Kategorie

Metalowe meble Malow producent - Szafki uczniowskie, szafki szatniowe szk, wnl, szafki pracownicze bhp i na dokumenty

Sprawdź najczęstsze pytania naszych klientów. Jeśli masz sugestie do listy skontaktuj się z nami - chętnie opiszemy Twoje pytania.

Szafki uczniowskie metalowe

Metalowe szafki uczniowskie są wykorzystywane w szkołach, na basenach i socjalnych zapleczach. Są przydatne w miejscach, gdzie jest dużo ludzi i potrzebują oni bezpiecznego miejsca do przechowania swoich prywatnych rzeczy. Rozłożenie szafek idealnie wkomponuje się w każdą aranżacje szatni lub korytarzy. Dostępne w naszej ofercie szafki składają z modułów, które łączą aż do 6 osobnych skrytek.

Dodatkowo drzwi umożliwiają na usytuowanie nawet dwóch osobnych szafek w jednym pionowym segmencie. Przez to nawet na mniejszej powierzchni można zmieścić dwa razy więcej szafek. Komora wewnątrz pozwala na oddzielenie odzieży od obuwia przeznaczonego do umieszczenia na osobnej półce. Oferujemy również szafki z zamontowanymi nóżkami, które można regulować w zakresie 10 mm. Wytrzymałe na obciążenia nóżki wykonano z ocynkowanej blachy, której grubość wynosi 1,5 mm, dzięki czemu szafki są trwalsze. Dodatkowym zabezpieczeniem są otwory w bocznych ścianach pozwalające na skręcenie modułów ze sobą. Ponadto istotną rolę odgrywają także otwory wentylacyjne wpuszczające powietrze do wnętrza, przez co zapobiega ono powstaniu wilgoci albo nieprzyjemnego zapachu. 

Szafy szk

Szafy szk zapewniają bezpieczne przechowywanie ważnych danych. Dzięki nim można zachować przejrzystą segregację i optymalną ergonomię w miejscu pracy. Są one przeznaczone do przechowywania w nich różnych dokumentów, teczek, segregatorów, projektów itp. Największe ich zastosowanie można przypisać do biur, archiwów, gabinetów, szpitali itd. Ważną funkcją szaf szk jest zabezpieczenie przechowywanych danych przed ewentualnym zniszczeniem wywołanym przez np. wilgoć, kurz, promieniowanie UV, ogień itd.

Charakteryzują się one łatwością wysuwania szuflad jak również prosta i klasyczna budowa. Każde miejsce, w którym korzysta się z szaf szk wymaga indywidualnego zastosowania pod względem wymiarów. Szafy szk spełniają wymagania każdego klienta. Różnorodność dostępnych szuflad jest ogromna, od 2 po 8, a ilość segregujących rzędów wynosi 1-5. W tych szafach można przechowywać dokumenty w różnych formatach. 

Malow szafy kartotekowe

Szafy kartotekowe znajdują swoje szerokie zastosowanie np. w archiwach, urzędach, przedsiębiorstwach, jednostkach medycznych, a nawet w prywatnych domach. Oferujemy szafy kartotekowe gwarantujące bezpieczeństwo przechowywanych w nich dokumentów przed niepowołanymi osobami dzięki zamontowanym zamkom. Są one dostępne w różnych rozmiarach, aby każdy znalazł coś dla siebie w zależności co chce wewnątrz nich przechowywać. Pasują one do każdego wnętrza.

Szafy kartotekowe Malow można w dowolny sposób łączyć wraz z innymi meblami, które są także dostępne w naszym sklepie. W tych szafach zamontowano szuflady zamocowane na teleskopowych kulkowych prowadnicach z podwójnym wysuwem. Dzięki temu dokumentacja nie wypadnie na zewnątrz. Szuflady są niezwykle wytrzymałe, ponieważ mogą utrzymać nawet 50 kg. Szafy kartotekowe Malow mają również regulowane stopki, które można wypoziomować albo przymocować do podłoża.

Szafki szatniowe metalowe

Szafki szatniowe metalowe są potrzebne w każdym zakładzie pracy czy placówce szkolnej, gdzie osoby potrzebują przebrać się i przechować swoje prywatne lub robocze ubrania. Dzięki zamontowanym szafkom zapewniają one bezpieczeństwo. To świetne rozwiązanie w porównaniu do zwykłych szafek na kłódki. wywietrzniki w drzwiach gwarantują cyrkulację powietrza wewnątrz. Szafy można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Cechują się one funkcjonalnością jak również estetyką.

Szafy metalowe na dokumenty

Szafy metalowe na dokumenty najczęściej wykorzystuje się w biurach i urzędach. Dzięki nim można utrzymać nie tylko bezpiecznie, ale również w porządku posegregowane najważniejsze dokumenty. Bez obaw zmieszczą się w nich segregatory, które zajmują znacznie więcej miejsca. Te meble oferujemy w różnych wymiarach i kolorach, więc łatwo dopasują się do każdego klienta. Poprzez metalowe szafy można w prosty sposób odnajdywać poukładane dokumenty, kiedy tylko będą one potrzebne. Zamontowane zamki pozwalają na zapobieganie wglądu do nich nieupoważnionym osobom. To jeden z podstawowych zakupów w celu wyposażenia każdego miejsca przechowującego ważne dokumenty.

Szafki pracownicze BHP

Szafki pracownicze bhp jest przeznaczona dla firm, w których pracownicy potrzebują bezpiecznego miejsca, aby przechować swoje prywatne rzeczy jak również odzież roboczą. Możliwość regulacji w nich nóżek sprawia, iż zapewniają one dodatkowo bezpieczne poruszanie się w szatniach. Szafki pracownicze bhp wykonano ze stalowej brachy o grubości 0,5 mm. Każda szafka posiada dwa klucze. Ponadto wewnątrz jest lusterko i plastikowy drążek na wieszaki. Wizytownik pozwala na oznaczenie każdej szafki. 

Wnl

Wnl oznacza narzędziową stal stopową przeznaczoną do wykonania pracy na gorąco. Stosuje się ją do obróbki oraz do budowy odlewniczych form, które są narażone na wysokie temperatury. Przy naszych oferowanych produktach, wśród których zastosowano ten rodzaj techniki, w opisie umieszczono informację z uwzględnieniem klientowi konkretnej symbolu. Dzięki temu każdy użytkownik ma pewność, że nasze produkty są odporne nawet na ogniowe pęknięcia i cechują się niezwykłą wytrzymałością i twardością.

Metalowe meble Malow

Wybierając metalowe meble Malow, klient ma zapewnione użytkowanie produktów przez wiele, wiele lat. Szafki Malow wykonano ze stalowej blachy. Ponadto są one łatwe w czyszczeniu bez konieczności stosowania specjalnych środków chemicznych. Metalowe meble Malow są malowane proszkowo, dostępnymi farbami w zakresie palety RAL. Dzięki temu oferowane produkty są jeszcze bardziej trwałe.

Meble metalowe producent

Firma Abes działa na rynku już od 1992r. Kompleksowo wyposaża praktycznie każde pomieszczenie w zakładach pracy, biurach, instytucjach, placówkach medycznych itp. Producent zapewnia korzystne ceny jak również stabilność i trwałość produktów jak również fachową pomoc dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Meble producenta zyskały grono zadowolonych klientów. Firma posiada uzyskane certyfikaty.


Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z