Kategorie

Malow szafy kartotekowe

Firma ABES od ponad 20 lat zajmuje się kompleksowym wyposażeniem biur, urzędów, banków oraz innych instytucji w szafy oraz sejfy. Jedną z propozycji, którą znajdą Państwo w naszej ofercie są szafy kartotekowe Malow. Pomimo szeroko rozwiniętej cyfryzacji nadal wiele dokumentów przechowywanych jest w formie papierowej. Skatalogowane i podzielone dokumenty łatwiej jest przechowywać w specjalnie do tego zaprojektowanych szafach kartotekowych.

Zastosowanie i zalety szaf kartotekowych Malow

Malow  - szafy kartotekowe idealnie sprawdzą się w miejscach, w których na co dzień gromadzi się dane w wersji tradycyjnej. Zalicza się do nich:

 • instytucje publiczne,
 • urzędy,
 • jednostki medyczne (przychodnie i szpitale),
 • jednostki kultury (w tym biblioteki),
 • archiwa państwowe,
 • uniwersytety,
 • przedsiębiorstwa,
 • ale także prywatne mieszkania czy domy.

Zastosowanie szaf kartotekowych Malow  pozwala na szybkie dotarcie do dokumentów, co z kolei wpływa na oszczędność czasu i zachowanie porządku. Na plus jest także fakt, że przechowując dokumentację w tego typu szafach, możemy być pewni, że będzie ona zabezpieczona przed działaniem czynników zewnętrznych.  Kolejną zaletą jest ochrona przed niepożądanymi osobami – w naszej ofercie dostępne są szafy z zamontowanymi zamkami prostymi, jak i tulejkowymi.  Trwałe i solidne wykonanie szaf kartotekowych Malow pozwala na korzystanie z nich przez długie lata.

Opis szaf kartotekowych Malow

Szafy kartotekowe Malow dostępne są w różnych rozmiarach. W zależności od tego, co zamierza się przechowywać w szafie, możliwy jest wybór spośród pozycji, w których zmieszczą się zawieszane teczki i segregatory A3 w poziomie, segregatory A4 ustawione pionowo lub poziomo, karty osobowe, płyty CD czy teczki o formacie A5 lub A6. Do wyboru są szafy do przechowywania map i  rysunków czy kartotek medycznych. Dostępne są opcje szaf pionowych lub poziomych.

Malow – szafy na kartoteki zaprojektowane zostały tak, by były zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne, dlatego z łatwością można wpasować je do wnętrz w wystroju klasycznym, jak i modernistycznym.  Każdą z szaf wykonano z wysokiej jakości stali, dzięki czemu dokumenty zabezpieczone są przed zniszczeniem. Dodatkowym zabezpieczeniem przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi są pojedyncze lub podwójne metalowe ściany (w zależności od wyboru modelu).

Szafki nie rdzewieją, ponieważ są pomalowane proszkowo i zabezpieczone lakierem bezpiecznym dla zdrowia. Szafy Malow dostępne są  w wersji jednokolorowej bądź też z kolorowymi frontami i szufladami, co sprawia, że z łatwością można je wpasować do różnych wnętrz. Dużym ułatwieniem dla klientów jest fakt, że szafy kartotekowe Malow można dowolnie łączyć z innymi meblami dostępnymi w sklepie.

W szafach zastosowano szuflady zamocowane na teleskopowych prowadnicach kulkowych z podwójnym wysuwem. Co to oznacza dla klienta? Dokumentacja umieszona w szufladzie jest zabezpieczona przed wypadnięciem z niej. Szuflady są w stanie utrzymać nawet  50 kg. Dla jeszcze prostszego przechowywania dokumentów, na każdej z szuflad zamontowano miejsce na opis zawartości, a wewnątrz zastosowano specjalne przegrody.

Szafy kartotekowe Malow posiadają regulowane stopki, dzięki którym w prosty sposób można je wypoziomować czy przymocować do podłoża.

Szafy Malow

Na chwilę obecną w naszej ofercie znajdą Państwo modele szaf metalowych, jak:

 • szafki kartotekowe format A4 poziomo – składające się z od 2 do 5 szuflad,
 • szafki kartotekowe format A5 poziomo – składające się z 5 szuflad,
 • szafki kartotekowe format A6 poziomo – składające się od 3 nawet do 8 szuflad,
 • szafki kartotekowe format din A4, A3,
 • szafki kartotekowe medyczne – składające się od 2 do 7 szuflad, w tym specjalnie dostosowane do wymiarów kopert karty pacjenta,
 • szafki na płyty CD – nawet do 7 szuflad z dodatkowym przystosowaniem na 3 rzędy płyt,
 • szafy kartotekowe metalowe format B5 poziomo,
 • szafy na mapy i rysunki – wyposażona nawet w 10 szuflad,
 • kartotekowe szafy o nietypowych wymiarach.

Malow szafy na kartoteki łatwe w czyszczeniu

Na rynku dostępnych jest wiele metalowych szaf. To, co wyróżnia kartotekowe szafy Malow od innych modeli, jest fakt, że są one proste w czyszczeniu. Gładka faktura, bez zbędnych zagłębień oraz proste linie sprawiają, że z łatwością można je wyczyścić. Aby uniknąć pokrycia rdzą, szafy Malow nie powinny być narażone na długotrwałe oddziaływanie wody. Wystarczy raz w tygodniu przetrzeć je suchą ściereczką, by usunąć z nich kurz i inne zabrudzenia. Dodatkowo raz na jakiś czas można taką szafę przetrzeć  wilgotną ścierką, a następnie wytrzeć do sucha, by móc cieszyć się nią przez długie lata.

Szafy Malow kartotekowe koszty zakupu

Biorąc pod uwagę jakość szaf kartotekowych Malow  cena jest adekwatna do ich wykonania i trwałości. Cena jednostkowa poszczególnych szaf uzależniona jest od jej rozmiaru. Jeśli zdecydują się Państwo na niewielki model szafy do przechowywania dokumentów, to cena będzie niższa niż przy wyborze szaf z większą liczbą szuflad. Na cenę nie wpływa wybór koloru frontów czy szuflad.

Podsumowując – dla kogo szafy kartotekowe Malow?

Szafa kartotekowa szk będzie odpowiednia dla każdego, kto ceni sobie porządek, funkcjonalność, trwałość i jakość wykonania, a także nie chce mieć typowej metalowej szafy w pracy, czy w domu, mamy doskonałą odpowiedź w postaci szafy kartotekowej Malow i innych mebli metalowych. Nasze metalowe szafy kartotekowe to styl oraz bezpieczeństwo przechowywanych dokumentów, na które wpływ ma centralne ryglowanie, duże maksymalne obciążenie, wysokiej jakości materiały użyte do produkcji. Mogłeś nas znaleźć szukając: Szafa kartotekowa szk 301, przechowywanie teczek zawieszkowych, szafy kartotekowe szk, palety ral, szuflady na metalowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie, prowadnicach kulkowych o podwójnym, części szuflad z blachy, szuflad z blachy, pozostałe części szuflad, 16 kolorów, blachy stalowej, blachy o grubości, metalowe szafy, korpus szafki wykonany z blachy gr 0,8 mm, jednej szuflady, fronty szuflad, grubości 1 0 mm, blachy o grubości 0,6 mm, wieniec dolny, meble metalowe z blachy ocynkowanej, szafy ubraniowe z blachy stalowej, szafki szkolne posiadające różne wymiary zewnętrzne, meble z koszyka malow na specjalne życzenie, szk 301 st. Poznaj nasze metalowe meble. W razie pytań zadzwoń lub napisz e mail. Nasze metalowe szafy kartotekowe to świetny wybór.Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z