Kategorie

Szafa wózek na tablety 

Wózki na tablety

W czasach obecnych wielu ludzi kupuje coś takiego jak tani tablet i używa go przez rok lub przez dwa lata. Wielu też nie kupuje tableta, bo dla części bardziej użyteczny jest mocny smartfon z dwiema kamerami, czyli smartfon z procesorem, który ma co najmniej sześć rdzeni. Z tej przyczyny szafki i wózki na tablety, czyli wyjątkowo trwałe meble przemysłowe przydają się głównie firmom handlującym używaną elektroniką w stanie akuratnym. Mowa tu o firmach, które skupuję używaną elektronikę biurową, a potem sprzedają ją klientom prywatnym. Właśnie tym firmom przydają się wózki na tablety, bo te tablety owijają tą cienką matą z gąbki i chowają do specjalnej szafy, po to by nie zarysować obudowy tabletu, bo jego stan wizualny ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o sprzedanie tego sprzętu elektronicznego po kilku tygodniach lub miesiącach.

Szafki na tablety

Sprzęty takie jak szafki i wózki na tablety przydają się przedsiębiorcom zajmującym się głównie sprzedażą elektroniki ze wzmocnioną obudową. Takie lekko używane tablety często kupują inżynierowie, bo przydają się im w pracy na budowach, czyli tam gdzie elektronika często ulega uszkodzeniu. W tych miejscach  zazwyczaj używa się tableta ze wzmocnioną obudową lub smartfona ze wzmocnioną obudową. Mowa tu o wielu czynnikach, które mogą uszkodzić tablet, czyli o czymś takim jak gruz sypiący się z kondygnacji znajdującej się wyżej. Tego typu czynniki niszczą zazwyczaj tanią elektronikę, ale nie tę bardziej pancerną, a ludzie kupujący te bardziej trwałe tablety też myślą bardziej praktycznie i kupują te lekko używane ze względu na niższą cenę, a cenę tę da się jeszcze obniżyć, choćby ze względu na lekko zarysowaną obudowę.

Wózek na tablety

Meble przemysłowe takie jak szafki i wózki na tablety przydają się też wtedy gdy dany lombard chce przewieźć wiele tabletów z magazynu do magazynu, czyli wtedy gdy ta elektronika ma być przewieziona bezproblemowo. Takie przewożenie w niezbyt dużych szafkach to też znaczna wygoda, bo nie trzeba każdego tableta pakować oddzielnie. Najzwyczajniej w świecie pakuje się cały wózek, a potem cały wyładowuje. Taka procedura jest powiązana i z wygodą i z szybkością, bo przedsiębiorcy zazwyczaj nie chcą tracić czasu na pakowanie każdego sprzętu elektronicznego z osobna, zwłaszcza wtedy gdy dany sprzęt ma gabaryty cienkiego podręcznika. W tego typu sytuacjach długi załadunek jest wyłącznie stratą czasu.

Wielu też doskonale wie o tym, że szafki i wózki na tablety wykonuje się ze stali i lakieruje proszkowo, tak samo jak regały magazynowe. Dlatego ten typ mebla przemysłowego wytrzyma wiele uderzeń i co najistotniejsze te sprzęty mają te same fabryczne wymiary, czyli są identyczne. Z tej przyczyny z dwóch uszkodzonych szafek czasami da się zrobić jedną. Kluczowe znaczenie ma też i to, że taką szafkę można eksploatować nie tylko przez lata, ale nawet przez dekady i w tym tkwi jej olbrzymi plus.

Szafka na tablety

Firmy zajmujące się naprawami tabletów i smartfonów często używają szafek i wózków na tablety, bo dzięki tym przemyślanym meblom mogą sobie lepiej zorganizować pracę. Mowa tu o tym, że do przegrody w takim właśnie meblu wkłada się tablet i to wraz z wystającą karteczką, na której napisano kiedy i dla kogo dany tablet musi zostać naprawiony lub zmodyfikowany. Taka organizacja pracy bardzo wiele ułatwia, bo terminowe wykonawstwo, jeśli chodzi o naprawy elektroniki dla średnich i dużych firm jest bardzo ważne, bo te spore firmy też gonią terminy.

Meble metalowe na tablety

Te meble przemysłowe do których zalicza się też szafki i wózki na tablety wykonuje się z blachy stalowej i z grubszej stali konstrukcyjnej. Spawa się je, nituje i lakieruje proszkowo. Wykonawstwo tego rodzaju zapewnia trwałość na długie lata, bo lakier proszkowy nanoszony elektrycznie, a potem wypiekany w piecach przemysłowych to gruba warstwa odporna na uszkodzenia mechaniczne, czyli ten typ lakieru nie łuszczy się tak jak typowe lakiery samochodowe. Dzięki niemu też te szafki i wózki na tablety mogą wytrzymać lata, a nawet dekady. Jednym słowem takie używane szafki można potem odsprzedać innej firmie zajmującej się naprawą używanych tabletów i ich sprzedażą.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty do przechowywania tabletów, laptopów, komórek? Nasze szafy na laptopy i tablety osiadają możliwość ładowania baterii 32 urządzeń jak (32 tablety, czy smartfony), gniazda posiadają diody sygnalizujące prawidłowe działanie, posiadają szereg zabezpieczeń, otwory wentylacyjne do cyrkulacji powietrza dodatkowo chronią przez przegrzaniem, uchwyt pomagający w przemieszczaniu po obu stronach, posiadają cztery kółka jezdne do łatwego przewożenia, duży maksymalny wymiar przestrzeni roboczej, zwijacz przewodu umożliwiający nawinięcie przewodu zasilającego (przewód przyłączeniowy), funkcję ładowania baterii (można ładować tablety), drzwi zamykane zamkiem zabezpieczającym, wkłady wykonane z pianki niepalnej, wierzch pokryty blatem z nie brudzącej powierzchni z czarnymi krawędziami i ściętymi rogami, aby ułatwić użytkowanie. To wszystko sprawia, że nasze szafki na tablety oraz wózki na tablety to idealne rozwiązanie i wygodne rozwiązanie.

W ofercie znajduje się też mobilna szafka na laptopy. Służy ona do bezpiecznego przechowywania oraz ładowania laptopa (w zależności od modelu mebla od 10 laptopów, aż do 30 laptopów). Zobacz nasze przykładowe modele, np. kod produktu wnt 33, czy x 440. 14 dni na zwrot. Znajdź produkt dla siebie, złóż zamówienie, to proste. Wystarczy e mail, hasło, podstawowe dane do wysyłki. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz na adres e mail.
czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 3 z 3 elementów
Wyświetlono 1 - 3 z 3 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z