Kategorie

Szafki schowkowe 

Skrytkowe szafki metalowe 

Meble metalowe to wygodny i sprawdzony sposób na przechowywanie bagażu, ubrań czy innych rzeczy osobistych. W tej kategorii prezentujemy szafki schowkowe, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Pozwolą zapewnić dodatkową przestrzeń na rzeczy pracowników, jak i klientów. Polecamy modele, które łatwo dostosować do własnych preferencji. Do wyboru są meble o różnej wielkości oraz ilości skrytek. Zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w tej kategorii. 

Schowki z zamkami uruchamianymi monetą 

Szafki schowkowe uruchamiane za pomocą monety to prosty sposób przechowywania. Pozwala na zapewnienie dużej ilości miejsc bagażowych, przy jednoczesnym niezajmowaniu zbyt dużej powierzchni. Szafki można zamieścić na jednej ścianie, bez konieczności przeznaczania na szatnię całego pomieszczenia. Uruchamianie zamka przy pomocy monety sprawia, że są one całkowicie samoobsługowe. Nie wymagają ponoszenia dodatkowych kosztów, jakim byłoby np. zatrudnienie szatniarza. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w małych firmach, jak i dużych instytucjach. Będzie odpowiednie wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża liczba miejsc do przechowywania.

Siłownie, kluby fitness, ośrodki rehabilitacyjne, kluby, sklepy czy wszelkiego rodzaju szatnie. Szafki świetnie sprawdzą się także do pomieszczeń socjalnych. Zastosowanie zamka uruchamianego przy pomocy monety sprawia, że pracownicy mogą korzystać z szafki, kiedy tego potrzebują. Nie jest konieczne każdorazowe pobieranie kluczyka z recepcji, czy przypisywanie konkretnego użytkownika do wybranej szafki. To rozwiązanie, które usprawni cały proces przechowywania zarówno klientom, jak i pracownikom. 

Szafki z zamkiem patentowym

Jeśli chodzi o to jak są zamykane schowkowe szafki to najczęściej stosowanym przez producentów rozwiązaniem jest zamek cylindryczny. W tej kategorii dostępne są również szafki skrytkowe z zamkiem patentowym oraz drzwiczkami z pleksi. To dobre rozwiązanie do miejsc, gdzie wymagana jest większa kontrola nad tym, co przechowywanie jest we wnętrzu szafki. Polecamy modele z różną ilością schowków, oraz w ciekawych kolorach do wyboru. Szeroka gama odcieni pozwoli dostosować wybór do wymagań instytucji czy standardów pomieszczenia. Szafki z drzwiczkami z pleksi to również wyjątkowy design. 

Szafy schowkowe - dla kogo będą odpowiednim wyborem?

Schowkowe szafki i inne tego rodzaju meble sprawdzą się zarówno w mniejszych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach oraz instytucjach publicznych. Będą odpowiednie dla pracowników. W takim wypadku warto umieścić je w pomieszczeniach socjalnych lub innych, gdzie pracownicy mogą się zrelaksować. Zapewnienie odpowiedniej ilości miejsca do przechowywania pomoże zbudować profesjonalny wizerunek pracodawcy oraz zwiększy komfort osób zatrudnionych w firmie.

Podobnie użytkownicy różnego rodzaju klubów fitness, siłowni, poradni będą czuli się bardziej komfortowo mogąc skorzystać ze skrytki na swoje rzeczy. To również godna uwagi propozycja dla właścicieli mniejszych, jak i większych sklepów. Klienci w łatwy sposób będą mogli przechować swoje rzeczy podczas zakupów. Bezobsługowy sposób chowania przedmiotów znacznie ułatwi korzystanie z szafek. 

Jakie szafki metalowe wybrać?

Produkty oferowane w tej kategorii dostępne są w różnych wariantach do wyboru. Dajemy Państwu wiele możliwości, aby łatwo można było dostosować szafki do własnych potrzeb. Skrytki dostępne są z różną ilością oraz wielkością schowków. Możecie wybrać Państwo tradycyjne kwadratowe skrytki lub postawić na podłużne, z wieszakami na ubrania. Wśród prezentowanych w tej kategorii modeli znajdują się szafki z drzwiami metalowymi lub wykonanymi z pleksi.

Drugie rozwiązanie sprawdzi się zawłaszcza do miejsc, gdzie wymagana jest większa kontrola bezpieczeństwa. Istnieje możliwość zakupu szafek w różnych wariantach kolorystycznych. Do bardziej swobodnie urządzonych wnętrz polecamy modele z drzwiczkami w żywych, wyróżniających się kolorach. Możliwość wyboru dużej ilości skrytek, sprawia że w łatwy sposób można zapewnić odpowiednią ilość miejsc do przechowywania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów dostępnych w tej kategorii i wyboru rozwiązania właściwego dla Państwa pracowników, jak i klientów. Poznaj dostępne u nas szafy skrytkowe i pozostałe metalowe meble do firmy.

czytaj dalej
Na stronę
Wyświetlono 1 - 16 z 33 elementów
Wyświetlono 1 - 16 z 33 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z