Kategorie

Szafka na komputer przemysłowy 

Są takie firmy, które w wyposażeniu muszą posiadać szafki na komputer przemysłowy. Monitor, komputer, myszka, klawiatura, drukarka - to wszystko musi pomieścić się przy jednym stanowisku pracy. Takie stanowisko bez odpowiedniej szafki będzie nieergonomiczne i będzie sprawiało trudności organizacyjne. Może to narazić firmę na utratę cennego czasu, a co za tym idzie, również straty finansowe.

Metalowe czyli trwałe szafki na komputer

Szafa na komputer przemysłowy wykonana z metalu to gwarancja dobrej jakości na długie lata. Stabilna, niezawodna i mocna, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Nakładane proszkowo farby z palety RAL są odporne na promieniowanie UV i dodatkową zabezpieczają powłokę zewnętrzną, zwiększając trwałość szafki. Konstrukcja tych szafek jest dodatkowo wzmacniana, dla dłuższego zachowania mebla w nienaruszonym stanie.

Z czego składa się szafka na komputer przemysłowy?

Dostępne w ofercie szafki firmy Malow posiadają szereg udogodnień, które służą polepszeniu ergonomii miejsca pracy. Dlatego też znajdzie się tutaj zarówno miejsce na monitor (LCD standardu VESA) i komputer, ale także specjalna półka na myszkę i drukarkę. Zamykane, przeszklone górą drzwi otwierają się jednocześnie z ich dolną, metalową częścią. Istnieje możliwość zakupienia szafki z wyposażeniem i bez niego - a wyposażenie dodatkowe to wentylator i listwa zasilająca. W zestawie można także spotkać listwę zasilającą z filtrem przeciwzakłóceniowym. Istnieje opcja z wentylatorami umiejscowionymi na bocznych ścianach. Przeszklona część drzwi wykonana jest z tak zwanego "bezpiecznego szkła" - szkła hartowanego.

Bezpieczeństwo

Meble przemysłowe muszą odznaczać się także szeregiem cech, które zapewnią bezpieczeństwo przechowywanym w nich sprzętom. Szafa na komputer przemysłowy wyposażona jest w zamek kluczowy, ryglowany w trzech punktach, co daje możliwość zamknięcia szafki za jednym zamachem na wszystkich jej poziomach. Meble Malow posiadają certyfikaty i atesty oraz deklaracje bezpieczeństwa. Wykonane ze stali szafki są ogniotrwałe i odporne na zniszczenia, co za tym idzie, chronią komputer i monitor przed stłuczeniami i zarysowaniami.

Dodatkowe zabezpieczenie

Szafki mają możliwość regulacji stabilności - dzięki regulowanym stopkom. Istnieje możliwość dokupienia opcji z kółkami. W przypadku szafek na komputery przemysłowe, które już są wyposażone w kółka, pojawia się w ofercie zabezpieczenie - blokada na kółka. To ułatwia pracę - podczas pracy przy komputerze, szafka nie przesuwa się, co daje również możliwość sprawnego, bezkolizyjnego użytkowania. Ciekawą opcją jest szafka komputerowa przemysłowy, której poszczególne części zamykają się oddzielnie - osobne szafki na monitor, klawiaturę i myszkę. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość przesuwania półki na myszkę co 25 mm. Można także dokupić półkę na drukarkę.

Szkło hartowane

Górna część szafki, ta przeznaczona na monitor, została wykonana z bezpiecznego szkła hartowanego. Ten rodzaj szkła wykazuje wysoką odporność na stłuczenia, a po uszkodzeniu rozpada się na obłe, tępe kawałeczki. Jest bardzo ważna zaleta, która zapewnia pracownikom bezpieczeństwo podczas niekontrolowanych wypadków.

Kolory szafek na komputer przemysłowy

Dodatkowym atutem, który może przyczynić się do usprawnienia pracy na dużej hali, jest możliwość wybrania osobnych kolorów dla korpusu oraz drzwi. Szeroki wybór kolorów z palety RAL posiada aż 16 różnych barw. Nakładane proszkowo farby są gwarantem zachowania estetycznego wyglądu na długie lata. Farby odporne są na promieniowanie UV i są dodatkowym wzmocnieniem powierzchni zewnętrznej. Kolor szafek może pełnić funkcję organizacyjną, dzieląc miejsca pracy na sektory.

Produkt polski

Szafki na komputer przemysłowy firmy Malow są produkowane w Polsce. Dostarczane są w całości, co zaoszczędza klientom cenny czas, który musieliby poświęcić na montaż. Wieloletnie doświadczenie firmy w zakresie konstrukcji i budowy specjalistycznych mebli przemysłowych, jest gwarancją użytkowania na długie lata. Przykładowe modele to: smk 2, smk 3a, smk 4a. Znajdź produkt dla siebie, na przykład dzięki funkcji sortuj wg. Nasze produkty znajdziesz po słowach: na komputer szafy, szafki komputerowe, profesjonalna szafka na komputer stacjonarny, szafy na komputer z blachy stalowej, meble na jednostkę centralną. Sprawdź w naszym sklepie szafy wysokiej jakości, które ochronią sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi (urazami mechanicznymi) nawet w agresywnym środowisku. Zdadzą egzamin w warsztatach i halach produkcyjnych. Stabilne nóżki, wysuwana półka to wygoda, komfort, bezpieczeństwo, malowane w technologii proszkowej chroni przed odpryskiwaniem farby. Swobodne korzystanie nawet na nierównym podłożu. Doskonale chronią sprzęt przed ewentualnymi uszkodzeniami. Jedyne miejsce na specjalistyczne urządzenia.

Chcesz wiedzieć więcej czym dokładnie jest szafa komputerowa? Zadzwoń lub napisz na adres e mail.

czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 11 z 11 elementów
Wyświetlono 1 - 11 z 11 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z