Kategorie

Szafy wózki na tablety, laptopy i komórki 

Postęp technologiczny sprawił, że niemal każda praca wymaga skorzystania z laptopa, tabletu czy komórki. Wykorzystuje się je nie tylko w biurach, ale również w szkołach jako narzędzie do nauki. W takich miejscach potrzebujemy dużej ilości sprzętu w związku z tym warto zadbać o bezpieczne miejsce w którym będą przechowywane. Jednym z rozwiązań jest zastosowanie szaf na laptopy, tablety czy komórki. Pozwolą na zachowanie porządku oraz zabezpieczenie poufnych informacji znajdujących się na dysku.

Szafa wózek na laptopy

Szafa wózek na laptopy to specjalnie skonstruowany mebel, którego półki są idealnie wyprofilowane pod laptopy. W zależności od modelu pozwala na przechowywanie do 30 sztuk sprzętu. Jej ogromną zaletą jest mobilność dzięki zamontowanym kółkom. Solidne zamknięcie szafy na klucz zapewnia bezpieczeństwo sprzętu ponieważ przemieszczanie jej nie spowoduje nieumyślnego wypadnięcia sprzętu.

Szafa ma zamontowaną listwę zawierającą gniazda elektryczne podłączone do ładowarek. Gdy laptop nie jest używany pozwala to na jego naładowanie. Dzięki temu oszczędzamy miejsce na biurku, jednocześnie mając pewność, że laptop będzie gotowy do użycia gdy będziemy go potrzebować.

W zależności od potrzeb i miejsca w ofercie mamy mniejsze szafy pojedyncze i większe podwójne. Szafki wózki dostępne w naszym sklepie są zgodne z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego LVD 2014/35/UE D.U. 2016 poz 806.

Szafa do przechowywania laptopów

Jeśli potrzebujesz szafy, która będzie stałym elementem wyposażenia to warto zdecydować się na zwykłą szafę do przechowywania laptopów bez funkcji wózka. W zależności od jej przyszłej funkcji mamy szafy z funkcją ładowania i bez. Szafa z funkcją ładowania jest dobrym rozwiązaniem np. dla szkół gdy trzeba naładować laptopy pomiędzy zajęciami. Szafa bez funkcji ładowania sprawdzi się w miejscach w których ma  ona stanowić bezpieczną skrytkę gdy nie ma nikogo obecnego w biurze. Oba warianty są zamykane na klucz dla większego bezpieczeństwa.

Produkt ten wykonujemy na zlecenie klienta. W związku z tym, że jest on wykonywany indywidualnie istnieje możliwość modyfikacji szafki w zależności od Państwa potrzeb.

Depozytor na komórki

Postęp technologiczny sprawił, że niemal każda osoba ma przy sobie telefon komórkowy. Tego typu sprzęt może być drogocenny dlatego warto zadbać o miejsce w którym pracownicy będą mogli bezpiecznie trzymać swoje telefony na czas pracy. Rozwiązaniem jest depozytor na komórki. Nie zajmuje dużo miejsca, a zapewni poczucie bezpieczeństwa.

Oferujemy depozytory z różną ilość skrytek. Każda skrytka jest zamykana na indywidualny klucz. Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo sprzętu pod względem uszkodzeń mechanicznych. Każda z skrytek ma dno wypełnione materiałem co zabezpiecza telefon komórkowy przed porysowaniem.

Depozytory można zawiesić na ścianie, postawić na podłodze, a te mniejsze na stole czy kredensie.

Szafa wózek na laptopy i komórki

Ciekawym rozwiązaniem jest szafa wózek na laptopy i komórki. Ten mobilny mebel to połączenie szafki na laptopy i depozytora na komórki. Jeśli potrzebujesz obu tych mebli to takie rozwiązanie pozwoli ci na oszczędność miejsca bowiem jeden mebel spełnia funkcje obu. Szafka wózek na laptopy i komórki to świetny pomysł dla miejsc w których do pracy wymagana jest duża ilość sprzętu.

Szafa posiada 8 miejsc na laptopy i 20 na komórki. Szafka jest wykonywana na indywidualne zamówienie - oferujemy możliwość zainstalowania zamków kluczowych z systemem wymiennego cylindra.

Szafa wózek na tablety

Nasza firma idzie z duchem czasu i wiemy, że szybki postęp technologiczny wymaga ciągłych zmian. Coraz popularniejszym sprzętem są tablety. W związku z tym wprowadziliśmy do oferty szafy wózki na tablety. Umożliwia ona przechowywanie oraz ładowanie przez USB do 32 urządzeń. Jeśli nie potrzebujesz tak dużej ilości miejsca nic nie szkodzi. W szafce możesz również składować laptopy i telefony komórkowe. W trosce o bezpieczeństwo Państwa sprzętu szafka posiada wkłady wykonane z pianki niepalnej. Dodatkowo dla ułatwienia użytkowania zastosowaliśmy numerację przegródek.

Wózki na tablety to niezwykle praktyczna i funkcjonalna rzecz. Mobilność szafki pozwoli na jej łatwe przemieszczenie między pomieszczeniami. Przemieszczanie jest całkowicie bezpieczne ponieważ szafka jest zamykana i oprócz kółek jezdnych zawiera hamulce. Widać więc, że wózki na laptopy to bardzo funkcjonalne produkty.Szafka na komputer przemysłowy

W zakładach produkcyjnych proces produkcji wspierany jest przez sprzęt elektroniczny, przede wszystkim przez komputery. Na hali produkcyjnej są one narażone na wiele uszkodzeń mechanicznych dlatego warto zadbać o ich zabezpieczenie. Pomocna może być metalowa szafa na komputer przemysłowy. W zależności od potrzeb posiadamy w ofercie komputery z wyposażeniem w postaci listwy zasilające i wentylator lub bez. Szafy wyposażone są w szuflady na klawiaturę i myszkę.  W górnej części znajduje się przeszklona klapa, która chroni monitory LCD przed uszkodzeniem. 

Szafy montujemy indywidualnie po klienta i w przypadku niektórych modeli jest możliwe zamontowanie kół, które zapewnią mobilność. Do zakładów w których możliwy jest upadek ciał obcych oraz w których stosuje się wodę polecamy szafę o klasie odporności IP-42.

Szafki zamykane są na klucz w związku z tym do sprzętu nie będą miały dostęp osoby do tego nieupoważnione. Zamykana jest zarówno szafka na komputer, klawiaturę jak i monitor.Dlaczego warto wybrać szafkę metalową na komputer, laptop lub telefon komórkowy?

Sprzęt elektroniczny jest drogi i jednocześnie wrażliwy na uszkodzenia mechaniczne. Metalowe szafy i wózki na tablety są solidne i odporne, stanowią więc świetne zabezpieczenie delikatnego sprzętu. Na ich korzyść przemawia również fakt, że łatwo utrzymać je w czystości.

Nasza firma jest otwarta na klienta w związku z tym w większość modeli oferujemy możliwość dostosowania mebla pod własne potrzeby. Modyfikacje, które wprowadzamy mogą być czysto techniczne czyli np. montaż kółek lub kosmetyczne - wybór innego koloru blachy z którego wykonany jest mebel. Zadbaj o bezpieczeństwo twojego sprzętu i poufnych danych na nim się znajdujących. Zainwestuj w solidne wózki na tablety i szafki metalowe, które ochronią twój sprzęt.

Wózki na tablety, laptopy, komórki sprawdzą się nie tylko w firmach, ale też w szkołach, na uczelniach, bibliotekach salach konferencyjnych i wszędzie tam, gdzie jest używany wspomniany sprzęt elektroniczny. Każdy wózek na tablety posiada szereg zalet. Daje możliwość bezpiecznego przechowywania i jednoczesnego ładowania. Główne atuty wózka wnt to właśnie: możliwość przechowywania, szybkiego przemieszczania (cztery kółka jezdne z gumy nie brudzącej) i rzecz jasna posiada funkcję ładowania baterii aż 32 urządzeń jednocześnie (32 tabletów), posiada również półkę z gniazdem do ładowania laptopa. Gniazda posiadają diodę led, która sygnalizuje prawidłowe ich działanie. Kolejnym atutem jest wprowadzenie ogranicznika czasowego jednego ładowania do 5h. Pozwoli to nie tylko zadbać o przechowywane sprzęty (zabezpieczenia baterii), zapewni im prawidłowe działanie,  ale też wpływa na ilość zużycia energii elektrycznej. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa wózek wnt 33 podwójne zabezpieczenie przeciwprzepięciowe. Jest zamykane zamkiem zabezpieczającym z blokadą w dwóch punktach. Wózek posiada uchwyty po obu stronach w celu łatwego przemieszczania. Posiada otwory wentylacyjne do cyrkulacji powietrza chronią przed przegrzaniem układu. Długi przewód przyłączeniowy (o długości 3 m). Jak widać takie wózki to możliwość jednoczesnego ładowania tabletów, czy telefonów, ale też ich bezpiecznego przechowywania (wkłady wykonane z pianki)  i transportowania. Jest to wiec niezwykle praktyczny i funkcjonalny mebel. Aby dowiedzieć się więcej o innych naszych produktach, które doskonale sprawdza się w przestrzeni roboczej zadzwoń lub napisz na nasz adres e mail. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Wybierając wózki na tablety, laptopy, telefony postaw na najwyższą jakość. Nasz sklep internetowy posiada w ofercie również inne meble metalowe do firmy, jak choćby szafy kartotekowe, szafy aktowe, szafy ognioodporne oraz wiele innych.

czytaj dalej
Wyświetlono 1 - 15 z 15 elementów
Wyświetlono 1 - 15 z 15 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z