Kategorie

Regały metalowe magazynowe 

Regały metalowe

W czasach obecnych te typowe regały metalowe magazynowe są znacznie tańszymi od szaf warsztatowych i to głównie ze względu na prostszą konstrukcję. Te użyteczne meble przemysłowe są też opcją lepszą od jakichś tam regałów zbitych z desek i kantówek za pomocą gwoździ, bo drewno może z czasem zacząć gnić, a stal konstrukcyjna pomalowana proszkowo wytrzyma całe dekady w typowym warsztacie lub w hali magazynowej. W tym tkwi zaleta markowego regału do magazynu i garażu, który zazwyczaj jest opcją nie tylko na lata, ale też i na dekady, czyli jeśli chodzi o te kluczowe walory funkcjonalne to prześciga regał zrobiony ze starej domowej szafy, którą od tyłu zaczęła nadgryzać pleśń i która jest zmęczona tymi długimi latami w domu lub w mieszkaniu.

Regał metalowy

Obecnie też wielu ludzi szuka takiego regału magazynowego i to nie tylko z myślą o firmie takiej jak warsztat, w którym remontuje się silniki samochodowe. Także zakłady stolarskie szukają używanych regałów tego typu ze względu na to, że używane z dobrym stanie wizualnym można nabyć znacznie taniej od nowych i dlatego interesują się nimi właściciele niewielkich hal magazynowych i różnego rodzaju warsztatów, a nawet ludzie, którzy chcą nabyć taki regał metalowy magazynowy do piwnicy, po to by składować na nim przetwory domowej roboty i przedmioty użytkowe, których używa się tylko raz na jakiś czas. Tego typu regały ustawia się w piwnicy lub w piwnicach, bo są to meble przemysłowe, w których przypadku sama funkcja jest ważniejszą od wyglądu.

Regały metalowe do magazynu i garażu

Wielu początkujących mechaników samochodowych składuje przedmioty takie jak bańkę oleju silnikowego i kuwety ze śrubkami na podłodze pod ścianą i często o tego typu przedmioty zawadzają butami roboczymi. Jednym słowem jeśli te śrubki się rozsypią na podłodze, to potem trzeba je sprzątnąć. Dla wielu mechaników takie okazyjne sprzątanie to strata czasu, bo zamiast sprzątać mogliby wymienić klocki hamulcowe na przedniej osi auta klienta, czyli nieco zarobić na własnej pracy. Z przyczyny tej wielu z nich już po roku szuka regału warsztatowego lub szafy warsztatowej, czyli mebli, dzięki którym łatwiej można utrzymać należytą czystość w miejscu pracy. Ta czystość i porządek też się liczą i to nawet bardzo, bo czasami mechanicy przewracają się o klucz płaski pozostawiony na podłodze, a uszkodzeniu ulega dość droga lampa od limuzyny.

Regały metalowe warsztatowe

Statystyczny i nowoczesny regał metalowy warsztatowy to także szansa na znaczny porządek we własnym garażu lub warsztacie. Mowa tu dokładnie o mechanikach samochodowych, którzy chcą mieć przynajmniej kilka stalowych regałów warsztatowych i porządek na nich, czyli chcą wiedzieć gdzie mają śrubki o danym rozmiarze, a utrzymanie tego porządku ułatwiają regały do magazynu i garażu, na których można poukładać kuwety z nakrętkami i śrubkami tak by bez najmniejszego trudu odnaleźć zestaw kluczy imbusowych. W ich przypadku tego typu pedantyczny porządek jest bardzo ważnym, bo istnieją tacy fachowcy, którzy nie chcą tracić zbyt wiele czasu na poszukiwanie narzędzi, które są im potrzebne do wymiany oleju w danym samochodzie użytkowym.

Wiele znaczy też sama konstrukcja regału warsztatowego, czyli półki z grubszej blachy stalowej i nogi wykonane z profilu stalowego o przekroju kwadratu lub prostokąta. Taka konstrukcja to zaleta, ale wiele znaczy też i to, że taki regał bardzo często pomalowany jest proszkowo. Ten typ lakieru tworzy znacznie grubszą warstwę i nie odchodzi tak jak inne rodzaje lakierów. Dlatego stosuje się go w przypadku części maszyn rolniczych i w przypadku sporych regałów zaprojektowanych na potrzeby sporych hal magazynowych. Wiele znaczy też i to, że ten typ mebla przemysłowego wytrzymuje dziesiątki lat, czyli wędruje od warsztatu do warsztatu zanim trafi na złom.

Regały metalowe warsztatowe są też opcją obowiązkową w halach warsztatowych, w których naprawia się maszyny rolnicze. Mowa tu dokładnie o tym, że nowy kombajn jest więcej wart od domu jednorodzinnego i właśnie dlatego. Mechanik idący po warsztacie z częścią do tej maszyny nie powinien potknąć się o tulejkę z zestawu kluczy nasadowych, bo jeśli taka istotna część upadnie na podłogę, to może ulec uszkodzeniu, czyli tego typu zdarzenie losowe może przynieść stratę sporemu warsztatowi.

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór regałów magazynowych.Posiadamy różne modele (3, 4, 5 półek). Metalowe regały z naszej oferty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i solidne. A taki właśnie powinien być magazynowy metalowy regał. Po więcej informacji zadzwoń lub napisz na podany adres e mail.

czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 4 z 4 elementów
Wyświetlono 1 - 4 z 4 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z