Kategorie

Stoły 

Podstawowym meblem obecnym w każdym biurze jest stół. Z reguły w tej typu miejscach potrzebna jest ich znaczna ilość. W tej kategorii znajdą Państwo stoły stworzone z myślą o funkcjonowaniu w przestrzeni biurowej. Każdy produkt został wykonany z należytą precyzją z materiałów doskonałej jakości. Ten aspekt sprawia, iż nasze stoły są stabilne i przez wiele lat pozostaną w doskonałym stanie. Dzięki szerokiej gamie dostępnych produktów dobór odpowiedniego stołu nie będzie stanowił problemu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stołów biurowych.

Jakiego stołu do biura potrzebujesz?

Bez względu na to jakie biuro prowadzisz, z reguły koniecznym jest zakup kilku rodzajów stołów. Oczywistym jest fakt, iż ich ilość oraz konkretne parametry są zależne od typu prowadzonej działalności oraz tego jakie funkcje mają spełniać pomieszczenia, w których się znajdują. Z tego powodu warto zastanowić się jakie stoły biurowe będą idealnie odpowiadały Twoim potrzebom. Największym wyzwaniem są zazwyczaj stoły przeznaczone dla pracowników. Wśród licznych ofert można natknąć się na biurka niskiej jakości lub takie, których cena nie jest adekwatna do budżetu właściciela biura.

Szeroki wybór stołów biurowych

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć klientowi doskonałej jakości meble przeznaczone do użytku biurowego. Nie inaczej dzieje się w przypadku stołów biurowych, które można znaleźć w naszym sklepie. Z uwagi na wysokie oczekiwania naszych klientów, przygotowaliśmy uniwersalne propozycje stołów biurowych o prostej, ale trwałej konstrukcji. Aspektem, który wyróżnia nas spośród innych producentów jest fakt, iż proponujemy Państwu biurka o różnych kształtach blatu. Dzięki temu, każde biuro może zostać uposażone według indywidualnych potrzeb. Dodatkowym atutem naszych biurek jest możliwość dobrania jego koloru spośród szerokiej gamy propozycji. Ten fakt sprawia, iż oferujemy kompleksowe rozwiązanie dla niejednej przestrzeni pracowniczej. 

Cechy idealnego stoły biurowego

Mamy świadomość, iż wielkość czy estetyka mebla stanowią indywidualne aspekty naszych klientów. Nie można jednak zaprzeczyć, iż istnieje kilka cech, którym powinien charakteryzować się dobry stół biurowy. Mebel posiadający określone parametry będzie mógł doskonale spełniać swoje funkcje. Pierwszą cechą dobrego stołu biurowego jest jego optymalna wysokość. Wielogodzinne siedzenie przy biurku jest częstym zjawiskiem wśród pracowników. Praca siedząca wymaga odpowiednich warunków ku temu, by uczynić ją możliwie jak najbardziej komfortową. Z tego powodu, stół biurowy powinien posiadać odpowiednią wysokość, aby można go było właściwie użytkować. Stół dedykowany przeznaczeniu biurowemu powinien posiadać wysokość wahającą się w przedziale 70-75 cm.

Kolejnym istotnym parametrem dobrego stołu biurowego jest blat. Biurko stanowi element, na którym znajduje się nie tylko komputer. Często pracownicy przetrzymują na blacie również dokumenty, a nawet kubek z napojem. Z tego powodu powierzchni blatu grozi zarysowanie. Aby tego uniknąć powinno się zwracać uwagę na to czy blat stołu biurowego został w odpowiedni sposób zabezpieczony przez uszkodzeniami mechanicznymi. Dostępne w niniejszej kategorii biurka są pokryte melaminą, która skutecznie chroni je przed wpływem czynników zewnętrznych oraz intensywną eksploatacją. Chociaż wybór odpowiedniego stołu biurowego nie należy do najprostszych zadań, w tej kategorii można znaleźć wiele wariantów możliwych do zastosowania w niejednym biurze. 

Wybierz stół najlepszy do swojego biura

Abes jest miejscem, które dostarcza najlepszej jakości meble przeznaczone do użytku biurowego. W kategorii stoły znajdują się uniwersalne pod kątem konstrukcyjnym, solidne meble, które sprawdzą się w dowolnej przestrzeni biurowej. Nasze stoły cechuje solidność oraz doskonała jakość wykonania. Każdy dostępny w naszym sklepie stół został w odpowiedni sposób zabezpieczony po to, by mógł być użytkowany przez wiele lat. Produkty z katalogu można nabyć po niezwykle atrakcyjnych cenach.

 

czytaj dalej

Brak produktów w tej kategorii

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z