Kategorie

Meble metalowe biurowe 

Nowoczesne, łączące w sobie funkcjonalność, a także atrakcyjny wygląd meble biurowe metalowe, doskonale sprawdzą się zarówno w industrialnych, jak i klasycznych wnętrzach. Dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, umożliwiają bezpieczne przechowywanie ważnych dokumentów. Wzmocnione dodatkowymi ścianami zyskują nową cechę jaką jest ognioodporność. W naszej ofercie znajdują się między innymi solidne meble socjalne, szafki odzieżowe, szafy BHP oraz regały i szafy z szufladami, które chętnie wykorzystywane są w archiwach państwowych.

Charakterystyka dostępnych w ofercie mebli metalowych

Meble metalowe biurowe na dokumenty dzięki zróżnicowanym właściwościom znajdują we wnętrzach wszechstronne zastosowanie. Wyposażone w solidne zamki,  a także ryglowanie drzwi zapewniają bezpieczeństwo przechowywanym w nich materiałom. Wykonane z wysokiej klasy stali, odporne są na uszkodzenia mechaniczne, a posiadające podwójne ściany dodatkowo chronią przed kradzieżą. Każdy z metalowych mebli można bez trudu spersonalizować. Duże, pakowne szafy zostały wyposażone w specjalne otwory mocujące, które umożliwiają ustawienie półek na dowolnej wysokości. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu z łatwością zmieścimy w  nich zarówno pojedyncze akta, jaki i duże segregatory oraz niewymiarowe teczki z projektami.

Nowoczesny design - na co warto zwrócić uwagę?

Współcześnie produkowane meble znacznie różnią się od swoich poprzedników. Zespół ekspertów pracujący  nad ich wyglądem skupił się na prostych liniach oraz precyzyjnemu wyglądowi, dzięki czemu użytkownik korzystając z nich może czerpać najlepsze wrażenia estetyczne. Przemyślane projekty sprawiają również, iż  meble z metalu można spotkać również w nowoczesnych, odznaczających się minimalistycznym charakterem restauracjach, pokojach hotelowych, nie wspominając o przedsiębiorstwach, instytucjach kultury, szpitalach i szkołach, w których goszczą od wielu lat.

Ergonomia i doskonały stosunek jakości do ceny nowoczesnych mebli z metalu 

Meble wykonane z metalu cechuje doskonały stosunek jakości do ceny. Z tego też względu coraz więcej projektów wykorzystywanych jest w przestrzeni domowej. Cenione są ze względu na funkcjonalność, a także modułowość. Aby stworzyć niepowtarzalną przestrzeń, wystarczy zakupić kilka modułów, które wraz z upływem czasu można dowolnie przestawiać, tworząc w ten sposób zupełnie nową, funkcjonalną i dostosowaną do naszych potrzeb przestrzeń. Ergonomia metalowych mebli uwzględnia również bezpieczeństwo. Wyważona konstrukcja wspierająca się na niewielkich nóżkach, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Do wykończenia oferowanych przez nas mebli posłużyły nietoksyczne lakiery w wielu wariantach kolorystycznych dostępnych w dwóch wersjach: matowej oraz błyszczącej.

Metalowe meble w pokoju nastolatka 

Nasze meble są uniwersalne. Doskonale sprawdzą się zarówno w biurze, szpitalu czy pokoju nastolatka. Nie od dziś wiadomo, iż stworzenie przestrzeni dedykowanej osobie, która wkracza w dorosłe życie jest niezwykle trudne i wymaga zaangażowania ze strony rodziców. Wybór mebli metalowych nierzadko okazuje się strzałem w dziesiątkę. Oprócz tego, iż proponowane przez nas kolekcje są niezwykle pakowne,  to również łączą funkcje szafy na ubrania i regału na książki. Możliwość dowolnej zmiany charakteru mebla jest niezwykle ważna, gdyż pokój nastolatka to nie tylko miejsce nauki, ale również realizowania pasji i spędzania czasu w gronie znajomych. Ogromnym atutem naszych mebli jest możliwość stworzenia na ich powierzchni własnego motywu przewodniego.  Dostępne na rynku lakiery i do metalu pozwolą nastolatkowi na stworzenie własnego graffiti czy innego dzieła sztuki.

Szafy biurowe z drzwiami przesuwnymi i szafy katalogowe - charakterystyka

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem służącym przechowywaniu w niewielkich pomieszczeniach jest zastosowanie szaf z drzwiami przesuwnymi, które stanowią alternatywę dla szaf z drzwiami skrzydłowymi. Wyposażone w zamki na klucz, są nie tylko bezpieczne ale i łatwe w użytkowaniu. Innym rodzajem metalowych mebli są szafy katalogowe, które cieszą się dużą popularnością w sekretariatach, przychodniach medycznych, bibliotekach czy archiwach. Ich specyficzna budowa umożliwia uporządkowanie według wybranego klucza wszelkich dokumentów personalnych czy pozycji książkowych lub archiwalnych.

Podobnie jak pozostałe sprzęty znajdujące się w użytkowaniu, również meble wykonane z metalu muszą posiadać wszelkie niezbędne atesty, które potwierdzają i nie wywołują niekorzystnego wpływu na nasze zdrowie. Poznaj lepiej nasze szafy biurowe metalowe.

Meble z metalu – system zamykania wykorzystywany w nowoczesnych projektach mebli

Znajdujące się w naszej ofercie meble zamykane są na proste mechanizmy niskobudżetowe, jak i specjalistyczne systemy zamykające dedykowane do pracy w biurach. W ich skład wchodzą między innymi zamki krzywkowe, centralne, łódkowe  i rączki, zamki z zapadkami pionowymi oraz zamki wielopunktowe. Nowością na rynku są mechaniczne zamki szyfrowe i elektroniczne. 4-cyfrowy szyfr daje dziesięć tysięcy kombinacji, a zatem jego złamanie dla potencjalnego złodzieja byłoby niezwykle trudne, a wręcz nie do złamania. odpowiednia ochrona jest niezwykle ważna również ze względu na RODO. wyciek danych osobowych klientów instytucji mógłby zakończyć się pozwem grupowym wobec przedsiębiorstwa. Z tego względu lepiej zainwestować na wysokiej klasy meble z metalu, które są niemalże bezawaryjne.

W jaki sposób czyścić meble specjalistyczne?

Utrzymanie w czystości metalowych mebli nie wymaga dużego nakładu sił i czasu. Aby móc cieszyć się nimi przez długie lata wystarczy systematyczność. Aby je chronić, należy dbać o to, by były suche, gdyż rdza tworząca się pod wpływem wody, stanowi jedno z największych zagrożeń dla metalu. W tym celu wystarczy przecieranie metalowych mebli  delikatną ściereczką wykonaną z  mikrofibry, bądź nawilżoną chusteczką. Nie zaleca się czyszczenia mebli środkami dostępnymi na rynku,  gdyż w przypadku przechowywania w nich ubrań oraz przedmiotów prywatnych mogłoby dojść do dotkliwych podrażnień i infekcji skórnych.

Nasze meble do biura zostały wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej, dzięki czemu są solidne, trwałe, stabilne i wytrzymałe. Umożliwiają wygodne i bezpieczne przechowywanie dokumentów. Jakie meble biurowe metalowe oferują ich producenci? Są to na przykład: Szafy metalowe, szafa biurowa metalowa, szafy aktowe, szafy kartotekowe, metalowe szafy na dokumenty, metalowe szafy z drzwiami skrzydłowymi lub posiadające drzwi chowane, gotowe zestawy mebli metalowych oraz inne meble do biura. Sprawdźcie sami.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na adres e mail.

czytaj dalej
Na stronę
Wyświetlono 1 - 16 z 72 elementów
Wyświetlono 1 - 16 z 72 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z