Kategorie

Szafki śniadaniowe metalowe 

Szafki śniadaniowe dla pracowników

Zapewnienie komfortowych warunków pracy to także odpowiednie zagospodarowanie pomieszczeń socjalnych. Pracownicy docenią dodatkowe miejsce do przechowywania przedmiotów osobistych czy żywnościowych. Szafki śniadaniowe dla pracowników to sprawdzone rozwiązanie, które będzie odpowiednie w wielu branżach. Zamykana przestrzeń pomieści rzeczy osobiste, notatki czy drugie śniadanie. Meble metalowe dla pracowników prezentowane są w różnych rozmiarach oraz odcieniach kolorystycznych. Nadają się do zawieszenia na ścianie. Można je łączyć w większe moduły tak, aby razem stworzyły spójną całość. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i wyboru odpowiednich rozwiązań do Państwa firmy.

Szafki śniadaniowe metalowe wiszące - zapewnią komfortowe warunki przechowywania

Wiszące szafki śniadaniowe dla pracowników to dobre rozwiązanie do pomieszczeń, gdzie pracownicy spożywają posiłki czy regenerują się podczas przerwy. W zależności od liczby zatrudnianych osób można wybrać szafki dla pracowników z 5, 10 czy 25 skrytkami. Meble posiadają specjalne otwory do zawieszenia oraz łączenia. Uzyskanie dużej ilości skrytek na jednej ścianie nie stanowi zatem problemu. Szafki zamykane są na zamek, co sprawdzi się również jako depozytor.

Ten rodzaj mebli metalowych nadaje się nie tylko dla pracowników firm ale również do szkół, uczelni, szatni czy klubów fitness. Dodatkowym atutem jest możliwość zamówienia do nich klucza master, który umożliwi otwarcie każdej z szafek. Jest to pomocne zwłaszcza przy ich sprzątaniu czy zgubieniu klucza przez użytkownika. 

Szafki przelotowe - otwierane z dwóch stron

Równie ekonomicznym i niezwykle ciekawym rozwiązaniem jeśli chodzi o szafki śniadaniowe dla pracowników są metalowe szafki przelotowe. Ich cechą charakterystyczną jest możliwość otwarcia z dwóch stron. To niezwykle praktyczne rozwiązanie sprawdzi się w różnego rodzaju urzędach, np. jako skrytka pocztowa czy miejsce do przekazywania pieniędzy.

Nadaje się również do przychodni czy laboratoriach, jako miejsce gdzie pacjenci będą mogli bezpiecznie zostawiać próbki do badań. Szafki dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Do ich malowania stosuje się malowanie proszkowe. Zarówno szafki wiszące, jak i przelotowe wyposażone są wizytownik, co pozwoli na łatwą identyfikację użytkownika. Metalowe meble MALOW

MALOW to jeden z największych producentów mebli metalowych w Europie. Firma udziela rękojmi na wady fizyczne mebli, na 24 miesiące od daty sprzedaży. Meble tej firmy to wysoka jakość i certyfikaty zgodności z polskimi normami. Istnieje możliwość zakupu szafek śniadaniowych ze stali nierdzewnej, jak i innych mebli metalowych w oparciu o specjalne zamówienie klienta. Wiszące szafki metalowe - ekonomiczne zagospodarowanie przestrzeni

Szafki śniadaniowe wiszące to dobre rozwiązanie dla różnego rodzaju firm i instytucji. Doskonale sprawdząją się zarówno w małych zakładach, jak i dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Ich niebywałą zaletą jest wytrzymałość oraz łatwość utrzymania w czystości. Pomocny w tym względzie jest specjalnie zaprojektowany kształt szafki oraz skośny daszek. Nadają się do małych, jak i dużych pomieszczeń. Dzięki możliwości łączenia skrytek w łatwy sposób stworzyć miejsca do przechowywania nawet w dużych firmach.

Meble będą odpowiednie do szatni bhp, uczelni, szkół oraz klubów fitness. Drzwiczki zamykane na zamek, wyposażono dodatkowo wizytownik. Pozwala to na łatwą identyfikację użytkownika. Szafki przelotowe, otwierane z obu stron to ciekawe rozwiązanie do różnego rodzaju urzędów czy placówek zdrowotnych. Nadają się do bezpiecznego pozostawienia oraz odebrania poczty, dokumentów czy innych materiałów. Meble metalowe dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki czemu w łatwy sposób można dostosować je do standardów panujących w danym wnętrzu. To ekonomiczne zagospodarowanie przestrzeni, które zapewni dodatkowe miejsce do przechowywania nawet w małych pomieszczeniach. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego oraz wyboru odpowiedniego rozwiązania do Państwa firmy. Oferujemy funkcjonalne szafy metalowe, dostępne z różną ilością skrytek.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko metalowe szafy śniadaniowe dla pracowników, ale też wiele innych mebli socjalnych. Charakterystyka szafek śniadaniowych pozwala na przechowywanie produktów spożywczych w higienicznych warunkach. Posiadamy szafki śniadaniowe z drzwiami skrzydłowymi oraz skrytkowe. Każda skrytka ma zamek, dzięki czemu można w niej zostawić też inne, bardziej wartościowe rzeczy osobistych. Każda ma 2 klucze. Postarajmy się zapewnić naszym pracownikom odpowiednie warunki, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 roku. Z naszymi produktami to będzie łatwiejsze. Poznaj nasze śniadaniowe szafki oraz inne metalowe meble. Skorzystaj z wyszukiwarki lub filtrów, np. sortuj wg. Nasze produkty znajdziesz po słowach:  dla pracowników szafki śniadaniowe do przechowywania jedzenia i przedmiotów osobistych, rodzaje szafek śniadaniowych na drobne przedmioty osobiste, meble do bufetów pracowniczych i na zaplecze socjalne, szafki śniadaniowe bhp z wysokiej jakości blachy stalowej. Zadbaj o swoich pracowników. Zadowolony pracownik to wartość dodana dla naszej firmy. Warto o tym pamiętać.

Postaw na jakość i wybierz szafki śniadaniowe dla pracowników naszej firmy. Dopasuj śniadaniowe szafy do indywidualnych potrzeb i wymagań. Nasza szafa śniadaniowa z blachy stalowej to doskonały wybór. Posiadamy nie tylko meble do przechowywania produktów spożywczych. Sprawdź jakie jeszcze rozwiązania okażą się pomocne w firmach zatrudniających więcej niż 20 pracowników na jednej zmianie, co powinno wchodzić w skład wyposażenia jadalni oprócz szafki śniadaniowej. Zbuduj większe zestawy wysokiej jakości mebli socjalnych. Możliwość użycia szkła akrylowego. Z jednej strony zainwestujesz we własną firmę, z drugiej zaś w swoich pracowników.

Jeśli chcesz poznać lepiej nasze szafy śniadaniowe dające możliwość przechowywania drugiego śniadania w należytych warunkach i na drobne rzeczy osobiste (co jest ich zaletą) napisz na nasz adres e mail. Chętnie prześlemy informacje o konkretnych modelach. Nasza szafka śniadaniowa to dobry wybór.

czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 7 z 7 elementów
Wyświetlono 1 - 7 z 7 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z