Kategorie

Meble metalowe producent

Specjalistyczne meble metalowe sprawdzają się w większości branż, w których liczy się solidne wykonanie, bezpieczeństwo oraz ergonomia. Producent mebli metalowych MALOW w swojej ofercie posiada meble biurowe, szafy kartotekowe, meble socjalne i medyczne, szafy-wózki na laptopy i tablety, szafki szkolne i do obiektów sportowych. Ponad to produkuje także meble warsztatowe, szafy-sejfy ogniotrwałe, szafy aktowe, regały metalowe a także meble specjalistyczne o nietypowych funkcjach i kształtach. W ofercie dostępne są także akcesoria do mebli metalowych, które można dokupić osobno.

Meble metalowe - MALOW mebli metalowych

MALOW kieruje się mottem: "Meble, które nie zawiodą”. Zapewnienie wysokiej jakości wykonania w połączeniu z funkcjonalnością i kreatywnością pozwalają stworzyć meble dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Ideą producenta jest stworzenie mebli wielofunkcyjnych i nowoczesnych. Szeroka gama obejmuje metalowe meble socjalne, biurowe, medyczne, szkolne, warsztatowe oraz nierdzewne i kwasoodporne.

Meble powstają w jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Dbałość o wysoką jakość produktów potwierdzają certyfikaty oraz atesty. Meble spełniają atesty higieniczne, oraz atest ogniotrwałości. Ponad to posiadają certyfikat systemu zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001 oraz ISO 14001. Certyfikaty wykazują zgodność z polskimi normami.

Meble metalowe - oferta zapraszamy do poznania

W zakres szerokiej oferty sklepu SzafyMetalowe.pl wchodzą profesjonalne meble z blachy. Firma MALOW zadbał o to, aby oferta sprostała wymaganiom wszystkich klientów. Istnieje możliwość wykonania mebli na specjalne zamówienie, w tym proszkowe malowanie mebli w zakresie palety barwnej RAL.

Możliwość dokupienia dodatkowych akcesoriów, to duży plus - nie musisz szukać w innych sklepach potrzebnych elementów zapasowych lub funkcjonalnych elementów ubogacających dany model.

Meble metalowe biurowe

W zakres tego działu wchodzą szafy biurowe z drzwiami skrzydłowymi lub przesuwnymi, szafy żaluzjowe, a także szafy aktowo-kartotekowe i biurowe bez drzwi. Ponad to można zakupić również biurka, stoły klasyczne oraz stoły biurowe STB Comfort. Możliwość przechowywania dokumentów oraz ich segregacji idą tutaj w parze z ergonomią wykonania.

Stoły z możliwością dokładnego wyważenia poziomu będą dużym plusem w biurze projektowym. Stoły biurowe STB Comfort, które zostały wyposażone w specjalny kanał kablowy umiejscowiony pod blatem, umożliwią estetyczne przechowywanie kabli lub listwy zasilającej.

Szafy kartotekowe metalowe

W zakres tej kategorii mebli wchodzą szafy kartotekowe przystosowane do przechowywania formatów A6, A5, A4, A3. Nieco bardziej rozwinięte modele szafek mogą przechowywać kartoteki o formacie din A4 i A3. W archiwum medycznym sprawdzą się szafki na płyty CD oraz na kartoteki medyczne.

Biura projektowe skorzystają z szaf na mapy i rysunki, które mogą pomieścić w jednej szufladzie format A0. Możliwość podzielenia przestrzeni specjalnymi przegrodami, sprawie że na jednym poziomie znajdą się formaty o różnych wymiarach.

Meble metalowe socjalne

W zakres mebli socjalnych wchodzą szafki ubraniowe BHP, szafki śniadaniowe i schowkowe, które spełniają podstawowe zapotrzebowania pracowników na zapleczu socjalnym dużej lub średniej firmy. Lecz zaplecze powinno być wyposażone także w szafy gospodarcze, w których przechowywane są środki czystości.

Stoły, ławki i krzesła pozwolą na odrobinę odpoczynku w przerwie od pracy. A szereg dodatkowych udogodnień poprawi wygląd i funkcjonalność zaplecza - np. podstawy i daszki do szaf socjalnych.

Meble metalowe medyczne

W miejscach takich jak szpitale, przychodnie i gabinety prywatne najlepiej sprawdzają się meble metalowe. Producent MALOW posiada w swojej ofercie szereg funkcjonalnych i ergonomicznych rozwiązań. Dla ułatwienia segregacji danych osobowych warto wyposażyć przychodnię w szafki kartotekowe na karty pacjenta oraz szafki medyczne, które będą służyły do przechowywania medykamentów.

Gabinet powinien mieć na wyposażeniu biurko lekarskie. W ofercie producenta znajdują się także meble metalowe laboratoryjne, stoliki chirurgiczne oraz meble z blachy kwasoodpornej.

Szafy-wózki na tablety, laptopy i komórki

Miejsca takie jak szkoła, placówki badawcze, sale konferencyjne czy nawet redakcje potrzebują szaf-wózków na laptopy. Zamykana szafa jest łatwa w przesuwaniu, gdyż posiada kółka przytwierdzone do spodu szafy. Mebel wyposażony jest w otwory wentylacyjne oraz bardzo przydatne i nowoczesne rozwiązanie technologiczne tzw. sekwenser. 

Najbardziej pojemny model wózka jest w stanie pomieścić nawet do 30 laptopów. A jeśli chodzi o przechowywanie komputera przemysłowego, producent oferuje także specjalistyczną szafę na tego rodzaju urządzenie. Dodatkowym wyposażeniem są półki na klawiaturę, drukarkę oraz myszkę.

POZOSTAŁE MEBLE METALOWE

Nie sposób omówić wszystkie rozwiązania funkcjonalne, które oferują dostępne w sklepie SzafyMetalowe.pl, meble do firmy. Producent mebli metalowych firma MALOW wykonuje również inne specjalistyczne modele mebli wykorzystywane w pracy warsztatowej: szafy na narzędzia, regały magazynowe i ścianki warsztatowe. Szeroki wybór ogniotrwałych sejfów metalowych pozwala na wybranie odpowiedniego wariantu przeznaczonego do przechowywania kosztowności, dokumentów lub nośników magnetycznych.

Ponad to w ofercie znajdują się szafy aktowe, regały metalowe oraz nietypowe szafy metalowe wraz z potrzebnymi akcesoriami. Mogłeś nas znaleźć szukając: producentem mebli, szafy skrytkowe, prawa zastrzeżone, metalowe meble, e mail, zapraszamy do zapoznania, szafy ubraniowe, meble warsztatowe, szafy metalowe, wysokiej jakości nasze produkty, mebli metalowych, metalowe szafy bhp., szafy ubraniowe, szafy warsztatowe, nowoczesne technologie w zakresie mebli metalowych i mebli warsztatowych, szafy lekarskie, szafki na odzież czystą, czytniki rfid, meble z metalu.

Znajdź w naszej ofercie meble dostosowane do swoich potrzeb. Idealnie sprawdzą się w zakładach produkcyjnych, obiektach sportowych, warsztatach. Czym wyróżniają się nasze meble? Mają najwyższą jakość, gdzie szczególnie ważne jest nasze doświadczenie w produkcji mebli. Oferujemy atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na pytania, pomożemy w wyborze. Wypełnij formularz kontaktowy, zadzwoń lub napisz.


Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z