Kategorie

Meble metalowe socjalne 

Meble metalowe producent

Kategoria meble metalowe socjalne obejmuje wszystkie najpotrzebniejsze rodzaje mebli niezbędnych dla komfortu pracowników w miejscu pracy, czy też klientów odwiedzających dany lokal (np. centrum sportowe). Wykonano je z solidnego, wytrzymałego metalu gwarantującego wiele lat użytkowania, nawet w zakładach pracy, gdzie eksploatacja tego typu szaf, stołów czy ławek jest szczególnie intensywna.

Meble metalowe Malow - Skrytkowe i przelotowe

Szafki śniadaniowe to grupa mebli socjalnych przede wszystkim typu wiszącego, które pozwalają zabezpieczyć rzeczy osobiste pracowników bądź klientów. Dostępne są w kilku wariantach rozmiarowych oraz różnią się nieco od siebie sposobem przechowywania przedmiotów. W typowej szafce skrytkowej korzystająca z niej osoba otrzymuje kluczyk działający w systemie master, który pozwala mu zabezpieczyć swoje dobra osobiste. Natomiast w szafkach przelotowych każda skrytka ma dwa wejścia, pozwalające zajrzeć do jej wnętrza z obydwu stron ściany w którą jest wmontowana. Takie rozwiązanie sprawdza się w miejscach w rodzaju urzędu pocztowego czy też laboratorium, gdzie może posłużyć jako miejsce do przechowywania pobranych od pacjentów próbek.

Szafki na ubrania

Szafy ubraniowe BHP to popularne wyposażenia szatni w wielu zakładach pracy. W naszej ofercie znajdują się meble socjalne o różnej pojemności. Tym co natomiast je łączy to podstawowe wyposażenie znajdujące się w ich wnętrzu, umożliwiające wygodne i sprawne korzystanie z mebli. W szafkach znajduje się między innymi lusterko, haczyk na ręcznik oraz drążek pozwalający powiesić wieszaki. Oferujemy możliwość samodzielnego dobrania osobiście wybranego typu zamka do zamawianych modeli: możemy zamontować dla Państwa zamki na monety, kluczowe, a także szyfrowe elektroniczne i mechaniczne. W razie potrzeby zapewniamy także modyfikacje w rodzaju daszków czy cokołów, ułatwiających łatwe dostosowanie szafy do specyfiki miejsca w którym zostanie umiejscowiony mebel.

Metalowe meble socjalne - Nowoczesna alternatywa

Szafki ubraniowe typu L są nowoczesną alternatywą dla szafek ubraniowych BHP. Ich charakterystyczny kształt litery „L” pozwala na zapewnienie miejsca na rzeczy dwóch osób, kosztem przestrzeni niezbędnej do postawienia zaledwie jednej szafki. Poza nowoczesnym designem, szafki typu L dostępne w naszym sklepie cechuje także znakomita jakość wykonania. Tworzone są na zrobotyzowanej linii produkcyjnej, w technologii umożliwiającej tworzenie poszczególnych elementów ze współczynnikiem dokładności dochodzącym do 0,25 milimetrów w 18s. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w produkcji, szafki L są nie tylko precyzyjnie wykonane, ale i również bardzo wytrzymałe. Tyczy się to także innych naszych mebli metalowych.

Szafki schowkowe to dobry wybór dla miejsc, gdzie pracownikom nie jest niezbędna dużo ilość miejsca na rzeczy osobiste i ubrania (np. jeżeli nie muszą przebierać się w kombinezon). To także optymalne rozwiązanie dla klientów centrów sportowych czy handlowych, chcących pozostawić swoje przedmioty osobiste w bezpiecznym miejscu. W przypadku tego drugiego zastosowania najlepszym rozwiązaniem będą szafki z zamkiem na monetę: osoba, która chce z niej skorzystać, musi oddać monetę dwuzłotową do wmontowanego w drzwiczkach depozytu. Dostępne są szafki w różnych rozmiarach, w tym i także warianty zawierające przezroczyste drzwiczki z wytrzymałego materiału plexi. Zobacz wszystkie nasze meble socjalne.

Idealna szafy dla ekipy sprzątającej

Szafki socjalne ze schowkami przydają się w szczególności do przechowywania brudnej bądź czystej odzieży roboczej. Każdą z szaf ma po kilkanaście ułożonych w pionie skrytek, które zamykane są na klucz. Pracę obsługi ułatwia w większości modeli specjalny rama ze wmontowanym zamkiem centralnym. Otwarcie go kluczem otwiera od razu wszystkie drzwiczki, co pozwala zaoszczędzić czas ekipie pracowników zajmującej się np. zbieranie brudnych elementów odzieży roboczej.

Dodatkowym ułatwieniem są przetłoczenia, które pozwalają wyraźnie oznaczyć użytkownika, bądź docelowe zastosowanie danej skrytki. Szafy gospodarcza to z kolei mebel, którego projekt opracowano na podstawie sugestii osób sprzątających: jej przestronny rozmiar oraz półki umożliwiające wygodne składowanie różnego rodzaju wyposażenia, oraz środków czyszczących. Po prawej stronie umiejscowiono wysoką przegródkę na mop czy miotłę, lewa strona natomiast zawiera półki idealne do przechowywania mniejszych rzeczy. Dostępny jest również bardziej klasyczny wariant szafy, zawierający kilka pomniejszych półek poziomych.

Ławki, stoły i krzesła do biur (i nie tylko)

Co jeszcze znajdziemy w grupie mebli socjalnych i wyposażenia do pomieszczeń socjalnych? W kategorii ławki i krzesła znajdziemy solidne i bardzo wytrzymałe krzesła mogące znaleźć swoje zastosowanie w wielu różnych miejscach. Mogą posłużyć jako miejsce na chwilę wytchnienia dla pracowników w pomieszczeniu socjalnym, bądź przydać się w roli siedziska w basenowej poczekalni czy też pozwolić wygodnie zasiąść uczniom szkoły podstawowej, liceum czy szkoły wyższej, w klubach fitness, salach sportowych itp. Meble dostępne są w wielu różnych kolorach „nóżek” a ich podstawy są solidne i wytrzymałe. Bez stołów nie ma mowy o pracy biurowej, w związku z czym także i te meble znalazły się w naszej bogatej ofercie.

Oferujemy warianty stołów o kształtach prostokąta oraz trapezu, z wytrzymałymi blatami z powłoką z melaminy. Za ich stelaż służą stalowe profile na przekrój czworokąta, wyposażone w stopki wyrównujące ich wysokość. Zakupione stoły dostarczamy do Państwa w elementach.

Daszki oraz podstawki

Daszki do szafek to rozwiązanie, które warto rozważyć przede wszystkim w miejscach o sporym natężeniu pyłów oraz kurzy. Zamocowany na górze szafki daszek znacznie ułatwia wymiecenie wszelkiego kurzu i drobnych zanieczyszczeń, a co za tym idzie, utrzymanie czystości w miejscu pracy. Z kolei podstawy do szaf są niezwykle przydatne w pomieszczeniach cechujących się wysokim poziomem wilgotności. Dzięki nim podstawy szaf pozostają bezpieczne od negatywne działanie wilgoci.

Oferujemy wiele różnego rodzaju podstaw pasujących do zróżnicowanych modeli sprzedawanych przez nas szaf. Większość z nich skręcana jest z szafami za pomocą śrub. Warto mieć na uwadze, że wśród dostępnych wariantów znajdują się także wersje wysuwane. Zobacz nasze szafki pracownicze i pozostałe metalowe meble socjalne do zakładów pracy. Będą idealnym rozwiązaniem zapewniającym komfort korzystania do szatni pracowniczej, w pomieszczeniach gospodarczych, obiektach sportowych.

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości meble socjalne z metalu. Nasze produkty są trwałe i solidne. Na pewno posłużą przez długie lata. Takie właśnie powinny być meble do pomieszczeń socjalnych. W ofercie posiadamy meble socjalne różnego typu: metalowe szafki socjalne, szafki dla pracowników, szafki ubraniowe bhp do pomieszczenia socjalnego do przechowywania brudnej odzieży, szafy metalowe bhp, szafki skrytkowe do pomieszczeń gospodarczych do przechowywania przedmiotów osobistych, szafy rodo, meble rodo, szafki basenowe z blachy stalowej, szafki szatniowe na zamek kluczowy i zamek cylindryczny, szafki bhp, szafy socjalne bhp, szafy aktowe metalowe, szafy ubraniowe metalowe, szafa ubraniowa oraz inne metalowe szafy do pomieszczeń socjalnych.

Różne modele, rozmiary, kształty. Nasze szafki metalowe są estetyczne, niezwykle praktyczne i funkcjonalne, najwyższej jakości. Dzięki temu znajdziesz metalowe meble socjalne bhp i inne produkty idealne do swoich pomieszczeń. Zrobisz to w łatwy sposób: przeglądając konkretne kategorie, korzystając z wyszukiwarki produktów lub funkcji sortuj wg. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub na adres e mail. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić wątpliwości dotyczące mebli metalowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Nasze meble socjalne to doskonały wybór. Szafki bhp dostarczamy za pomocą sprawdzonej firmy kurierskiej (wysyłamy spedycją), możliwy jest odbiór własnym transportem.

czytaj dalej
Na stronę
Wyświetlono 1 - 16 z 123 elementów
Wyświetlono 1 - 16 z 123 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z