Kategorie

Szafy gospodarcze 

Szafa gospodarcza

Szafy metalowe to meble, które sprawdzą się w różnego rodzaju pomieszczeniach socjalno-gospodarczych. Sprzęty, takie jak: odzież, środki czystości czy narzędzia, wymagają odpowiedniego przechowywania. Szafa gospodarcza jest zatem niezbędnikiem w zakładach produkcyjnych, magazynach, sklepach czy przestrzeniach użytku publicznego. Usprawni pracę pracowników oraz zabezpieczy niezbędny im sprzęt. W tej kategorii dostępne są metalowe szafy gospodarcze. Oferujemy wiele modelów, w ciekawych wersjach kolorystycznych. Wybór łatwo można dostosować do własnych preferencji. Zachęcamy do zapoznania się z produktami prezentowanymi w tej kategorii.

Metalowe szafy z półkami

Szafki z półkami to praktyczne wyposażenie pomieszczeń przeznaczonych dla pracowników BHP czy magazynierów. Polecamy szafy dwudrzwiowe z półkami do przechowywania odzieży, jak i innych akcesoriów niezbędnych do wykonywania pracy. W zależności od potrzeb i liczby pracowników można zaopatrzyć firmę w kilka szafek. Ustawione obok siebie dadzą odpowiednią ilość miejsc do przechowywania. Polecamy szafy gospodarcze wyposażone w otwory wentylacyjne na plecach. Półki nadają się także do przechowywania środków czystości, szczotek czy różnego rodzaju narzędzi. To praktyczny mebel socjalny. W naszym sklepie internetowy dostępnych jest wiele modelów. Istnieje możliwość wyboru odcienia kolorystycznego w jakim będzie zakupiona szafa. Duży wybór kolorów sprawia, że łatwo dostosować mebel do otoczenia, w którym będzie się znajdował. 

Szafki gospodarcze z przedziałem

W tej kategorii dostępne są także meble socjalne z przedziałem pionowym. To praktyczne szafy do przechowywania różnego rodzaju narzędzi. Doskonale nadają się do pomieszczeń socjalnych. Sprawdzą się zwłaszcza dla służb sprzątających. W naszym sklepie internetowym oferujemy wiele modelów z półkami i przedziałami pionowymi. Wybór można zatem dostosować do konkretnych potrzeb pracowników. Przedział pionowy to praktyczna konstrukcja, która pozwoli na przechowywanie mopa czy innych narzędzi do utrzymania czystości. Mniejsze sprzęty, takie jak: ścierki czy płyny, można umieścić na półkach. Wybór szafy wyposażonej w drążek i haki umożliwi natomiast zawieszenie szczotek, ubrań czy fartucha.

Szafy do suszenia odzieży i butów

Szafa gospodarcza do suszenia ubrań to wielofunkcyjny mebel, który sprawdzi się w chłodniach, kopalniach czy zakładach wodociągowych. Będzie odpowiedni wszędzie tam, gdzie ubrania pracowników często ulegają zwilgotnieniu. Szafy wyposażone w moduł grzewczo-wentylacyjny umożliwiają jednoczesne przechowywanie i suszenie odzieży. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, nadaje się do przechowywania różnego rodzaju odzieży roboczej, w tym butów. W tej kategorii znajdują się m.in. meble polskich producentów. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo można dostosować je do wymogów pomieszczenia. Polecamy pojemne szafy, mieszczące w zależności od modelu określoną liczbę ubrań. Szafy można ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób jeszcze więcej miejsca do przechowywania. Są to bardzo praktyczne szafy gospodarcze.

Meble gospodarcze - kto powinien je kupić?

Szafy, jak i inne meble gospodarcze to rozwiązanie odpowiednie do różnego rodzaju zakładów produkcyjnych, magazynów czy przestrzeni użytku publicznego. Metalowe meble sprawdzą się także w sklepach, jak i mniejszych firmach. Szafy z półkami i przedziałami nadają się świetnie do pomieszczeń socjalnych. Posłużą zwłaszcza do przechowywania sprzętu ekipy sprzątającej. Będą odpowiednie także na narzędzia czy odzież. Dla firm, w których ubrania pracowników narażone są na duże zwilgotnienie polecamy szafy przeznaczone do suszenia odzieży i butów. Chłodnie, zakłady wodociągowe i wiele innych.

Wierzymy, że nasze produkty jak gospodarcza szafa usprawnią pracę w wielu zakładach i firmach. Odpowiednie wyposażenie i zabezpieczenie sprzętu to jedna z podstaw sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego i prezentowanymi w tej kategorii szafami gospodarczymi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajduje się w niej nie tylko metalowa szafka gospodarcza, ale również wiele innych metalowych mebli, idealnych do domu oraz firmy. Szeroki wybór, najwyższa jakość, przystępne ceny. Estetyczny wygląd, niezwykła funkcjonalność, atrakcyjne wizualnie. Znajdź produkty idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Poznaj nasze rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na podany adres e mail. Postaramy się rzetelnie i rzeczowo udzielić odpowiedzi na Państwa pytania i wyjaśnić wszelkie nasuwające się wątpliwości i niejasności.

czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 4 z 4 elementów
Wyświetlono 1 - 4 z 4 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z