Kategorie

Meble metalowe medyczne 

Kategoria meble metalowe medyczne zawiera wszelkiego rodzaju umeblowanie użyteczne w prowadzeniu gabinetu czy też laboratorium lekarskiego. Znajdują się tutaj zarówno różnego typu szafy na dokumentację oraz sprzęt medyczny, jak meble dzięki którym lekarze mogą wygodnie przyjmować pacjentów w swoim gabinecie. Wszystkie meble wykonano z wytrzymałego metalu, który gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość na całe lata.

Karta pacjenta zawsze pod ręką

Każdy szanujący się lekarz powinien mieć łatwy oraz szybki dostęp do karty pacjenta — sytuacje w której odwiedzająca gabinet osoba musi czekać aż przyjmujący go doktor odnajdzie się w gąszczu źle zorganizowanej dokumentacji są z punktu widzenia PR-owego wręcz niedopuszczalne. W sprawnym zorganizowaniu dokumentów pomóc mogą wykonane z solidnego metalu szafy kartotekowe. Poszczególne egzemplarze różnią się od siebie wielkością oraz liczbą zamontowanych szuflad. W większości dostępnych wariantu zastosowano natomiast prowadnice kulkowe ze specjalnym zabezpieczeniem, chroniącym szuflady przed wypadnięciem przy zbyt mocny pociągnięciu. Szafy dostępne są w wersjach z zabezpieczeniem kluczowym (przy zakupie zapewniamy dwa klucze), pozwalającym zagwarantować kartom pacjenta pełne bezpieczeństwo, które stało się szczególnie istotne od wprowadzenia w Polsce ustawy o RODO. Rozmiar szuflad wmontowanych w szafy dostosowano tak, by bez problemów mieściły się w nich koperty z kartami pacjentów.

Leki i sprzęt na swoim miejscu

Metalowe szafy medyczne pozwalają w przejrzysty sposób uporządkować wszystkie niezbędne w danym gabinecie leki oraz sprzęt medyczny. Dzięki przeszklonym drzwiom urzędującemu w gabinecie lekarzowi wystarczy zaledwie szybki rzut oka, by zlokalizować potrzebny mu w danej chwili przyrząd albo ocenić czy zapas leków nie potrzebuje uzupełnienia. Szafy wyposażone są w wytrzymałe zamki, które pozwalają chronić cenne zapasy środków medycznych przed niepożądanymi osobami. Znajdujące się w naszej ofercie szafy medyczne dostępne są w dwóch wariantach: wersje kołowe umożliwiają łatwy transport po terenie gabinetu czy przychodni, podczas gdy warianty stacjonarne charakteryzują się nieco większymi gabarytami oraz wyjątkową solidnością wykonania.

Mniejsza alternatywa dla szaf

W udostępnionej na sklepie naszego sklepu podkategorii szafki metalowe dla medycyny znajdziemy bardziej kompaktową alternatywę dla dużych pod względem gabarytów metalowych szaf medycznych. Nie zawsze przecież gabinet, przychodnia czy też apteka potrzebuje tylko dwudrzwiowych szaf o sporych rozmiarach. Szafki metalowe medyczne można powiesić na ścianie, oszczędzając w ten sposób cenną przestrzeń gabinetową. Warto mieć na uwadze, że jest to szczególnie przydatne w praktykach medyczny zajmujących się na co dzień leczeniem najmłodszych, gdyż pozwala utrzymać potencjalnie niebezpieczny dla nich sprzęt czy leki z dala od wiecznie ciekawskich rąk. Dostępne są również niewielkie modele sprawdzające się świetnie w roli szafek do postawienia przy łóżku pacjenta. Do wyboru oferujemy wersje szafek dla medycyny stacjonarne bądź z kółkami umożliwiającym ich łatwe przemieszczanie.

Profesjonalne biurka

Stwierdzenie, że profesjonalny gabinet lekarski nie może obyć się bez dobrej klasy biurka to od wielu lat wręcz truizm. Dlatego też oferujemy idealne do różnego typu gabinetów medycznych biurka w kilku kilku wariantach. Co łączy wszystkie z nich? Bez wątpienia jest to jakość zarówno materiału wykorzystanego przy ich produkcji, jak i sposobu, w jaki je wykonano. Solidne blaty gwarantują wytrzymałość na wiele lat intensywnego wykorzystywania, a stalowe nóżki — pełną stabilność. Wygodną obsługę pacjentów zapewniają zamocowane po lewej strony szuflady dostosowane rozmiarami do typowych kart pacjenta. Co istotne, wyposażono je w zamki kluczowe, pozwalające zabezpieczyć cenne dane pacjentów. Warto mieć na uwadze, że choć tworzone są przede wszystkim z myślą o branży medycznej, z powodzeniem mogą służyć także w biurach innego rodzaju. 

Wszystko do sal operacyjnych i zabiegowych

Tak jak gabinet w którym lekarz przyjmuje swojego pacjenta potrzebuje wysokiej jakości biurka, tak samo laboratoria czy sale zabiegowe bezwzględnie muszą zawierać na swoim wyposażeniu meble wykonane z blach kwasoodpornej. W kategorii tej nasza firma oferuje sprzęt konieczny do higienicznej pracy przy zabiegach: znajdziemy tu między innymi stoliki do instrumentowania, podesty zabiegowe czy też wygodne stojaki do płynów infuzyjnych. Wszystkie z oferowanych przez nas w tej kategorii produktów wykonano z solidnej blachy o właściwościach kwasoodpornych, wyposażono je także w opcje regulacji, umożliwiające dostosowanie sali operacyjnej czy zabiegowej do wzrostu oraz wieku pacjenta.

W naszej ofercie znajdują się także inne specjalistyczne meble zaprojektowane przez profesjonalistów z myślą o salach operacyjnych, takie jak ustawione na kołach stoliki na sprzęt chirurgiczny oraz innego typu ekwipunek zabiegowy. Warto mieć na uwadze kolumny służące do dezynfekcji rąk, których obecność wymagana jest w dzisiejszych czasach nie tylko ze względów na konieczność zadbania o higienę zabiegów, ale i również w związku z ogólnoświatowymi zmianami spowodowanymi epidemią wirusa.

Parawany i nie tylko

Co znaleźć możemy w dwóch ostatnich podkategoriach metalowych mebli medycznych oferowanych przez naszą firmę? Ta część oferty zawiera dodatkowy sprzęt w rodzaju klasycznych, mobilnych parawanów pełniących w miejscach związanych z usługami medycznymi dwie funkcje: estetyczną oraz związaną z zapewnieniem pacjentom ważnej dla nich dyskrecji. Oferujemy także pełne zestawy mebli metalowych lekarskich, które są wręcz idealnym rozwiązaniem dla osób, potrzebujących w jak najszybszym tempie w pełni wyposażyć należący do nich bądź ich firmy gabinet lekarski. Za przykład takiego zestawu mogą posłużyć profesjonalne i wytrzymałe biurka z idealnie dopasowanymi pod względem estetyki krzesłami oraz kontenerkami na karty pacjentów bądź inne istotne dla funkcjonowania praktyki lekarskiej dokumenty.

czytaj dalej
Na stronę
Wyświetlono 1 - 16 z 43 elementów
Wyświetlono 1 - 16 z 43 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z