Kategorie

WNL Szafy metalowe

Laptopy i tablety to narzędzia wielozadaniowe, które coraz częściej znajdują zastosowanie w firmach, fabrykach, a nawet szkołach i bibliotekach. Służą do przechowywania danych, wykonywania projektów graficznych i schematów, a także do programowania nowoczesnych wynalazków i wykonywania badań. Tak wszechstronne narzędzie pracy potrzebuje odpowiedniego przechowywania. Szafy metalowe WNL to idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie ilość używanych w laptopów jest na prawdę duża.

Dla kogo szafy metalowe WNL?

Szafy do przechowywania laptopów i tabletów znajdą zastosowanie w liceach i na uczelniach wyższych. Podstawowa wiedza z zakresu informatyki i technologii komputerowej dotyczy także najmłodszych uczniów szkół podstawowych. Ilość potrzebnego sprzętu dosyć często sprawia kłopot w postaci niewystarczająco dużej przestrzeni. Aby w sposób bezpieczny i ergonomiczny przechowywać tak delikatne i specjalistyczne narzędzie potrzebna jest szafa na laptopy, która nie tylko uchroni komputery przed awarią i zakurzeniem, ale także będzie w stanie podtrzymać ich pracę.

Ta funkcja jest szczególnie potrzebna w placówkach badawczych i naukowych, gdzie komputer jest nieodzownym elementem badań i testów. Podobnie ma się sytuacja w biurach projektowych i fabrykach. Wykonywanie schematu lub grafiki na laptopie ułatwia pracę architektom, grafikom i wydawnictwom. Sale konferencyjne mające na wyposażeniu szafy metalowe WNL, mogą liczyć na oszczędność miejsca i możliwość swobodnego przenoszenia laptopów na odpowiednie miejsce.

Jakie funkcje spełniają szafy metalowe WNL?

Wykonana ze stali szafa metalowa na laptopy zabezpiecza je przed zagrożeniem z zewnątrz. Wilgoć, kurz, lub możliwość niekontrolowanego uszkodzenia sprzętu to zagrożenia całkiem realne. Ogniotrwałe korpusy i cokoły są w stanie częściowo ochronić laptopy w razie wybuchu pożaru. Możliwość zamknięcia szafy na zamek kluczowy zabezpieczy komputery lub tablety przed kradzieżą. Zamontowana w każdej szafie wentylacja wyprowadzi wilgoć ze środka szafy i uchroni wciąż działające laptopy przed nadmiernym nagrzaniem.

Szafy metalowe to także gwarancja bezpieczeństwa przechowywania danych. Taka dodatkowa ochrona na pewno zniechęci złodzieja, który poświęci wiele czasu na to, aby najpierw przebić się przez zabezpieczenie kluczowe drzwi. Już nie mówiąc o tym, że szafy wykonane są ze stali, która jest jednym z najbardziej wytrzymałych na uszkodzenia tworzyw. Schowane w szafie laptopy lub tablety będą bezpieczne niczym w sejfie.

WNL

Dodatkowe funkcje

Możliwość przesunięcia szafy, dzięki wytrzymałym kółkom, pomoże w transporcie laptopów do innego miejsca w obrębie obiektu. Szafy metalowe WNL wyposażone są również w sekwenser, umożliwiający podtrzymanie pracy komputerów w chwili, gdy są one schowane w środku. Każdy zamek kluczowy szaf Malow posiada dwa zapasowe klucze dołączone do zestawu. Zamki szaf WNL są ryglowane dwóch miejscach. Maksymalny wymiar przestrzeni na pojedynczej półce wynosi 96x340x470 mm tj. ( 17′ ). 

Kolorystyka i malowanie proszkowe

Blaty wszystkich wózków Malow serii WNL zostały wykonane z  płyty melaminowej. Za dopłatą istnieje możliwość wybrania odpowiedniego koloru w zakresie dostępnej palety barwnej: popiel, krem, biały, czarny, bukowy. Wszystkie szafy metalowe WNL są malowane proszkowo, co znacznie podnosi trwałość powłoki zewnętrznej mebla. Dzięki zastosowaniu tej techniki malowania kolor szafy na długo zachowa swoją świeżość i wytrzymałość.

Możliwość dobrania koloru korpusu i szuflad z palety RAL, będzie udogodnieniem dla miejsc, gdzie potrzebna jest segregacja dużych przestrzeni. Podział szaf z laptopami na poszczególne sektory kolorystyczne ułatwi odnalezienie właściwych laptopów. Poza tym możliwość wybrania koloru nie bez znaczenia będzie w miejscach, gdzie kolor ma znaczenie - np. w biurze architektonicznym. Wszystkie szafy są dostępne w jednym podstawowym kolorze, wybór innej barwy wiąże się z dopłatą i odpowiednio długim czasem oczekiwania na wykonanie zlecenia. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia koloru.

szafa wnl

Szafy metalowe WNL - różne modele

Szafy metalowe na laptopy występują w kilku różnych wariantach. Są w stanie pomieścić od 10 nawet do 30 laptopów w danym modelu. Funkcjonalny, wewnętrzny podział na rzędy ułatwi dostęp do poszczególnych półek. I tak możemy wyróżnić wózek na laptopy WNL 310, który może pomieścić w sobie 30 laptopów, gdzie przestrzeń wewnątrz została podzielona na trzy rzędy. Szafa na laptopy i tablety WNL 110 posiada jedynie jeden rząd półek, lecz świetnie sprawdzi się w mniejszych przestrzeniach. Są również opcje, które mieszczą w sobie 16, 20 i 26 półek. W zależności od wielkości szafy może ona ważyć od 49-100 kg.

Deklaracje i nagrody

Szafki wózki producenta Malow zostały przebadane przez niezależny Instytut Badawczy. Wszystkie modele szaf metalowych WNL uzyskały deklarację zgodności z Dyrektywami Parlamentu Europejskiego, które dotyczą bezpieczeństwa użytkowania. Meble te zostały nagrodzone Medalem Europejskim. Ponad to firma posiada referencje zadowolonych klientów, do których dostarczyła szafy w ramach rządowego programu Cyfrowa Szkoła. Te ważne informacje to gwarancja dobrze i profesjonalnie wykonanej usługi. Malow cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku europejskim. Nowoczesny park maszynowy pozwala na wykonanie mebli metalowych na najwyższym poziomie. A to wszystko w zgodzie z obowiązującymi certyfikatami i normami ISO. Mogłeś nas znaleźć szukając: max 0, pracy na gorąco, skład chemiczny c, p s cr. Zobacz nasze szafki wnl oraz inne metalowe meble. Strona korzysta z plików cookies. Wszelkie prawa zastrzeżone.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Pomożemy w doborze mebli.

 


Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z