Kategorie

Stoły 

Stoły biurowe, stół do biura i gabinetu

Metalowy stół o klasycznym wyglądzie, przystosowany do urządzenia wnętrz firmowych, gdzie kładzie się nacisk na funkcjonalność, ma zastosowanie uniwersalne. Dzięki temu znajduje zastosowanie również w miejscach takich jak sale konferencyjne czy nawet dom. Co sprawia, że stoły metalowe są tak powszechnie i wszechstronnie wykorzystywane w przestrzeni funkcjonalnej?

Wygląd stołu biurowego

Można by rzec, że to sprawa drugo - a nawet trzeciorzędna, a jednak to właśnie wygląd decyduje o wszechstronnym zastosowaniu stołów metalowych w przestrzeniach firmowych, takich jak biuro, gabinet czy pomieszczenia socjalne. Prosty, nieskomplikowany stelaż połączony z prostokątnym blatem - to ponadczasowa klasyka. Stoły produkowane przez firmę Malow, oprócz klasycznego wyglądu, odznaczają się również jakością wykonania.

Jakość stołu do biura i gabinetu

Solidnie wykonana konstrukcja metalowa, nakryta melaminowanym blatem to połączenie idealne. Łatwy w utrzymaniu czystości blat, umożliwia stosowanie stołu nie tylko w przestrzeniach biurowych, ale i na salach konferencyjnych - gdzie często ma styczność z jedzeniem. Wytrzymałość na duże obciążenia, odporność na ścieranie, ogniotrwałość - to wszystko przemawia za jakością tych mebli. Stalowy stelaż  wyposażony jest w nogi wykonane z profili zamkniętych o przekroju czworokątnym.

Funkcjonalność stołu biurowego i gabinetowego

Producent mebli biurowych Malow ma w swojej ofercie stoły metalowe biurowe o blatach prostokątnych dostępnych w różnych wymiarach. Regulowane stopki przytwierdzone do nóg stołu, umożliwiają wyregulowanie poziomu nawet na nierównej podłodze. Co w precyzyjnej pracy jest niezwykle istotne.

Gdzie można stosować stoły metalowe?

Nie tylko w biurach, gdzie mamy do czynienia z pracą umysłową, często związaną z pisaniem, używaniem komputera, segregacją danych, ale także w mniejszych gabinetach, gdzie przestrzeń jest mocno ograniczona. Znajdą również zastosowanie na zapleczach socjalnych, gdzie meble mają często styczność jedzeniem, mogą też ubrudzić się często pitą w zakładach pracy kawą czy herbatą. Podobnie sprawa ma się z salami konferencyjnymi. Pracownicy mogą zajmować przy nich miejsce bez żadnego skrępowania - wolna przestrzeń pod blatem.

Czy można stosować je w domu?

Dlaczego nie? W kuchni - gdzie przygotowuje się posiłki, w gabinecie - gdzie rysujemy projekty, czy nawet na małej, domowej produkcji ciast, gdzie potrzebna jest linia produkcyjna. Stoły metalowe można bez przeszkód z sobą łączyć, a specjalnie zaprojektowane moduły narożne umożliwiają optymalne zagospodarowanie pomieszczenia.

Producent mebli biurowych Malow posiada w swojej ofercie również stoły narożne. W zależności od zapotrzebowania danego miejsca, mogą to być dwa rodzaje stołów narożnych. Stół z czterema nogami, gdzie blat ma kształt trapezu, lub trójnożny z trójkątnym blatem. Dzięki połączeniu stołów o prostokątnym blacie z tymi modułami, można stworzyć ciąg produkcyjny.

Kolory stołów biurowych

Powracając na koniec do sprawy tak ważnej jak kolor stołu. Istnieje możliwość doboru koloru stelaża w odcieniach takich jak na przykład: żółty, niebieski, grafit i wiele innych. Podobnie jest z wyborem koloru blatu, choć tutaj ilość kolorów jest nieco zawężona -  biel, beż, szary, czarny, jasny brąz. Dlaczego ten wybór jest tak istotny? Spójne z otoczeniem barwy wpłyną na pracę oraz samopoczucie pracowników. Ciepłe kolory ożywią klimat pomieszczenia, a co za tym idzie, praca stanie się przyjemniejsza.

Jak należycie skomponować kolor blatu z barwą stelaża?

Przede wszystkim zwróć uwagę na wystrój wnętrza - kolor ścian, oraz na to, co to za miejsce - czy jest to przestrzeń oficjalna czy raczej służąca do odpoczynku. W miejscu takim jak gabinet, lepiej będą wyglądały kolory stonowane, chyba, że jest to biuro architektoniczne - wtedy połączenie żółtego stelaża z czarnym blatem będzie działało na wyobraźnię klienta, a ciebie pobudzi do kreatywnego myślenia. Biały blat i błękitny stelaż będzie lekkim i przyjemnym w odbiorze połączeniem, na przykład na sali konferencyjnej. Do małej, domowej produkcji wybierz kolory białe - żeby było dobrze widać zabrudzenia, które należy usunąć po wykonaniu danej czynności.

W naszej ofercie posiadamy różnego typu meble biurowe. nasze meble do biura charakteryzują się ciekawym wyglądem, wysoką trwałością i jakością. Są to meble gabinetowe jak choćby: krzesła biurowe, biurka, stoły konferencyjne, szafy i inne tego typu biurowe meble. Najlepiej przejrzeć naszą ofertę i wybrać rozwiązania idealnie dopasowane do swoich oczekiwań i potrzeb. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami pod podanym numerem telefonu lub na adres e mail. Wybierz meble biurowe najwyższej jakości. Nadaj pomieszczeniom firmowym nowego blasku i charakteru.

czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 1 z 1 elementu
Wyświetlono 1 - 1 z 1 elementu

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z