Kategorie

Szafy żaluzjowe 

Szafy żaluzjowe, Szafa żaluzjowa

Szafy żaluzjowe w zależności od konkretnego modelu są wykonane ze stalowej blachy. Drzwi żaluzjowe są wykonane z listew ze sztucznego tworzywa i są one wsuwane w podwójne boczne ściany i zamykane na kluczowy zamek zatrzaskowy. Metalowe szafy biurowe mają regulowane metalowe półki. Kolory są różne w zależności od wybranego typu szafy. Są malowane metodą proszkową co zapewnia trwałość koloru, a także zabezpiecza je przed korozją. Nośność każdej półki gwarantuje utrzymanie ciężkich np. segregatorów.

Drzwi posiadają uchwyt, aby łatwo można je było otworzyć. Dodatkowo są one bezgłośne, szybkie i lekko pracujące, co jest kolejną ważną cechą produktu. Żaluzja porusza się w poziomym kierunku. Dzięki temu nie jest potrzebna powierzchnia funkcyjna. Designerskie drzwi żaluzjowe poza tym, że są trwałe w częstym użytkowaniu to warto zwrócić uwagę, iż są odporne na uszkodzenia mimo częstego korzystania z nich. Konstrukcja prezentowanej szafy jest zgrzewana co także po raz kolejny wskazuje na jej trwałość.

Zalety żaluzjowych szaf

Dzięki specjalnej konstrukcji, oferowane żaluzjowe szafy mają bardzo stabilną konstrukcję wzmocnioną profilami. Zapewniają większą wytrzymałość na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Ponadto posiadają bogate wyposażenie w swoim standardzie. Produkty są atestowane. Funkcjonalność mebli wpływają na większą elastyczność aranżując wskazane miejsce. Szafy z drzwiami żaluzjowymi zapewniają mniejszą powierzchnię funkcyjną porównując je ze zwykłymi szafami dwudrzwiowymi.

Dzięki temu zyskuje się wolną przestrzeń w biurze. Jak wiadomo - w dwudrzwiowych szafach potrzeb więcej miejsca na otworzenie choćby jednego frontu. Wtedy nic blisko nie może być, ponieważ dojście do szafy nie będzie możliwe. Decydując się na żaluzjowe szafy nie  trzeba już martwić się jak zagospodarować przestrzeń biura, jeśli jest ono o mniejszej powierzchni. Kolejną zaletą jest ich bogate wyposażenie w oferowanym standardzie. W ofercie każdy wybierze coś spośród gamy wymiarów. Drzwi żaluzjowe wykonane z tworzywa sztucznego.

Szafy żaluzjowe - zastosowanie

Żaluzjowe szafy są niezastąpione w miejscach, w których  jest mało miejsca do zagospodarowania. Bez problemu można ustawić je w miejscu niedaleko od innych używanych przedmiotów. Będą pasować do każdej aranżacji wnętrz. Powszechnie to jeden z najbardziej popularnych i nowoczesnych modeli wybieranych do wyposażenia biur, kancelarii i wiele innych pomieszczeń, które wymagają organizacyjnego przechowywania dokumentów zapewniając przy tym bezpieczne miejsce. Przechowywanie dokumentów w tego typu szafach jest zdecydowanie bardziej estetyczne, funkcjonale jak również gustowne.

Dzięki tym żaluzjowym szafom, na które zawsze znajdzie znajdzie się miejsce w biurze wybierając spośród różnorodnych dostępnych wymiarów już nie trzeba się martwić jak połączyć mała powierzchnię użytkową biura z perfekcyjnym przechowywaniem ważnych dokumentów, które tym samym ma je ciągle dostępne na wyciągnięcie ręki bez konieczności przechodzenia do innego pomieszczenia. 

Szafy żaluzjowe - oferta

Oferowane żaluzjowe szafy spełniają wymogi z zakresu jakości, trwałości, a także funkcjonalności. Sprzedaż jest dostępna na terenie całej Polski. Szafy metalowe są dostępne w wielu rozmiarach, wariantach oraz kolorach. Zapewne każdy znajdzie coś, czego szuka i z czego będzie przez wiele lat zadowolony. W celu zapoznania się z konkretnymi wymiarami mebli należy kliknąć bezpośrednio na dany wzór, skąd użytkownik zostanie automatycznie przekierowany do oferty. Prezentowane szafy żaluzjowe są wykonane przez doświadczonych pracowników dbających o wysoką jakość produkowanego wyrobu.

To najlepsza szafa nie tylko na polskim rynku. Szafy żaluzjowe to praktyczne rozwiązanie chcą oszczędzić miejsca. Konkurencyjna cena zapewnia o wielu zadowolonych klientach, którzy skorzystali już z oferty. Coraz więcej osób wybiera wyłącznie ten typ szafy. Przede wszystkim gwarantujemy perfekcyjne i dokładne wykonanie produktu stawiając na jakość szaf. Wiele osób skorzystało już z oferty. Zachęcamy do zakupu. Sprawdź nasze szafy żaluzjowe i inne produkty.

Przykładowe cechy mebli: chowające się w bokach szafy drzwi niwelujące ograniczenia przestrzeni, półki szaf wykonane z metalu, drzwi skrzydłowe znane z klasycznych szaf, użycie najwyższej jakości materiałów gwarantuje solidność. Idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu biurowym. Będą praktycznym rozwiązaniem dla każdego, komu jednocześnie zależy na estetycznym wyglądzie. Zobacz inne nasze produkty, jak na przykład: szafa żaluzjowa, metalowa szafa aktowa, szafy żaluzjowe omnispace, szafy z drzwiami żaluzjowymi.

W razie pytań napisz na adres e mail lub zadzwoń. Chętnie pomożemy w wyborze.
czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 8 z 8 elementów
Wyświetlono 1 - 8 z 8 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z