Kategorie

Szafki typu L ubraniowe 

Szafki typu L

Różnorodne zastosowanie szafek ubraniowych typu L sprawia, że są one jednym z dość popularniejszych wyborów. Niezależnie bowiem od tego, czy mają zostać wstawione do pomieszczenia socjalnego, czy też ich przeznaczeniem będzie codzienny użytek, okazują się być niezwykle praktyczne. Trwałość wykonania, zaawansowane technologie produkcji, unikalny kształt oraz szeroka paleta kolorystyczna - to wszystko razem wzięte składa się na przyjazne otoczenie i wygodę użytkowania. Wybór jest w tej kategorii oczywiście bardzo szeroki, jednak szafki ubraniowe typu L posiadają pewne zalety, których nie sposób bagatelizować. Oto one.

Szafki socjalne dla pracowników

Szafki ubraniowe typu L to połączenie nowoczesności z oszczędnością, która jest synonimem ergonomii użytkowania. Optymalne zagospodarowanie przestrzeni jest szczególnie ważne, aby uzyskać maksymalną wydajność, która znacznie przyspiesza i porządkuje pracę. Stąd szafy typu L są bardzo niezwykle popularne w różnych przestrzeniach gospodarczych i nie tylko. Sprawdzą się zarówno na basenie, czy siłowni, lecz także na zakładzie pracy albo w szkole. Precyzja wykonania produktów sprawia, że jedna szafka obok drugiej są do siebie idealnie dopasowane.

Ponad to wyposażyliśmy nasze szafki w dwa haczyki oraz samoprzylepny wizytownik, dzięki czemu użytkowanie staje się dużo prostsze i wygodniejsze. W zależności od modelu, szafka może posiadać od 2 do nawet 8 komór. Z kolei zastosowanie najnowszych metod technologicznych sprawia, że nasze produkty są jednocześnie lżejsze - co pozwala z łatwością zmieniać aranżację wybranego pomieszczenia; oraz bardziej wytrzymałe - a co za tym idzie bardziej odporne na większe ciężary.

Bezpieczne przechowywanie odzieży

W trosce o dobro i zdrowie użytkowników zadbaliśmy, aby nasze produkty były nie tylko solidnie wykonane. Zależało nam także na tym, by chronić ich w każdy możliwy sposób, dlatego nasze szafy ubraniowe posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty. Dzięki temu nasi klienci nie muszą się martwić o zgodność z wymogami BHP. Chcąc dać jeszcze większy komfort wyposażyliśmy wszystkie szafy w zamki cylindryczne z ryglowaniem w jednym punkcie, co sprawia, że dostanie się do nich jest znacznie trudniejsze dla osoby nieposiadającej jednego z dwóch kluczyków.

Szafki na ubrania typu l

W wielu przestrzeniach jeden z istotnych elementów stanowi wygląd. Dzieje się tak nie tylko ze względu na wizerunek samej firmy, ale również przez wzgląd na komfort psychiczny przyszłych użytkowników. Dlatego też oprócz przyjaznego kształtu posiadamy szeroką gamę kolorów z palety ral, która pozwala zharmonizować całościowy design pomieszczenia, w którym mają się znajdować typu l szafy. Dodatkowo nowoczesny wygląd jest miły dla oka i sprawia, że otoczenie od razu staje się bardziej przyjazne. Połączenie nowoczesnego wyglądu i pragmatycznej funkcjonalności sprawia, że nasze produkty są jednymi z najlepszych na rynku.

Profesjonalne meble do firmy

Najwyższej jakości meble metalowe przeznaczone przede wszystkim do pomieszczeń socjalnych to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Innowacyjna metoda zaawansowanego procesu technologicznego w czasie produkcji w efekcie pozwala na zminimalizowanie kosztów. Wytrzymałość, która przejawia się w zwiększonej odporności na upływ czasu. Trwałość wykonywanych przez naszą firmę stalowych szaf ubraniowych typu L przekłada się z kolei na naszą gwarancję. Doświadczona obsługa naszych sklepów pomoże dopasować odpowiedni model, który będzie najbardziej dostosowany do potrzeb i wymagań klienta. Wybierz szafy ubraniowe typu L idealne dla siebie. Nasza szafka ubraniowa typu l, posiadająca otwory wentylacyjne to dobry wybór.

Poszukując odpowiedniego wyposażenia, zwraca się szczególną uwagę na pewne cechy produktu, które w konsekwencji mają sprawić, że funkcjonujący w określonej przestrzeni ludzie będą się z jednej strony czuć dobrze, a z drugiej nic nie będzie zagrażało ich poczuciu bezpieczeństwa. Są to warunki konieczne do osiągnięcia higienicznego środowiska pracy. Wszystko po to, by efektywność była na najwyższym poziomie. Z tego też względu pomieszczenia z meblami socjalnymi powinny odznaczać się cechami wymaganymi przez przepisy. Po za tym dbanie o pracownika, to również dbałość o firmę. Zadbaj o swoją firmę razem z nami już dzisiaj. Zobacz popularne modele szafy typu l sul: szafka ubraniowa Sul 32, szafka ubraniowa Sul 41, szafka ubraniowa typu Sul 42, szafka ubraniowa typu Sul 43. Nasze produkty znajdziesz po słowach: szafy z dużą ilością komór ubraniowych posiadające otwory wentylacyjne, szafa z drzwiami typu l zgodna z normami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, wysokiej klasy szafki ubraniowe typu l, szafka ubraniowa typu l w klubach fitness.

Szafa ubraniowa w kształcie litery L dostępna w naszym sklepie to doskonały wybór. Zobacz nasze szafki bhp i inne metalowe meble do firmy. Po szczegółowe informacje zadzwoń lub napisz na adres e mail.

czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 12 z 12 elementów
Wyświetlono 1 - 12 z 12 elementów

Menu