Kategorie

Szafki ubraniowe BHP 

Szafy ubraniowe metalowe

Szafki ubraniowe BHP, metalowe meble z przeznaczeniem ich na ubrania to najnowsza propozycja-linii szaf ochronnych dla Państwa, które od niedawna wprowadziliśmy do naszego firmowego portfolio.

Przeznaczenie/ zastosowanie-metalowych szaf ubraniowych BHP

Produkowane i sprzedawane przez naszą firmę- szafy BHP ubraniowe dedykowane są między innymi dla:

  • pracowników: laboratoriów, restauracji (mających własne szatnie), szpitali innych placówek medycznych, placówek służb mundurowych takich jak: straż pożarna, policja, wojsko, straż miejska, straż graniczna oraz innych służb odpowiedzialnych za porządek i bezpieczeństwo ludności cywilnej;
  • również nasze szafki robocze pracownicze bhp z powodzeniem mogą być wykorzystywane na basenach, krytych pływalniach, saunach oraz innych tego typu obiektów, w których zachodzi potrzeba użycia szafy ubraniowej BHP;
  • nasza oferta- metalowych szaf ubraniowych BHP skierowana jest również do również ośrodków sportowych, na przykład stadionów piłkarskich lub innych obiektów sportowo-rekreacyjnych, które mają zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania w postaci –szaf BHP;
  • przede wszystkim nasza propozycja jest jednocześnie doskonałym rozwiązaniem dla górników oraz innych pracowników, potrzebujących odseparowania odzieży osobistej od odzieży pracowniczej, dotyczy to również innych branż tzw. ciężkich, czyli przemysłowych, zwłaszcza wszędzie tam, gdzie wykorzystujecie oraz korzystacie Państwo ze specjalnej roboczej odzieży typu: kombinezony, skafandry -będące używane w codziennej pracy.

Oferta meblowa, jakie rodzaje szaf oferujemy?

  • szafa ubraniowa, zamek ryglujący drzwi w trzech pkt (punktach);
  • szafa ubraniowa, produkt posiada -zamek ryglujący drzwi w jednym pkt;
  • szafa ubraniowa BHP metalowa: produkty wyposażone w dodatkowa ławkę, inaczej antypoślizgowej podstawę z wygodnym siedziskiem- siedziskiem będącym zaprojektowanym z eleganckiej i wytrzymałej oraz obijanej ze wszystkich stron: skóropodobnej tapicerki (kolor do wyboru, do ustalenia w trakcie składania zamówienia na szafy BHP ubraniowe;
  • szafa ubraniowa, produkt wyposażono w manualny zamek ryglujący (system otwierający/ zamykający) drzwi szafy w jednym pkt.

WYMIARY METALOWYCH SZAF BHP:


Jako wieloletni producent szaf ochronnych, a ostatnio jednocześnie szaf ubraniowych BHP proponujemy dla Państwa także kilka ich wariantów wg. rozmiaru, wytwarzanych przez nas produktów- metalowych mebli ochronnych.

Wariant I: Wysokość szafy 1800 mm, szerokość pojedynczej komory (miejsca na przechowywanie i przetrzymywanie ubrań) wynosi: 300 mm, z kolei szerokość szafy to odpowiednio: 300/ 600/ 900/ 1200 mm x głębokość komory 490 mm + nóżki na wysokości 1940 mm.

Wariant II: Wysokość szafy 1800 mm, szerokość pojedynczej komory (miejsca na przechowywanie i przetrzymywanie ubrań) wynosi: 400 mm, dodatkowo szerokość szafy to odpowiednio: 400/ 800/ 1200 mm x głębokość pojedynczej komory 490 mm + nóżki na wysokości 1940 mm.

Uwaga!: Szanowni Państwo, każda nasza szafa posiada odpowiednią liczbę komór służących do przechowywania oraz magazynowania ubrań pracowników- ilość komór: od 1 do 4-dotyczy przedstawionego rozmiaru, wariantu pierwszego (I), natomiast liczba komór: od 1 do 3 sztuk –dotyczy drugiego (II) wariantu wymiarowego metalowych mebli ochronnych BHP, szafa ubraniowych.

Zalety zakupu produktów u nas, dlaczego warto kupić szafy ubraniowe metalowe?

Oprócz długoletniej gwarancji producenta, każdy produkt  posiada (dołączony do jego wysyłki) certyfikat autentyczności oraz zgodności z rygorystycznymi normami bezpieczeństwa produktu, odnośnie do przepisów przeciwpożarowych i BHP, czyli bezpieczeństwa higieny pracy. Na tej podstawie można stwierdzić śmiało- macie Państwo zawsze gwarancję otrzymania produktu najwyższej jakości.
Nasza firma od wielu lat zajmuje się wytwarzaniem szaf ochronnych z metalu oraz płyt HPL, np. na potrzeby straży pożarnej (nazwa pochodzi od ang. słowa: High Pressure Laminate), inaczej jest to -wysokociśnieniowy laminat, produkowany z prasowanych pod ogromnym ciśnieniem włókien tworzywa.

Włókna warstwowego o nazwie – celuloza. Z kolei włókna te są nasączane w trakcie produkcji specjalną oraz niezwykle odporną na uszkodzenia mechaniczne, są pokrywane mieszanką żywiczną/ żywicową (żywicą). Zapraszamy serdecznie Państwa do kontaktu telefonicznego z nami w celu składania zamówień- hurt (duże zamówienia- wiele sztuk) albo detal (niewielkich zamówień, pojedynczych sztuk produktu).

W naszej ofercie znaleźć można różnego typu szafki metalowe, również szafy ubraniowe bhp oraz inne meble do firmy wyprodukowane z wykorzystaniem podobnych technologii. Sprawdzą się idealnie w zakładach pracy jako wyposażenie pomieszczeń socjalnych, ale nie tylko. Nasze szafki bhp posiadają szereg udogodnień, które sprawiają, że są to meble niezwykle praktyczne. Są to na przykład zamek cylindryczny, czy otwory wentylacyjne. Każda nasza szafka ubraniowa metalowa charakteryzuje się najwyższą jakością i starannością wykonania. Dzięki temu szafa bhp jest nie tylko praktyczna, ale też doskonale się prezentuje w pomieszczeniach firmowych, na basenach, halach sportowych, klubach fitness. Pasujące produkty: specjalne szafki ubraniowe metalowe, szafki bhp metalowe, pojemne szafy ubraniowe bhp zgrzewanej konstrukcji wyposażona w specjalne haczyki, drążek ubraniowy i indywidualny wywietrznik, szafa przeznaczona do składowania odzieży brudnej, szafa na odzież brudną wykonana z blach stalowych, szafa, która w każdej komorze posiada półkę (w każdej komorze półka), szafka bhp z blachy stalowej, szafy ubraniowe metalowe, szafka metalowa bhp, szafki na ubrania, szafka pracownicza. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju wysokiej jakości elementy wyposażenia firm i instytucji, idealne do dużych i małych przestrzeni. Dostępne w różnych kolorach. To komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Oferowana przez naszą firmę  szafa metalowa bhp ubraniowa to doskonały wybór. Zadbaj o swoich pracowników. Pomoże Ci w tym nasza metalowa szafka bhp. Można znaleźć nas po produktach: szafka ubraniowa bhp typu l, metalowa szafa ubraniowa, szafki pracownicze socjalne, szafa socjalna bhp, przechowywanie odzieży w firmie itp. Nasza szafka ubraniowa to doskonały wybór. Pozwoli na bezpieczne przechowywanie rzeczy osobistych, nada pomieszczeniu socjalnemu nowego wyglądu i praktyczności. Z nami dostosujesz wyposażenie firmy do swoich indywidualnych potrzeb.

Po więcej informacji napisz na adres e mail lub zadzwoń.
czytaj dalej
Na stronę
Wyświetlono 1 - 16 z 39 elementów
Wyświetlono 1 - 16 z 39 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z