Kategorie

Podstawy i daszki do szaf socjalnych 

Wnętrze pomieszczeń socjalnych składać się powinno z elementów, które ułatwią pracownikom codzienne czynności. Zależeć na tym powinno przede wszystkim pracodawcom, ponieważ jak to się mówi diabeł tkwi w szczegółach, które przekładają się na całokształt. Stąd wyposażenie tych pomieszczeń stanowi niezwykle istotny punkt, dzięki któremu można przyspieszyć pracę, a także zadbać o zdrowie i komfort pracowników. W jaki sposób podstawy i daszki do szaf socjalnych mogą w tym pomóc? Sprawdźmy.

Artykuły do mebli metalowych socjalnych

Utrzymanie czystości jest jednym z wymogów BHP. Zresztą podobnie, jak zapewnienie warunków pracy, które nie wpływają szkodliwie na zdrowie pracownika. Kurz gromadzący się w szafach socjalnych może przyczyniać się do namnażania roztoczy - mikroskopijnych wielkości pajęczaków - i wielu innych bakterii. Skutkiem może być alergia, a nawet rozwój nowotworów. Zamontowanie w szafie metalowego daszku sprzyja utrzymywaniu czystości, ponieważ pozwala w dużo łatwiejszy sposób pozbyć się osiadającego wewnątrz brudu. Z kolei podstawy do szaf socjalnych sprzyjają dbałości o zdrowy kręgosłup. Podnosząc szafę o całe 390 mm dostosowujemy jej wysokość do potrzeb użytkowników, którzy nie muszą już więcej w kucki, w pół zgiętej pozycji szukać po szafie swoich rzeczy. Ponadto wybrane modele posiadają wysuwane siedziska, wpływając na ergonomię pracy oraz funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni.

Wysokiej klasy meble metalowe socjalne

Pierwsza i nieubłagana siła, rządząca każdym życiem to czas. Jeszcze nikomu do tej pory nie udało się go oszukać. Na pewno? Dzięki zastosowaniu rewolucyjnych rozwiązań można przyspieszyć pracę. Jak? Praktyczne w użyciu siedziska pozwalają skrócić czas wykonywanych czynności przygotowawczych na przykład z 10 min. do 5 min., co w tej hipotetycznej sytuacji daje w ciągu miesiąca, licząc wszystkie dni robocze, zaoszczędzić ok. 110 min. Wszystko to za sprawą ich funkcjonalności. Ludzie wiele razy noszą ze sobą całą masę rzeczy. Stając przed szafą starają się je jakoś tam upchnąć. Możliwość postawienia "bagażu podręcznego" na specjalnie do tego przygotowanym siedzisku pozwala ułatwić to zadanie, a tym samym zwiększyć tempo. Oprócz tego same podstawy do szaf socjalnych wykonane są z trwałych materiałów, co wydłuża ich żywotność.

Sklep z szafami metalowymi zaprasza

Podstawy do szaf skonstruowane są w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo oraz wygodę. W szerokiej gamie produktów dostępne są różnorodne warianty podstaw. Ich szerokość może osiągać rozmiary od 600 mm do nawet 900 mm, co sprawia, że można na nich postawić zarówno standardowe, jak i mniej standardowe szafy. Dodatkowo w wersjach posiadający siedzisko, zastosowano dwa rodzaje materiałów. Siedziska drewniane są łatwe w utrzymaniu czystości oraz przyjemne w użytkowaniu. Podobnie jest z siedziskami plastikowymi, które jednak mają przewagę na drewnem, gdy chcemy je umieścić w pomieszczeniu o zwiększonej wilgotności, dzięki czemu produkt zachowa swoje pierwotne właściwości na dłuższy czas. W trosce o zdrowie i życie przyszłych użytkowników podstawę skręca się z szafą za pomocą śrub, pozwalającą osiągnąć stabilność całej konstrukcji.

Podstawy i daszki do szaf socjalnych dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Dostosowanie barw wnętrza ułatwia osiągnięcie spójnej aranżacji przestrzeni. Wszystkie te elementy wpływają na stworzenie przyjaznego środowiska pracy, przekładając się na efektywniejsze wykonywanie obowiązków.

Hurtownia mebli metalowych do biur, zakładów pracy

Czasy PRL-u, gdzie trudno było o dobrej jakości wyposażenie dawno się skończyły. Wybierz więc to czego potrzebujesz, a nie to co jest. Wyrabianie w ludziach dobrych nawyków znacząco poprawia ich wydajność na wszystkich polach, dlatego warto o nie zadbać, dostosowując miejsce, w którym spędzają czas do ich potrzeb. Celem jest nowoczesne i przyjemny wygląd oraz komfort używania - środkiem do osiągnięcia tego celu zakup  odpowiednich podstaw i daszków do szaf socjalnych. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów zadbaliśmy o najwyższy standard oferowanych przez nas produktów. Łączymy się z Tobą w dążeniu do lepszego jutra.

czytaj dalej
Na stronę
Wyświetlono 1 - 16 z 22 elementów
Wyświetlono 1 - 16 z 22 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z