Kategorie

Stoły biurowe STB Comfort 

Co powinno cechować wysokiej jakości stół przeznaczony do pracy biurowej? Przede wszystkim powinien być wygodny, gdyż bez odpowiedniego poziomu komfortu nie może być mowy o skutecznym działaniu pracowników. Drugą istotną kwestią jest bez wątpienia elastyczność i łatwość do przystosowywania nie tylko do różnych zadań, ale i także do różnych użytkowników. Nie można również nie wspomnieć o tym, jak istotna jest wytrzymałość — stół biurowy powinien służyć kupującego go firmie przez wiele lat, zatem warto zwrócić uwagę jak dany egzemplarz przedstawia się pod kątem odporności. Sprawdźmy zatem jak przedstawiają się powyższe cechy w przypadku stołów biurowych STB Comfort.

Klasyczny oraz uniwersalny design

Tym co od razu rzuca się w oczy w przypadku stołów biurowych STB komfort jest ich klasyczny, minimalistyczny projekt. Dzięki niemu meble te bez większych trudów można wpasować w najróżniejszego rodzaju przestrzenie robocze typowe dla środowisk biurowych: sprawdzą się zarówno w typowym gabinecie, jak i w biurze zorganizowanym w popularnej formie open-space. Dzięki specjalnemu kanałowi kablowemu wszelkiego rodzaju przewody niezbędne do funkcjonowania sprzętu biurowego (kable, listwy itp.) można bez problemów w estetyczny sposób ukryć i uporządkować. Estetyka i wygoda to nie jedyne zalety stołów STB: cechuje je również spora uniwersalność, zapewniana przez dodatkowe opcje wyposażenia, umożliwiające ich modyfikacje. Przyjrzymy się im bliżej.

Interesujące dodatki

Stoły biurowe STB pozwalają między innym na montaż tzw. łączników. Są to elementy umożliwiające stołów w różne kombinacje, pozwalające na rozszerzenie ich zastosowania. Dostępne są dwa rodzaje łączników: łączniki typu ćwiartka służą do połączenia mebli postawionych do siebie prostopadle. Z kolei łączniki równoległe wykorzystywane są do łączenia dwóch stołów znajdujących się równolegle w stosunku do siebie. Łączniki okazują się przydatne zwłaszcza w sytuacjach, gdy niezbędne jest stworzenie miejsc do odbycia narady czy też omówienia postępu nowego projektu. Z kolei dodanie do stołów biurowych elementów w postaci osłon stołowych (znanych także pod nazwą blendów) pozwala nie tylko oddzielić nogi osób pracujących przy zbliżonych do siebie stanowiskach, ale i również ukryć przed wzrokiem wszystkie rzeczy znajdujące się pod blatem.

Jakie kolory można dobrać dla stołu biurowego STB?

Stoły biurowe STB dostępne są w wielu różnych kolorach: wśród najbardziej popularnych z nich znajduje się między innymi kolor popielaty, biały czy też czarny. Niezależnie od wybranego koloru, blaty wszystkich stołów wyposażone są krawędzie o kolorze czarnym. Wysokość blatów można łatwo dostosować do potrzeb poszczególnych pracowników, gdyż nogi stołów zawierają stopki, które można regulować w celu dobrania wysokości oraz pozycji poziomej. Same nogi wykonane są w profilu kwadratu o wymiarach 50 na 50 milimetrów.

Meble trwałe oraz odporne

Jak wytrzymały jest blat stołu biurowego STB? Wykonano go z najwyższej jakości płyty o grubości 18 milimetrów opatrzonej dodatkowo powłoką z melaminy. Z kolei wspomniane już regulowane nóżki stołu produkowane są z wytrzymałego metalu gwarantującego niskie zużycie materiału nawet przy intensywnej eksploatacji. Cała konstrukcja stołu jest dodatkowo wzmocniona przez poziomą belkę konstrukcyjną. Ma ona dwa zastosowania: jej pierwszą funkcją jest zapewnienie dodatkowej stabilizacji stołu, drugą zaś jest funkcjonowanie jak osłona na kable, listwy, zasilacze i innego rodzaju elektronikę. Całość wysyłana jest do Państwa w częściach umożliwiających łatwy transport oraz szybką i bezproblemową konstrukcję już po dostarczeniu na miejsce.

Reasumując, stoły biurowe STB to meble znakomicie nadające się do różnego typu przestrzeni biurowych z kilku przyczyn. Pierwszą z nich jest bez elegancki design, który sprawia, że meble te łatwo dopasować do każdego biura. Warto również mieć na uwadze możliwość regulacji stołu oraz wyposażenie go w dodatkowe elementy. Ostatnią istotną kwestią jest solidna konstrukcja gwarantująca znakomitą wytrzymałość.

Co sprawia, że nasze meble metalowe, a szczególnie stoły biurowe STB mają niepowtarzalny charakter? Solidne nogi stołu wykonane ze stalowych profili (o profilu kwadratowym 50 x 50 mm), dostarczane w elementach blaty z płyty pokrytej melaminą (blaty o powłoce z melaminy), grubość blatu 18 mm, brzegi w kolorze czarnym, kanał kablowy umieszczony pod blatem, dostarczane w dużych elementach umożliwiających łatwy montaż. Ten prostokątny stół biurowy ma szerokie zastosowanie, doskonale sprawdzi się w wielu firmowych pomieszczeniach. Przykładowe modele: stół biurowy stb 1260, stb 1280, stb 1460, stb 1480, stb 1660, stb 1680, stb 1860, stb 1880, stb 1060, stb 1080. Poznaj nasze stoły biurowe oraz inne meble metalowe.

czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 1 z 1 elementu
Wyświetlono 1 - 1 z 1 elementu

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z