można także umieścić w miejscu bardziej podatnym na wilgotność powietrza, bowiem są one odporne na działanie czynników atmosferycznych; są odporne ma wodę i inne czynniki środowiskowe.

Meble są przede wszystkim uniwersalne i funkcjonalne ze względu na dostępne rozmiary szuflad i szafek. Zestawienie zależy od wymaganych potrzeb. Cena jest zdecydowanie atrakcyjna jak na wieloletnie użytkowanie tych szafek. 

Meble metalowe są dostosowane do dużych obciążeń - dzięki czemu można więcej w nich zmieścić potrzebnych leków lub dokumentów. Wiadomo, że placówki medyczne posiadają wiele rzeczy, na które muszą mieć miejsce do przechowywania, aby zapobiec bałaganowi. Dzięki zamontowanym kółkom lepiej jest przetransportować mebel w obrębie placówki. To jest szczególnie ważne w przypadku szafek z lekarstwami lub medycznymi akcesoriami.

Zastosowanie metalowych mebli dla medycyny

Metalowe meble najczęściej można spotkać z placówkach medycznych. Profesjonalne meble można podzielić na kilka kategorii. Jedna część służy do umieszczania w nich bezpiecznie i w uporządkowany sposób dokumentację medyczną, leki jak również inne używane na co dzień akcesoria medyczne. Do tego są potrzebne szafy lekarskie, apteczki metalowe oraz szafki na kartoteki. Kolejne służą pacjentowi, gwarantując mu pełną wygodę jednocześnie dbając o jego prywatność. Przykładem są łóżka szpitalne albo szafki przyłóżkowe. 

Metalowe biurka lekarskie lub stoliki chirurgiczne zapewniają lekarzom wygodniejsze wykonywanie codziennych obowiązków. Solidne blaty zapewniają wytrzymałość, a stalowe nóżki - stabilność. Z lewej strony znajdują się zamontowane szuflady, których rozmiary są dopasowane do kart pacjentów. Warto zwrócić uwagę na zamontowanie zamków kluczowych, dzięki czemu dane pacjentów są w pełni bezpieczne.

Meble metalowe znajdują też zastosowanie w laboratoriach i salach zabiegowych. W ofercie można znaleźć np. stoliki do instrumentowania, wygodne stojaki do infuzyjnych płynów i wiele innych. Inne zastosowanie można przypisać do sal operacyjnych. Tam szczególnie przydadzą się stoliki na sprzęt chirurgiczny i cały ekwipunek zabiegowy.

Szafki metalowe dla medycyny - oferta

Metalowe szafki medyczne są wytrzymałe. Dodatkowo łatwo zachować je w czystości. Bezpieczeństwo dokumentacji czy środków medycznych to priorytet każdej medycznej placówki. Oferowane przez nas meble są wykonane z dbałością o każdy nawet najmniejszy detal. Korzystanie z nich jest wygodne oraz przyjemne, gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Cieszą się dużą popularnością. Sprawdzą się w gabinetach lekarskich i innych pomieszczeniach medycznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do dalszego kontaktu. Meble metalowe jak na przykład szafy lekarskie, czy szafka medyczna dostępne w naszym sklepie zostały wyprodukowane z najwyższej jakości blachy kwasoodpornej, dlatego doskonale nadają się do gabinetów lekarskich, ale nie tylko. Zobacz nasze pozostałe meble medyczne. Co można u nas znaleźć? Są to np.: szafy medyczne do przechowywania leków, szafa medyczna, szafa lekarska (szafka lekarska), szafy lekarskie przeszklone (szafki lekarskie ze szklanym frontem), szafy kartoteczne medyczne, szafy na sprzęt medyczny, itp.

czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 6 z 6 elementów
Wyświetlono 1 - 6 z 6 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z