Kategorie

Szafy gospodarcze 

Szafa gospodarcza

Szafy metalowe to meble, które sprawdzą się w różnego rodzaju pomieszczeniach socjalno-gospodarczych. Sprzęty, takie jak: odzież, środki czystości czy narzędzia, wymagają odpowiedniego przechowywania. Szafa gospodarcza jest zatem niezbędnikiem w zakładach produkcyjnych, magazynach, sklepach czy przestrzeniach użytku publicznego. Usprawni pracę pracowników oraz zabezpieczy niezbędny im sprzęt. W tej kategorii dostępne są metalowe szafy gospodarcze. Oferujemy wiele modelów, w ciekawych wersjach kolorystycznych. Wybór łatwo można dostosować do własnych preferencji. Zachęcamy do zapoznania się z produktami prezentowanymi w tej kategorii.

Metalowe szafy z półkami

Szafki z półkami to praktyczne wyposażenie pomieszczeń przeznaczonych dla pracowników BHP czy magazynierów. Polecamy szafy dwudrzwiowe z półkami do przechowywania odzieży, jak i innych akcesoriów niezbędnych do wykonywania pracy. W zależności od potrzeb i liczby pracowników można zaopatrzyć firmę w kilka szafek. Ustawione obok siebie dadzą odpowiednią ilość miejsc do przechowywania. Polecamy szafy gospodarcze wyposażone w otwory wentylacyjne na plecach. Półki nadają się także do przechowywania środków czystości, szczotek czy różnego rodzaju narzędzi. To praktyczny mebel socjalny. W naszym sklepie internetowy dostępnych jest wiele modelów. Istnieje możliwość wyboru odcienia kolorystycznego w jakim będzie zakupiona szafa. Duży wybór kolorów sprawia, że łatwo dostosować mebel do otoczenia, w którym będzie się znajdował. 

Szafki gospodarcze z przedziałem

W tej kategorii dostępne są także meble socjalne z przedziałem pionowym. To praktyczne szafy do przechowywania różnego rodzaju narzędzi. Doskonale nadają się do pomieszczeń socjalnych. Sprawdzą się zwłaszcza dla służb sprzątających. W naszym sklepie internetowym oferujemy wiele modelów z półkami i przedziałami pionowymi. Wybór można zatem dostosować do konkretnych potrzeb pracowników. Przedział pionowy to praktyczna konstrukcja, która pozwoli na przechowywanie mopa czy innych narzędzi do utrzymania czystości. Mniejsze sprzęty, takie jak: ścierki czy płyny, można umieścić na półkach. Wybór szafy wyposażonej w drążek i haki umożliwi natomiast zawieszenie szczotek, ubrań czy fartucha.

Szafy do suszenia odzieży i butów

Szafa gospodarcza do suszenia ubrań to wielofunkcyjny mebel, który sprawdzi się w chłodniach, kopalniach czy zakładach wodociągowych. Będzie odpowiedni wszędzie tam, gdzie ubrania pracowników często ulegają zwilgotnieniu. Szafy wyposażone w moduł grzewczo-wentylacyjny umożliwiają jednoczesne przechowywanie i suszenie odzieży. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, nadaje się do przechowywania różnego rodzaju odzieży roboczej, w tym butów. W tej kategorii znajdują się m.in. meble polskich producentów. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo można dostosować je do wymogów pomieszczenia. Polecamy pojemne szafy, mieszczące w zależności od modelu określoną liczbę ubrań. Szafy można ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób jeszcze więcej miejsca do przechowywania. Są to bardzo praktyczne szafy gospodarcze.

Meble gospodarcze - kto powinien je kupić?

Szafy, jak i inne meble gospodarcze to rozwiązanie odpowiednie do różnego rodzaju zakładów produkcyjnych, magazynów czy przestrzeni użytku publicznego. Metalowe meble sprawdzą się także w sklepach, jak i mniejszych firmach. Szafy z półkami i przedziałami nadają się świetnie do pomieszczeń socjalnych. Posłużą zwłaszcza do przechowywania sprzętu ekipy sprzątającej. Będą odpowiednie także na narzędzia czy odzież. Dla firm, w których ubrania pracowników narażone są na duże zwilgotnienie polecamy szafy przeznaczone do suszenia odzieży i butów. Chłodnie, zakłady wodociągowe i wiele innych.

Wierzymy, że nasze produkty jak szafa gospodarcza usprawnią pracę w wielu zakładach i firmach. Odpowiednie wyposażenie i zabezpieczenie sprzętu to jedna z podstaw sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego i prezentowanymi w tej kategorii szafami gospodarczymi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajduje się w niej nie tylko metalowa szafa gospodarcza, ale również wiele innych metalowych mebli, idealnych do domu oraz firmy. Szeroki wybór, najwyższa jakość, przystępne ceny. Estetyczny wygląd i niezwykła funkcjonalność. Znajdź produkty idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Poznaj nasze rozwiązania. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na podany adres e mail. Postaramy się rzetelnie i rzeczowo udzielić odpowiedzi na Państwa pytania i wyjaśnić wszelkie nasuwające się wątpliwości i niejasności.
czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 4 z 4 elementów
Wyświetlono 1 - 4 z 4 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z