Kategorie

Szafki szatniowe metalowe

Szatnia to obowiązkowe pomieszczenie w każdym zakładzie pracy i placówce, gdzie znajdują się pracownicy. Wcześniej stosowane pomieszczenia z szafkami nie zdały egzaminu, ponieważ przez to ludzie nie mieli zapewnionego bezpieczeństwa. Oferowane szatniowe metalowe szafki są idealnym rozwiązaniem, które jest o wiele bardziej nie tylko nowoczesne, ale również bezpieczne, a także praktyczne. Zwłaszcza w okresie jesienno - zimowym trzeba przechowywać większą ilość ubrań jak np. kurtka, płaszcz, sweter, czapka itd. Szczególnie w zakładach produkcyjnych pracodawca musi zapewnić miejsce do przechowywania odzieży roboczej pracownika. Metalowa szafa ubraniowa pozwala na dostęp do prywatnych rzeczy w każdym momencie, kiedy tylko będą one potrzebne do użytku. To swoboda dla pracownika, ponieważ nie musi każdego dnia nosić zmiennej odzieży do pracy jak również może on bezpiecznie przechowywać w tych meblach swoje rzeczy i nie musi obawiać się o ich zniszczenie.

Szatniowe metalowe szafki - zastosowanie

Szatniowe szafki najczęściej można spotkać w szatniach szkolnych oraz w zakładach pracy, na sportowych salach, klubach kulturystycznych jak również w pomieszczeniach bhp. Szafy na ubrania zapewniają funkcjonalność i estetykę pomieszczeń, w których znajdują się. Są idealnym rozwiązaniem dla miejsc, w których je umieszczono biorąc pod uwagę najbardziej zróżnicowane potrzeby jak również wymagania. Gwarantują one bezpieczne przechowywanie ubrań i potrzebnych podręcznych rzeczy poprzez zamontowanie ryglujących zamków. Szatniowe metalowe szafki są wykonane ze stalowej blachy. Ponadto są one zabezpieczone przed powstaniem ewentualnej korozji, gdyż są one pokryte proszkową farbą.

Dlaczego warto kupić szatniowe szafki z blachy?

Metalowa szafka, która jest przeznaczona do szatni stanowi idealne alternatywne rozwiązanie w stosunku do zwykłych i blokowanych na kłódki szafek. Użytkownik szafki ma zapewnioną prywatność oraz specjalnie wydzieloną przestrzeń, aby osobno mógł umieścić ubrania oraz buty jak również inne potrzebne rzeczy. Zamontowane dodatkowo wywietrzniki w drzwiach gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz skrytki. Zostawione przedmioty w szafkach są bezpieczne oraz dostępne tylko dla tych osób, które mają właściwy klucz.

Szatniowe szafki metalowe - zalety

Oferowane meble posiadają wiele cennych zalet, wśród których można wskazać m.in. na:

  • gwarancja funkcjonalności i estetyki,
  • przydatne są w miejscach, w których wymaga się tymczasowego zabezpieczenia osobistych rzeczy,
  • stabilna konstrukcja pozwala na wieloletnie użytkowanie,
  • duża wytrzymałość produktu,
  • szafy można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkowników,
  • łatwe do utrzymaniu w czystości bez konieczności stosowania specjalnych chemicznych środków,
  • zapewniają dodatkową trwałość dzięki proszkowemu malowaniu ich,
  • zamontowane zamki gwarantują maksymalny poziom bezpieczeństwa umieszczonych rzeczy w szafkach.

Szatniowe meble - prezentacja 

Prezentowane przez nas szafki w zależności od konkretnego modelu są sprzedawane wraz z dodatkowym wyposażeniem. Posiadają one drążek z haczykami, wieszak na ręcznik, lusterko zamontowane od wewnątrz szczególnie przydające się każdej kobiecie oraz półka nad drążkiem jak również samoprzylepny plastikowy wizytownik.

Mamy także do wyboru różne typu zamków w systemie Master. Ponadto nasze meble są wykonane z dodatkowymi daszkami, cokołami oraz podstawami pod siedziskami. W celu zapewnienia większego bezpieczeństwa, możemy również zaoferować specjalne zamki kluczowe, które są odporne na wilgoć, zamki elektronicznie lub mechanicznie szyfrowane.

Szafy ubraniowe , Szafa ubraniowa bhp wysokiej klasy

Można wybierać spośród 16 standardowych kolorów Malow bez dodatkowych opłat. Nasze metalowe szafki socjalne posiadają certyfikaty potwierdzające wysoką jakość wykonanych produktów Malow. Certyfikatami są normy ISO 9001, 14001. Dodatkowo posiadamy także atesty i deklaracje. W celu dokonania wyboru konkretnej szafy należy zapoznać się z jej pełną ofertą na naszej stronie. Na przekierowanej stronie do danego modelu można zapoznać się z dokładnymi wymiarami oraz wyposażeniem jak również wagą. Dla przykładu załączone poglądowe zdjęcia.

Oferta szafek szatniowych metalowych

W naszym oferowanym szerokim asortymencie znajdują się m.in. metalowe szatniowe szafki, które są niezbędne w każdej szkole oraz firmie. Wykonano je z wysokiej jakości stalowej blachy, dzięki czemu są one niezwykle trwałe w długim użytkowaniu. To zakup na wiele, wiele lat. Można w nich bezpiecznie przechowywać rzeczy oraz ubrania pracowników. Nasz firma zapewnia metalowe meble cechujące się estetycznym wykonaniem oraz wyglądem jak również praktycznością, a także ergonomią.

Podczas wykonania każdej szafki zachowano najwyższe standardy wykonania, dzięki czemu klienci mają pewność, że produkt jest w pełni wytrzymały. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałą naszą ofertą. Posiadamy szeroki asortyment innych również przydatnych metalowych mebli. W celu dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Nasi doświadczeni pracownicy odpowiedzą na każde nurtujące pytania i pomogą dobrać odpowiedni produkt. Gwarantujemy udane zakupy, atrakcyjną cenę oraz szybką realizację zamówienia. Zadowolenie klienta oraz wysoka jakość trwałych mebli to dla nas priorytet. Zapraszamy do zakupów.

Rola bezpieczeństwa jaką pełni szafa metalowa

W obecnych czasach rola szeroko pojętego bezpieczeństwa jest niezwykle istotna. Dbając o własność prywatną naszych klientów mamy specjalną ofertę, która obejmuje szafki do szatni. Dzięki nim nie będziesz więcej martwić się, gdzie znajdują się Twoje rzeczy i czy nie zostały skradzione. Szafki to gwarancja nie tylko bezpieczeństwa w aspekcie prywatnym, ale również ma ujęcie szersze. Umożliwia przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów związanych z Twoją firmą, a także podniesie poziom bezpieczeństwa Twoich pracowników.

Będą zadowoleni z możliwości zamykania prywatnych ubrań w miejscu całkowicie dla nich prywatnym. Tylko oni będą posiadaczami klucza, który otwiera tylko jedną konkretną szafkę. Nie będą również martwić się o kradzież swoich rzeczy i na pewno jakość ich pracy będzie o wiele większa. Aby dbać o bezpieczeństwo swoje i ludzi, którymi się zarządza to właśnie oferta naszej firmy powoduje, że wszelkie normy BHP zostaną zachowane. 

Charakterystyka szafek szatniowych metalowych 

Szafki szatniowe to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą przechowywać wszelkiego rodzaju przedmioty, czy ubrania wraz ze swobodnym dostępem do nich. Tego typu wyposażenie to konstrukcja trwała wykonana z dobrego materiału. Dzięki nim już nie będziesz musiał szukać pozostawionych gdzieś przypadkiem części garderoby, ale z łatwością przekręcisz kluczyk, który da Ci dostęp do Twojej własności. Konstrukcja, kolor szafek są uzależnione od indywidualnych potrzeb klienta.

To powoduje, że szafka szatniowa idealnie wkomponuje się w każdy wystrój pomieszczenia. Możesz być pewny, że nie zawiedziesz się na naszym produkcie, który jest solidnie wykonany i całkowicie bezpieczny dla jego użytkownika. Ponadto fakt, że szafki zamykane są na klucz powoduje, że dostęp do niej ma wyłącznie właściciel konkretnego klucza. Kolejnym argumentem przemawiającym za bezpieczeństwem Twoich rzeczy w szafce jest to, że są metalowe, a więc trwałe. Zwykła siła fizyczna nie wystarczy do ich łatwego otwarcia. 

Szafki szatniowe metalowe - dla kogo?

Metalowe szafki szatniowe są przeznaczone dla każdego, kto chce bezpiecznie przechowywać swoją własność oraz mieć do niej wyłączny dostęp. Skorzystają zatem pracownicy fizyczni, którzy posiadają zakładowe uniformy do pracy oraz różnego rodzaju narzędzia do własnej dyspozycji. Ponadto osoby, którym zależy na bezpieczeństwie w pracy, a więc także właściciele firm powinni pomyśleć nad zakupem szafek szatniowych metalowych. Zawieruszone uniformy pracownicze, kaski lub gogle to tylko przykłady asortymentu, który nierzadko jest potrzebny w danej chwili, ale wymaga poszukiwań. Dzięki zastosowaniu szafek każdy otrzyma łatwy i szybki dostęp do swoich rzeczy.

Ponadto istotny jest również fakt zamykania szafek na zamki. Pozwala to właśnie na szybki dostęp i oszczędza wiele czasu, albo nerwów, gdy jednym ruchem przekręcając klucz możemy dostać się do zawartości szafki. Ciężkie, nierzadko stare lub niedopasowane kłódki nie odpowiadają warunkom obecnego przechowywania. Szafy szatniowe to także adekwatne zabezpieczenie własności prywatnej pracownika, który przed pracą może przechować swoje cenne przedmioty, jak zegarek, czy biżuteria.

Po skończonej pracy może natomiast szybko się przebrać i odebrać swoje rzeczy dzięki swobodnemu dostępowi. Szafki metalowe szatniowe to również idealne rozwiązanie dla takich placówek jak przedszkola, szkoły i urzędy. Instytucje te charakteryzują się dużą liczbą osób w nich przebywających. Każda z osób ma swoje prywatne rzeczy, które musi gdzieś przechować. Dlatego w trosce o dobro pracowników i uczniów tego rodzaju dużych placówek idealnym rozwiązaniem są zamontowane szafki metalowe. Dzięki świetnemu wykonaniu i trwałości są odporne na większe zniszczenia. 

Szafki metalowe - Inwestycja na lata

Wykonanie szafek szatniowych metalowych nie pozostawia najmniejszych wątpliwości co do ich użycia oraz wytrzymałości. Dzięki nim każda osoba od pracownika do pracodawcy i od ucznia do nauczyciela może bezpiecznie przechowywać swoją własność. Szafki nie wymagają konserwacji ze strony klienta, są wielofunkcyjne i dostosowane do potrzeb klientów.

W ofercie naszej firmy znajdują się różne wielkości szafek, co pozwoli na odpowiednie ich dopasowanie do danego pomieszczenia i miejsca, w którym mają się znajdować. Ponadto szafki socjalne spełniają wszelkie wymogi przepisów BHP, co wpływa na ich atrakcyjność. Dzięki nim zabezpieczysz każdy przedmiot i część garderoby.

Profesjonalne meble metalowe dla firm i osób prywatnych

Wpasowują się doskonale do szkolnych korytarzy, hal produkcyjnych, przebieralni, przedsionków i pokoi. Możesz całkowicie zapewnić sobie prywatność i komfort przechowywania własności w szafkach szatniowych metalowych. Warto nadmienić, że produkt naszej firmy nie wymaga konkretnych zabiegów mających na celu stałe utrzymywanie szafek w czystości.

Spowodowane jest to tym, że nasze szafki nie ulegają większym zabrudzeniom, a przechowywane rzeczy w ich wnętrzu nie są narażone na żadne techniczne uszkodzenia.

Szafa ubraniowa do banku, warsztatu, zakładu produkcyjnego czy do szkoły

Nie wymagają także konserwacji środkami chemicznymi, a jedynie co można zrobić to od czasu do czasu przetrzeć z kurzu. Wykonanie szafki wiąże się z profesjonalizmem naszej firmy, więc możesz mieć pewność, że produkt ten dostarczy Ci satysfakcję oraz sprawi, że nie będziesz więcej martwić się o swoje prywatne rzeczy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Mogłeś nas znaleźć szukając: szafa ubraniowa bhp, szafy ubraniowe.

Producent mebli metalowych oferuje niskie ceny i fachowe doradztwo w zakupie

Nasza firma funkcjonuje na rynku z sukcesem od 1992 roku. Celem naszych działań jest kompleksowe dostarczanie i wyposażanie firm, szkół i zakładów produkcyjnych w meble metalowe najwyższej klasy. Stawiamy także na wyposażenie w sejfy ognioodporne, szafy metalowe, regały, szafy bhp, szafki bhp typu l, szafy szkolne czy szafy na laptopy w bankach czy dla osób prywatnych. Zapewniamy przy tym przystępne ceny i profesjonalną obsługę naszych doradców.

W naszej firmie każdy klient jest dla nas priorytetowy. Słuchamy Państwa oczekiwań i dostosowujemy naszą ofertę cenową i produktową do tychże oczekiwań. Nasze produkty zdobyły już zaufanie szerokiego grona klientów, co zawdzięczamy najwyższą jakością mebli na rynku polskim. Jesteśmy w gronie liderów wśród dostawców mebli metalowych na terenie całego kraju.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży mebli metalowych różnego typu

W naszej pracy kierujemy się zawsze dobrem naszych klientów. Z tego powodu czekamy na Państwa wszelkie sugestie i pytania odnośnie formy zakupu czy specyfikacji danego mebla. Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie dlatego nie boimy się trudnych i niewygodnych pytań. Wiele lat pracy w sprzedaży mebli metalowych pozwoliło nam na zdobycie cennego doświadczenia i wiedzy na ten temat. Jesteśmy gotowi na każdą sugestię z Państwa strony. Jesteśmy do Państwa dyspozycji za pośrednictwem poczty e-mail oraz kontaktu telefonicznego. Zapewniamy pełen profesjonalizm i rzetelne dostarczenie informacji na temat naszych produktów. Szafa ubraniowa czy każdy inny rodzaj szafy jaki oferujemy, to produkt na którego temat wiemy wszystko. Znajdziesz je łatwo w naszym sklepie korzystając z wyszukiwarki lub filtrów, jak np. sortuj wg. Można nasze produkty znaleźć po słowach: szafki ubraniowe na odzież brudną, meble metalowe, szafki szatniowe, szafa bhp posiadająca otwory wentylacyjne, przechowywanie rzeczy osobistych, szafka do szatni szkolnej, szafki do szatni szkolnych, zestaw szatniowy z wyborem różnych kolorów, szafy do szatni.

Możecie nam zaufać, bo zdecydowanie znamy się na rzeczy i na oferowanych produktach do biura, firmy, zakładu produkcyjnego, szkoły czy do domu. Proponujemy kilka rodzajów płatności, takich jak przelew na wskazany numer rachunku bankowego, który przekazujemy w prywatnej wiadomości e-mail potwierdzającej zamówienie. Macie Państwu 3 dni na jego opłacenie. Przelewu można dokonać przez Internet, na poczcie czy w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty rozpoczyna się proces realizacji zamówienia. Na każdym etapie realizacji zamówienia jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc radą i pomocą. Zapraszamy do kontaktu oraz do poznania szczegółów naszej oferty.

Co do reklamacji naszych produktów (nie mamy reklamacji :)), to standardowo każdy klient po dokonaniu zakupu ma 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania jej przyczyny. Czas do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Do skorzystania z prawa odstąpienia od umowy należy poinformować nas mailowo, wysyłając wiadomość na adres: kontakt@szafymetalowe.pl.


Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z