Kategorie

Sejfy na kosztowności 

Sejf na kosztowności

Pewne część ludzi używa produktów z wysoce wytrzymałej stali, takich jak sejf domowy na wartościowe przedmioty, bo wielu ludzi ma w domach wartościowe drobiazgi ze srebra i złota, takie jak wisiorki, łańcuszki i zegarki. Te drobiazgi łatwo można ukryć i dla typowego złodzieja są one tylko czymś co można upłynnić na czarnym rynku, po to by mieć pieniądze. Z tych przyczyn sejfy na kosztowności w pewnych kręgach nie tracą na popularności, bo tego typu sejfy są często masywnymi i co najważniejsze trudno się je otwiera.

Dlatego złodziej który nie pozna danego modelu sejfu na wylot najczęściej rezygnuje z próby jego otworzenia, bo na to potrzeba czasu. Istotnym jest też i to, że podczas próby otworzenia ktoś może go zajść od tyłu i chyba w tym tkwi ten największy problem dotyczący okradania ludzi z sejfami na kosztowności. Szuflady można sprawdzić w kilka minut, a sejf to już inna liga bezpiecznych kryjówek.

Sejf na cenne przedmioty

Niektórzy też preferują skrytki w podłogach i w ścianach, czyli coś takiego jak skrytka pod obluzowaną deską podłogową, ale niektórzy złodzieje mogą wyczuć tego rodzaju skrytkę pod stopą i szybko ją opróżnić. Taka skrytka może się też znajdować pod meblem, ale w tym przypadku na podłodze będą widoczne jakieś rysy po przesuwaniu danego mebla, bo skrytki mają też to do siebie, że często się do nich zagląda.

Natomiast sejf z zamkiem elektronicznym może być bardziej widocznym lub kryć się za niewielką szafką nocną. Może być on też wbudowany w szafkę nocną, czyli po otworzeniu frontu składającego się z trzech przodów od szuflad złodziej orientuje się w tym, że szafka nocna jest sejfem na kosztowności i to na dokładkę takim, którego nie da się szybko otworzyć.

Sejfy do biura i do domu

Zebranie wiadomości dotyczących sejfu na kosztowności to nie łatwa sprawa. Mowa tu dokładnie o tym, że odpowiedzialni ludzie nie chwalą się tym, że zakupili jakiś model sejfu na kosztowności, bo tego typu informacja po jakimś czasie może trafić do uszu złodzieja. Jednym słowem ten dopracowany konstrukcyjnie sejf z zamkiem elektronicznym musi być zaskoczeniem dla złodziei lub złodzieja, bo ludzie tacy dbają o to by ich nikt nie zdemaskował, czyli na otworzenie sejfu nie poświęcą piętnastu minut, bo mogą być też pewnymi tego, że właściciel domu powróci za cztery lub pięć minut, a całą akcję chcą przeprowadzić szybko.

Taka komplikacja też wiele znaczy, bo dobry sejf na kosztowności odstraszy, a złodzieje często nie okradają tego samego domu dwa razy, chyba że ten drugi raz ma miejsce po ponad roku w starannie wybranym momencie. Najczęściej jednak nie ma on miejsca, jeśli chodzi o sejf na cenne przedmioty, bo nie każdy złodziej chce się bawić w planowanie dotyczące otworzenia danego modelu sejfu.

Sejfy ochronne na pieniądze i dokumenty

Gadżety takie jak i sejf na dokumenty, czy kosztowności z zamkiem elektronicznym to norma jeśli chodzi o jubilera prowadzącego własny sklep. Tego typu specjalista musi dbać o własne towary i dlatego ma sejf na kosztowności i ten na dokumenty, bo te lepsze rodzaje biżuterii sprzedaje się wraz z dokumentami, które opisują w pełni pochodzenie dość drogiej biżuterii. Jubiler zabezpiecza się też za pomocą tego najlepszego alarmu, bo ma co chronić i dlatego też ludzie kompletnie nieznajomi raczej go nie okradają. Najczęściej okradają go byli pracownicy znający zwyczaje szefa. Tacy ludzie znają też rozkład zaplecza, a niekiedy nawet szyfr do alarmu i z tej przyczyny są oczywistymi podejrzanymi, których przesłuchuje się w pierwszej kolejności.

Jak wykonane są sejfy?

Istotne wyposażenie sklepu jubilera to sejf wykonany z nierdzewnej stali, która często spełnia standardy dotyczące stali narzędziowej, która niemal się nie odkształca. Dlatego właśnie jest to opcja nie tylko na lata, ale nawet na dekady. Wiele znaczy też i to, że dobry sejf na kosztowności raczej nigdy nie trafi na złom, chyba że ktoś go nieodwracalnie uszkodzi, ale jeśli da się go odratować, to często się to robi.

Mowa tu dokładnie o tym, że sejf jest opcją znacznie lepszą od stalowej szafki na dokumenty, bo nawet jeśli tego typu szafka ma drzwiczki i ścianki z nieco grubszej blachy stalowej i na dokładkę zamyka się te drzwiczki na klucz, to i tak wielu uzna sejf za opcję pewniejszą i znacznie trwalszą. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zobacz produkty w naszym sklepie, jak na przykład sejf domowy z zamkiem elektronicznym i znajdź rozwiązanie, dzięki któremu skutecznie zabezpieczysz swoje kosztowności. Naprawdę warto!

Zapewnij sobie spokój i bezpieczeństwo. Zadbaj o ważne rzeczy w odpowiedni i profesjonalny sposób.
czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 15 z 15 elementów
Wyświetlono 1 - 15 z 15 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z