Kategorie

Szafy biurowe z drzwiami skrzydłowymi 

Szafy biurowe - Klasyka i funkcjonalność

Klasyczne szafy biurowe z drzwiami skrzydłowymi zapewniające dużą ilość miejsca na sprzęt biurowy, dokumenty, teczki czy segregatory. Każde profesjonalne biuro potrzebuje mieć przynajmniej jedną taką szafę. Szafki posiadają wiele przegród oraz szuflad, co zapewni nam możliwość utrzymania wysokiego porządku w dokumentach i biurze.

Szeroki wybór rozmiarów szafek pozwoli nam na odpowiednie dobranie szerokości i wysokości do naszych potrzeb. Aby idealnie dopasować szafę do swojego biura oraz zabezpieczyć podłogę przed zarysowaniami polecamy również dokupienie nadstawek  o różnych wysokościach. Wysoka możliwość spersonalizowania szaf metalowych zapewni Ci perfekcyjnie dobrany produkt do Twoich wymagań.

Szafy do biura z drzwiami skrzydłowymi

Drzwi szaf montowane są w klasyczny i najpopularniejszy sposób z ukrytymi zawiasami. Istnieje możliwość wymiany zawiasów na nowoczesny mechanizm chowania się do wnętrza szafy , przez co znacznie ułatwiają pracę i oszczędzają wykorzystywaną powierzchnię, lub mechanizm żaluzjowy, który również zaoszczędzi powierzchnie biurową i poprawi komfort pracy. Istnieje możliwość ulepszenia szafki o dodatkowe skrytki zamykane zamkiem kluczowym , metalowe wysuwane szuflady ramowe, metalowe wysuwne szuflady pełne.

Stylowa szafa biurowa z drzwiami skrzydłowymi

Szafy wykonane są z wytrzymałej blachy stalowej, która ochroni państwa przedmioty przed uszkodzeniami. Wieniec dolny dodatkowo zabezpieczony z blachy ocynkowanej, co zabezpiecza przed wilgocią. Nasze szafy wykonujemy z wysokiej jakości materiałów starając się przy tym zachować niską cenę. Szeroki wybór rozmiarów i rodzajów szafek z pewnością trafi w państwa wymagania.

Minimalistyczne podejście do designu sprawia że szafki będą pasować do każdego wnętrza. I zadowolą każdego kto ceni prostotę i elegancję wnętrz. Łagodny i profesjonalny wygląd szafek nie  rozprasza uwagi i pozwala skupić się na pracy biurowej. Możliwość wybrania jednego z szesnastu kolorów bez żadnych dopłat pozwala nam dobrać szafkę do każdego rodzaju pomieszczenia.

Uniwersalna szafa do biura

Dzięki możliwości przestawiania półek, masz pewność, że w szafie zmieścisz wszystko co potrzebujesz. Półki można przestawiać co 25mm. Daje to możliwość schowania w szafce małych przedmiotów biurowych jak i większych gabarytowo przedmiotów jak np. drukarka czy skaner. A dodatkowa możliwość zamknięcia szafki na klucz daje nam pewność, że te przedmioty będą bezpieczne.

Posiadamy również szafy z szufladami ramowymi, które idealnie nadają się do przechowywania dużej ilości akt i teczek. Szuflady zamontowane są na prowadnicach z handlową blokadą Ronis, które zabezpieczają przed wysuwem więcej niż jednej szuflady na raz.

Z racji, że wiemy jak ciężko jest znaleźć idealną szafę metalową. Wychodzimy naprzeciw państwa oczekiwaniom i proponujemy ewentualne poprawki rozmiarów, możliwość zamontowania innych zamków i inne modyfikacje. Wystarczy się skontaktować z naszym doradcą i bez problemu naniesiemy wszelkie państwa poprawki. Nasza profesjonalna miła i wykwalifikowana kadra z pewnością odpowie na wszelkie państwa pytania i pomoże wybrać idealny produkt.

Każdy produkt ma zapewniony transport do państwa biura, dzięki czemu nie musicie się państwo niczym przejmować po wyborze i zakupie naszych szaf. Zdajemy sobie sprawę z jakości naszych produktów, udzielamy więc rękojmi za wady fizyczne mebli metalowych na 24 miesiące od dnia sprzedaży.

Bezpieczne szafy biurowe z drzwiami skrzydłowymi

Dzięki zamontowaniu w naszych szafkach zamków kluczowych w systemie MASTER, mamy pewność, że Twoje dokumenty będą zabezpieczone przed dostaniem się w niepowołane ręce. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania zamków umożliwiających otwarcie określonej liczby zamków w szafie. Całość pozwoli Ci czuć, że dane które przechowujesz są w dobrym i bezpiecznym miejscu.

Każda z szafek posiada certyfikat  COBRABID-BBC, który jest gwarantem spełnienia wymagań określonych na podstawie norm PN-F 06010-05:1990; PN-F0-06001-1:1994/Az1:2000; PN-EN 14749;200;PN-EN 14073-2:2006. Atest Higieniczny PZH. Atesty klasyfikacyjne w zakresie reakcji na ogień, certyfikaty zgodności z polskimi normami .

Poznaj szczegóły naszej oferty. Sprzedawana przez nas szafa, drzwi skrzydłowe ze schowanymi zawiasami oraz inne meble wykonana jest z wysokiej jakości blachy. Dzięki temu jest mocna i solidna, półki mogą utrzymać ciężar nawet 60 kg, ilość półek zależy od modelu mebla, dostępna jest też nadstawka do szafy. Posiadają uchwyt drzwiowy z zamkiem blokującym poprawiający bezpieczeństwo. Zobacz też nasze szafy z drzwiami żaluzjowymi. W razie pytań prosimy zadzwonić lub napisać na adres e mail.

czytaj dalej
Na stronę
Wyświetlono 1 - 16 z 29 elementów
Wyświetlono 1 - 16 z 29 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z