Kategorie

Szafy aktowo-kartotekowe 

Szafy kartotekowe metalowe

Solidna metalowa szafa kartotekowa pozwoli na utrzymanie porządku w papierach wszędzie tam gdzie wymagane jest prowadzenia dokumentacji. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą szaf aktowo-kartotekowych i wybierze model odpowiedni dla ciebie.

Charakterystyka szaf aktowo-kartotekowych

Nasze szafy wykonane są z metalowej blachy. W przeciwieństwie do innych materiałów takich jak np. drewno są one o wiele bardziej wytrzymałe. Po pierwsze solidność wykonania sprawia, że nie ulegają szybkiemu uszkodzeniu podczas intensywnego użytkowania. Ma to miejsce w przypadku tego typu szaf bowiem ze względu na składowanie w nich kartotek zazwyczaj istnieje konieczność otwierania ich kilkanaście razy w ciągu dnia.

Szafy dostępne w naszej ofercie są przystosowane do tradycyjnych kartotek oraz do tych w których stosuje się teczki zawieszkowe. Te ostatnie można zawiesić w poprzek szuflady. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo twoich akt i szuflada ma odpowiednie zabezpieczenia, które chronią przed wypadnięciem akt podczas jej otwierania.

W naszych szafach metalowych szuflady mają zamontowane specjalne prowadnice, które umożliwiają otwarcie jednej szuflady na raz i tym samym zabezpieczają przed samoczynnym wysuwanie się innych szuflad.

Szafy aktowe metalowe

Kupując nasze meble masz pewność, że będą one ze sobą kompatybilne. Przykładowo szafa kartotekowa Skb 210 ma taką samą głębokość co szafy biurowe Sbm. Dzięki temu możesz stworzyć ciąg przy zabudowie biurowej. Sprawi to, że wnętrze będzie prezentować się elegancko, a funkcjonalność szafy pozwoli na składowanie dużej ilości dokumentów.

Metal to materiał, który łatwo można barwić. W związku z tym w zależności od Państwa preferencji nasze szafy można zamówić zarówno w klasycznych kolorach takich jak biel i czerń oraz w nowoczesnych takich jak żółty, czerwony i zielony. Dzięki temu z łatwością dobierzesz mebel, który będzie wpasowywał się w charakterystykę danego przedsiębiorstwa.

Powierzchnia metalowa sprawia, że szafy są łatwe do utrzymania w czystości. W większość przypadków zabrudzone miejsce wystarczy przetrzeć wilgotną ścierką.

Zastosowanie szaf aktowo-karotekowych

Szafy aktowe-kartotekowe sprawdzą się wszędzie tam gdzie wymagane jest prowadzenie dokumentacji. W szczególności w takich miejscach jak przychodnia lekarska, gabinecie dentysty gdzie przechowuje się karty pacjentów. Sprawdzą się również w biurach, szkołach czy urzędach do utrzymania porządku w aktach.

Dla większego bezpieczeństwa danych proponujemy szafy zamykane na klucz. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz miał pewność, że twoje akta są nie tylko w należytym porządku, ale również bezpieczne.

Dla osób wymagających - szafy 2 w 1

Oprócz tradycyjnych szaf aktowo-kartotekowych w postaci szuflad posiadamy szafy 2 w 1. Dolna część szafa zawiera szuflady na akta w teczkach. Z kolei górna część to półka w której zmieści się segregator. Jeżeli do trzymania dokumentacji stosują Państwo różne systemy to ta szafa jest dobrym wyborem.

Najniższa szuflada znajdująca się na samym dole jest płytsza od pozostałych i sprawdzi się do trzymania podręcznych drobiazgów taki jak długopisy, zszywacze i inny sprzęt papierniczy. Szafa ta sprawdzi się również w małych gabinetach jako mebel wielofunkcyjny.

Nie tylko do biura

Szafy aktowe-szufladowe są zazwyczaj kupowane jako wyposażenie do biura. Sprawdzą się również dla indywidualnych odbiorców. Taka szafa to świetny pomysł do spiżarni. Głębokie szuflady pozwolą na składowanie suchych produktów. Szafa aktowo-szufladowa to dobre rozwiązanie dla osób zajmujących się rękodziełem. Jeżeli posiadasz dużą ilość akcesoriów wszystkie je bez problemu pomieścisz w takiej szafie. Sprawdzi się również do domowego warsztatu jako mebel do trzymania narzędzi.

Szafa aktowo-szufladowa pozwoli na utrzymanie porządku w dokumentach. Solidne wykonanie sprawia, że posłuży na długi czas. Dla większego bezpieczeństwa warto zakupić szafę z kluczem. Szafy aktowe-szufladowe to nie tylko świetne rozwiązanie do trzymania kartotek, ale sprawdzą się również dla wszystkich, którzy potrzebują solidnego i pakownego mebla. Szuflady na prowadnicach kulkowych z  zabezpieczeniem przed wypadaniem. Szafa aktowa, czy szafa aktowo kartotekowa  to nie tylko praktyczność i funkcjonalność, to także metalowe meble, które niezwykle profesjonalnie i solidnie wyglądają. Postaw na jakość i funkcjonalność.

Wybierz praktyczne połączenie szafy na kartoteki i szafy aktowej. Pasujące produkty: szafa aktowo kartotekowa, szafy aktowo kartotekowe, szafa aktowa z blachy ocynkowanej, meble biurowe z blachy stalowej, szafy kartotekowe skb, meble metalowe, szafka wykonana z blachy. Przykładowe cechy produktów: szuflady zainstalowane są na teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, części aktowej przestawne półki, wysoki maksymalny udźwig szuflady, centralne ryglowanie szuflad, Uchwyt drzwiowy z zamkiem blokującym drzwi, przestawne półki, kolory z palety ral, specjalny mechanizm umożliwiający wysunięcie jednocześnie tylko jednej szuflady, mechanizm uniemożliwiający wysunięcie kilku szuflad jednocześnie, co zabezpiecza mebel przed przewróceniem, każda szuflada posiada miejsce na identyfikator, przestawne półki co 25 mm.

czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 5 z 5 elementów
Wyświetlono 1 - 5 z 5 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z