Kategorie

Meble metalowe biurowe 

Nowoczesne, łączące w sobie funkcjonalność, a także atrakcyjny wygląd meble biurowe metalowe, doskonale sprawdzą się zarówno w industrialnych, jak i klasycznych wnętrzach. Dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, umożliwiają bezpieczne przechowywanie ważnych dokumentów. Wzmocnione dodatkowymi ścianami zyskują nową cechę jaką jest ognioodporność. W naszej ofercie znajdują się między innymi solidne meble socjalne, szafki odzieżowe, szafy BHP oraz regały i szafy z szufladami, które chętnie wykorzystywane są w archiwach państwowych.

Charakterystyka dostępnych w ofercie mebli metalowych

Meble metalowe dzięki zróżnicowanym właściwościom znajdują we wnętrzach wszechstronne zastosowanie. Wyposażone w solidne zamki,  a także ryglowanie drzwi zapewniają bezpieczeństwo przechowywanym w nich materiałom. Wykonane z wysokiej klasy stali, odporne są na uszkodzenia mechaniczne, a posiadające podwójne ściany dodatkowo chronią przed kradzieżą. Każdy z metalowych mebli można bez trudu spersonalizować. Duże, pakowne szafy zostały wyposażone w specjalne otwory mocujące, które umożliwiają ustawienie półek na dowolnej wysokości. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu z łatwością zmieścimy w  nich zarówno pojedyncze akta, jaki i duże segregatory oraz niewymiarowe teczki z projektami.

Nowoczesny design - na co warto zwrócić uwagę?

Współcześnie produkowane meble metalowe znacznie różnią się od swoich poprzedników. Zespół ekspertów pracujący  nad ich wyglądem skupił się na prostych liniach oraz precyzyjnemu wyglądowi, dzięki czemu użytkownik korzystając z nich może czerpać najlepsze wrażenia estetyczne. Przemyślane projekty sprawiają również, iż  meble z metalu można spotkać również w nowoczesnych, odznaczających się minimalistycznym charakterem restauracjach, pokojach hotelowych, nie wspominając o przedsiębiorstwach, instytucjach kultury, szpitalach i szkołach, w których goszczą od wielu lat.

Ergonomia i doskonały stosunek jakości do ceny nowoczesnych mebli z metalu 

Meble wykonane z metalu cechuje doskonały stosunek jakości do ceny. Z tego też względu coraz więcej projektów wykorzystywanych jest w przestrzeni domowej. Cenione są ze względu na funkcjonalność, a także modułowość. Aby stworzyć niepowtarzalną przestrzeń, wystarczy zakupić kilka modułów, które wraz z upływem czasu można dowolnie przestawiać, tworząc w ten sposób zupełnie nową, funkcjonalną i dostosowaną do naszych potrzeb przestrzeń. Ergonomia metalowych mebli uwzględnia również bezpieczeństwo. Wyważona konstrukcja wspierająca się na niewielkich nóżkach, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Do wykończenia oferowanych przez nas mebli posłużyły nietoksyczne lakiery w wielu wariantach kolorystycznych dostępnych w dwóch wersjach: matowej oraz błyszczącej.

Metalowe meble w pokoju nastolatka 

Nasze meble są uniwersalne. Doskonale sprawdzą się zarówno w biurze, szpitalu czy pokoju nastolatka. Nie od dziś wiadomo, iż stworzenie przestrzeni dedykowanej osobie, która wkracza w dorosłe życie jest niezwykle trudne i wymaga zaangażowania ze strony rodziców. Wybór mebli metalowych nierzadko okazuje się strzałem w dziesiątkę. Oprócz tego, iż proponowane przez nas kolekcje są niezwykle pakowne,  to również łączą funkcje szafy na ubrania i regału na książki. Możliwość dowolnej zmiany charakteru mebla jest niezwykle ważna, gdyż pokój nastolatka to nie tylko miejsce nauki, ale również realizowania pasji i spędzania czasu w gronie znajomych. Ogromnym atutem naszych mebli jest możliwość stworzenia na ich powierzchni własnego motywu przewodniego.  Dostępne na rynku lakiery i do metalu pozwolą nastolatkowi na stworzenie własnego graffiti czy innego dzieła sztuki.

Szafy biurowe z drzwiami przesuwnymi i szafy katalogowe - charakterystyka

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem służącym przechowywaniu w niewielkich pomieszczeniach jest zastosowanie szaf z drzwiami przesuwnymi, które stanowią alternatywę dla szaf z drzwiami skrzydłowymi. Wyposażone w zamki na klucz, są nie tylko bezpieczne ale i łatwe w użytkowaniu. Innym rodzajem metalowych mebli są szafy katalogowe, które cieszą się dużą popularnością w sekretariatach, przychodniach medycznych, bibliotekach czy archiwach. Ich specyficzna budowa umożliwia uporządkowanie według wybranego klucza wszelkich dokumentów personalnych czy pozycji książkowych lub archiwalnych.

Podobnie jak pozostałe sprzęty znajdujące się w użytkowaniu, również meble wykonane z metalu muszą posiadać wszelkie niezbędne atesty, które potwierdzają i nie wywołują niekorzystnego wpływu na nasze zdrowie. Poznaj lepiej nasze szafy biurowe metalowe.

Meble metalowe – system zamykania wykorzystywany w nowoczesnych projektach mebli

Znajdujące się w naszej ofercie meble zamykane są na proste mechanizmy niskobudżetowe, jak i specjalistyczne systemy zamykające dedykowane do pracy w biurach. W ich skład wchodzą między innymi zamki krzywkowe, centralne, łódkowe  i rączki, zamki z zapadkami pionowymi oraz zamki wielopunktowe. Nowością na rynku są mechaniczne zamki szyfrowe i elektroniczne. 4-cyfrowy szyfr daje dziesięć tysięcy kombinacji, a zatem jego złamanie dla potencjalnego złodzieja byłoby niezwykle trudne, a wręcz nie do złamania. odpowiednia ochrona jest niezwykle ważna również ze względu na RODO. wyciek danych osobowych klientów instytucji mógłby zakończyć się pozwem grupowym wobec przedsiębiorstwa. Z tego względu lepiej zainwestować na wysokiej klasy meble z metalu, które są niemalże bezawaryjne.

W jaki sposób czyścić meble metalowe?

Utrzymanie w czystości metalowych mebli nie wymaga dużego nakładu sił i czasu. Aby móc cieszyć się nimi przez długie lata wystarczy systematyczność. Aby je chronić, należy dbać o to, by były suche, gdyż rdza tworząca się pod wpływem wody, stanowi jedno z największych zagrożeń dla metalu. W tym celu wystarczy przecieranie metalowych mebli  delikatną ściereczką wykonaną z  mikrofibry, bądź nawilżoną chusteczką. Nie zaleca się czyszczenia mebli środkami dostępnymi na rynku,  gdyż w przypadku przechowywania w nich ubrań oraz przedmiotów prywatnych mogłoby dojść do dotkliwych podrażnień i infekcji skórnych.

Nasze meble biurowe metalowe zostały wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej, dzięki czemu są solidne, trwałe, stabilne i wytrzymałe. Jakie meble biurowe metalowe oferują ich producenci? Są to na przykład: Szafy metalowe, szafa biurowa metalowa, szafy aktowe, szafy kartotekowe, metalowe szafy na dokumenty, metalowe szafy z drzwiami skrzydłowymi lub posiadające drzwi chowane, gotowe zestawy mebli metalowych oraz inne meble metalowe do biura. Sprawdźcie sami. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na adres e mail.

czytaj dalej
Na stronę
Wyświetlono 1 - 9 z 71 elementów
Wyświetlono 1 - 9 z 71 elementów

Menu

Top
Porównaj 0