Kategorie

Szafki uczniowskie metalowe

Szafki uczniowskie metalowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w szkołach podstawowych i liceach, ale także w miejscach takich jak obiekty sportowe, baseny, zaplecza socjalne. Są niezbędne wszędzie tam, gdzie pracuje duża ilość ludzi. Szafki służą do przechowywania książek, drugiego śniadania oraz rzeczy osobistych typu portfel i dokumenty. Bezpieczne i solidnie wykonane, ale przede wszystkim funkcjonalne - szafki Malow spełniają wszystkie wymogi niezawodnych mebli do użytku socjalnego.

Co można w nich przechowywać?

W szkole szafki uczniowskie służą do przechowywania książek, drugiego śniadania lub odzieży potrzebnej na zajęcia fizyczne lub artystyczne. Jest to także miejsce na przestrzeń osobistą, gdzie uczniowie zazwyczaj wykonują pewnego rodzaju personalizację. Zamykane na klucz szafki to gwarancja bezpieczeństwa przechowywania przedmiotów potrzebnych każdemu uczniowi. Duże obiekty szkolne potrzebują szafek zamykanych na klucz, które zostały zaprojektowane z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni, której z reguły jest tam mało.

Funkcjonalne rozłożenie szafek to gwarancja bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej, zazwyczaj na korytarzu lub w szatni. Wykonane z stalowej blachy szafki będą odporne na uszkodzenia - uderzenia, zarysowania itd. Będą także łatwe w czyszczeniu, pozwolą na maksymalne zachowanie czystości, która z reguły w szkołach jest trudna do utrzymania.

Solidne wykonanie szafek uczniowskich metalowych

Stabilna konstrukcja jest wykonywana z zimnowalcowanej, stalowej blachy o grubości 0,5 lub 0,6 mm. W ofercie dostępne są szafki z nóżkami wyposażone w stopki lub takie pozbawione nóżek. Istnieje możliwość regulowania nóżek w zakresie 10 mm. Wieniec dolny szafek wykonany jest z blachy stalowej o grubości 0,8 mm. Wytrzymałe na obciążenia nóżki wykonane są z blachy ocynkowanej o grubości 1,5 mm. Parametry te wpływają na trwałość szafek. Z kolei otwory wykonane w bocznych ścianach umożliwiają skręcenie modułów między sobą - jest to dodatkowe zabezpieczenie.

Konstrukcja zgrzewano spawana oparta na technologii profili zamkniętych sprawia, że szafki są odpowiednio sztywne. Ważną funkcję pełnią otwory wentylacyjne, które wpuszczają powietrze do wnętrza, co zabezpiecza przedmioty przed nagromadzeniem się wilgoci lub nieprzyjemnego zapachu.

Bezpieczne zamykanie na zamek

Wszystkie szafki uczniowskie Malow zamykane są na zamek kluczowy wyposażony w rygiel umiejscowiony w jednym lub w kilku punktach. W ofercie dostępne są również szafki zamykane na zamek cylindryczny zamykany w jednym punkcie. Istnieje możliwość zamówienia innego rodzaju zamka - szyfrowy, depozytowy na monety, do zamykania na kłódkę. Klucze dołączone do szafek dostępne są również w wersji MASTER - klucz, który otwiera wszystkie szafki jednocześnie.

Funkcjonalne rozłożenie szafek

W miejscach takich jak szkoła czy obiekt sportowy, gdzie przebywa duża ilość osób, ważna jest ergonomia rozkładu szafek. Dostępne w ofercie szafki uczniowskie składają się z modułów łączących od 1 do 6 osobnych skrytek. Profilowane w kształcie litery L drzwi, umożliwiają usytuowanie dwóch osobnych szafek w jednym, wąskim segmencie pionowym, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalnego podziału każdej komory. Dzięki temu na małej powierzchni mieści się dwa razy więcej szafek niż w przypadku, gdy mamy do czynienia z klasycznymi, prostokątnymi szafkami wyposażonymi w jedną komorę.

Dzięki odpowiedniej organizacji komory możliwe jest zarówno powieszenie na haczyku odzież jak i położenie butów lub torby na osobnej półce. Wyposażenie podstawowe szafek obejmuje: drążek z haczykami, półki metalowe, wieszaczki, lusterka, samoprzylepny plastikowy wizytownik przyklejany do drzwi - numeracja szafek, zamki kluczowe oraz klucze.

Dodatkowe opcje

Na specjalne zamówienie klienta do szafek dołączone są skośne daszki, cokoły, podstawy z siedziskami, zamek kluczowy odporny na wilgoć, zamki na monety, zamki szyfrowe mechaniczne i zamki szyfrowe elektroniczne. Również na specjalne zamówienie producent wykonuje malowanie szafek na kolory dostępne w zakresie palety RAL. W ofercie dostępna są także szafki ze skrytkami posiadające 5, 8 lub 10 osobnych skrytek.

Estetyczny wygląd - kolory

Szafki uczniowskie z metalu malowane są proszkowo, farbami dostępnymi w zakresie palety RAL. Dzięki możliwości wybrania koloru możliwe jest ciekawe urządzenie aranżacji danego wnętrza. Na drzwiach każdej szafki znajduje się wentylacyjna perforacja o pięknym designie, która wpływa na nowoczesny wygląd produktu. Wzór został zastrzeżony i opatentowany przez producenta Malow.

Certyfikaty i normy

Szafki uczniowskie Malow wyprodukowane są na w pełni automatyzowanych najnowocześniejszych automatach w Europie. Posiadają one certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz atest higieniczny PZH. Oprócz tego posiadają atesty ogniotrwałości i certyfikat COBRABID-BBC, który jest gwarantem spełnienia wymagań określonych na podstawie norm PN-F 06010-05: 1990; PN-F0-06001-1: 1994/Az1: 2000; PN-EN 14749; 200; PN-EN 14073-2:2006. Dzięki wysokiej jakości meble objęte są aż dwudziestoczteromiesięczną gwarancją producenta. Szafki są dostarczane do klienta w całości.

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

Dodatkowym atutem przemawiającym za zakupem szafek jest miła i profesjonalna obsługa oraz dobre ceny. Możliwość zamówienia szafek wraz transportem, bogata oferta profesjonalnych mebli oraz wysoka jakość to cechy, które mogą zadecydować u kupnie szafek właśnie od producenta mebli metalowych Malow. Mogłeś nas znaleźć szukając: szafki szkolne, szafki szkolne metalowe, szafy szkolne, metalowe szafki, szafki metalowe, metalowe szafy, możesz określić warunki przechowywania, szkolne szafki, szafy metalowe, szafek szkolnych, warunki przechowywania lub dostępu, szafka szkolna, nasze szafki. Możesz skorzystać z wyszukiwarki lub użyć filtrów, jak na przykład sortuj wg. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Masz pytania o nasze produkty? Potrzebujesz porady i pomocy w wyborze?
Zadzwoń do nas lub napisz na podany adres e mail.

 


Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z