Kategorie

Metalowe meble Malow

Firma Malow to lider w branży i działa na rynku od 1985 roku. To jeden z największych europejskich producentów metalowych mebli i wzmocnionych sejfów. Decydując się na złożenie zamówienia mebli tej firmy, można wybierać spośród dostępnego szerokiego asortymentu palety wyborów. Ceny tych mebli są zróżnicowane i ustalane adekwatnie do wielkości, użytych kolorów, wewnętrznego dodatkowego wyposażenia.

Meble Malow można zastosować praktycznie wszędzie - w biurach, bankach, urzędach, archiwach (w ofercie dostępne są przesuwne regały z elektrycznym oraz mechanicznym napędem), szpitalach, szkołach, warsztatach, przychodniach, basenach, gastronomiach, a nawet w prywatnych domach i mieszkaniach. Malow oferuje kompleksową ofertę oraz wysoką jakość produktów. Ideą firmy jest stworzenie wielofunkcyjnych i automatycznie nowoczesnych mebli. O wysokiej jakości produkowanych mebli świadczą uzyskane przez firmę Malow certyfikaty z zakresu systemu zarządzania jakością - ISO 9001, zarządzania środowiskowego - IO 14001, zgodności z polskimi normami oraz normami innych zagranicznych krajów, a nawet atesty higieniczne i klasyfikacyjne w zakresie reakcji na ogień.

Zadowolenie klienta to najwyższy priorytet producenta. Producent firmy Malow to producent na rynku zatrudniający ponad 30 wyspecjalizowanych inżynierów. Większość realizowanych zamówień to specjalne zamówienia, które trzeba wcześniej dokładnie opracować, a po wprowadzeniu do produkcji - przetestować nim zostaną wydane do klienta. Firma dość szybko realizuje przyjęte zamówienia, dzięki czemu dodatkowo zyskują uznanie w oczach klientów, którym szczególnie zależy na czasie wykonania. 

Meble metalowe Malow

Metalowe meble ułatwiają wyposażenie niemal każdego miejsca zarówno w prywatnym domu jak i w pracy w funkcjonalny, praktyczny oraz bardzo nowoczesny styl. Zastosowany metal spełnia wszelkie wymagania w zakresie jakości, funkcjonalności, wzornictwa oraz trwałości. Są one wykonane z nierdzewnej oraz kwasoodpornego rodzaju stałej blachy odznaczającej się wysoką jakością. Dotychczasowi klienci są bardzo zadowoleni z dokonanych zakupów. Metalowe meble Malow charakteryzują się komfortem w użytkowaniu jak również ergonomią. Przede wszystkim służą one do przechowywania w bezpieczny sposób dokumentów, odzieży, narzędzi i innych podręcznych rzeczy. Ponadto mogą one być dostosowane do różnych, indywidualnych potrzeb potencjalnych klientów. 

Meble metalowe Malow - kolorystyka

Metalowe meble Malow są malowane wybranymi kolorami z dostępnej palety RAL metodą proszkową. Dzięki różnorodnością w kolorach, można dopasować je niemal do każdego pomieszczenia, w którym mają być pomocne. 

Zastosowanie farby proszkowej do malowania metalowych mebli - zalety

Zastosowanie proszkowej farby jest niezwykle łatwa do naniesienia jej na powierzchnię. Nie trzeba obawiać się, że po wyschnięciu koloru powstaną jakiekolwiek zacieki na danej płaszczyźnie mebla. Przyczyniają się one do zapewnienia trwałości produktu. Ponadto meble malowane tę metodą są niepalne co jest potwierdzone Klasyfikacją w zakresie reakcji na ogień zgodnie z EN - 13501 - 1:2007. W składzie nie znajduje się zawartość TGIC czy też inne ciężkie metale. Dodatkowo, farba proszkowa zapewnia, iż meble są odporne na działanie różnych zewnętrznych czynników, ewentualne uszkodzenia lub zabrudzenia, a nawet wilgoć i rdzę. Uzyskany atest higieniczny na farby i na niektóre wyroby gwarantuje, że mogą one mieć kontakt z żywnością. Dzięki palecie RAL można wybierać spośród dużego wachlarzu różnych kolorów i ich odcieni w zależności od upodobania i wymagania.

Meble metalowe Malow - charakterystyka przemysłowych mebli

Wybierając przemysłowe meble trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Przede wszystkim meble muszą być funkcjonalne. Kolejną ważną kwestią jest wysoka jakość produktu i adekwatnie do niej - trwałość mebla. Ponadto, muszą one być skonstruowane w taki sposób, żeby można było łatwo utrzymać w nich czystość nie stosując specjalnych środków chemicznych tylko wybierając bardziej naturalne metody sprzątania.

Estetyka jak również wygląd przyczyniają są ważne podczas aranżacji wnętrza. Każdy chce, aby wyposażane biuro czy inne pomieszczenia ładnie prezentowały się wśród swoich klientów. Jednym z najważniejszych kluczowych czynników jest także cena. Musi być ona atrakcyjna dla klienta, ale również adekwatna do wykonanego produktu i czasu poświęconego niemu przez doświadczonych pracowników. Do tego warto zainwestować w techniczne zaplecze danej firmy, aby umożliwiło ono obniżenie produkcyjnych kosztów.

Meble Malow - wyposażenie ich wnętrza

Metalowe meble to świetna inwestycja służąca przez wiele, wiele lat. Produkty są wyposażone w nóżki albo cokoły, które można zawiesić bądź przymocować na ścianie albo - w zależności od konkretnego modelu - rozbudować jeszcze o dodatkowe wyposażenie danej szafy. Są one wyposażone w metalowy daszek i zamki do szafki, dzięki czemu przyczyniają się na 100% - owe bezpieczeństwo ich użytkowania zapobiegając ewentualnej kradzieży ważnych znajdujących się w nich dokumentów czy też prywatnych i osobistych rzeczy. Jakość i zgodność, które są zgodne z obowiązującymi obecnie powszechnymi przepisami BHP potwierdzają nie tylko certyfikaty i atesty, ale również zadowolenie i satysfakcja klientów, których liczba stale rośnie. Mogłeś nas znaleźć szukając: mebli metalowych, producent mebli metalowych, plików cookies, malow grupa litpol, e mail, szafy aktowe, strona korzysta, informacje o nowościach.

Masz pytania dotyczące naszych mebli metalowych? nie wiesz jaki model wybrać, masz wątpliwości, potrzebujesz porady i pomocy w dokonaniu wyboru?
Zadzwoń do nas lub napisz e mail. Z przyjemnością pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości.

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z