Kategorie

Szafki szkolne metalowe i do obiektów sportowych 

Szafki szkolne i do obiektów sportowych

Obligatoryjnym elementem wyposażenia każdej szkoły są funkcjonalne i nowocześnie wyglądające meble posiadające atest higieniczny wydawany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny. Pośród nich niezwykle ważne są przestronne szafy stojące. W dużej mierze to od nich zależy komfort nauki dzieci i młodzieży w całym kraju. Dostosowane do indywidualnych potrzeb, mogą być stosowane jako dodatkowa przestrzeń, w której możliwe jest przechowywanie podręczników oraz mokrych ubrań po wyjściu z sali gimnastycznej czy basenu. Decydując się na zakup metalowych szafek szkolnych pochodzących z naszej oferty, możecie zaoszczędzić znaczną sumę gotówki, gdyż zamówione u nas meble to inwestycja poczyniona na wiele lat.

Szafki szkolne metalowe – do czego są potrzebne?

Każdego dnia setki tysięcy polskich dzieci wyruszają do szkół. Dźwigając na swych drobnych plecach ciężkie tornistry, których waga często przekracza kilka kilogramów, narażone są na powstawanie szeregu szkodliwych dla zdrowia dolegliwości. Jedną z najczęściej występujących przypadłości wynikającą z noszenia wypełnionych po brzegi podręcznikami plecaków, jest skolioza. Nieleczona prowadzi do ucisku nerwów, a w skrajnych przypadkach również rdzenia kręgowego. Wspomniany ucisk nerwów prowadzi do przewlekłych bóli pleców, które mogą nasilać się wraz z wiekiem. Pomocne mogą się tu okazać metalowe szafki szkolne.

Aby uchronić młodzież przed problemami z kręgosłupem, coraz więcej placówek oświatowych decyduje się na montaż profesjonalnych metalowych szafek szkolnych, które umożliwiają przechowywanie wszystkich niezbędnych pomocy szkolnych w obiekcie. Pamiętajmy, iż wyłącznie kompleksowe podejście do problemu może uchronić najmłodszych przed cierpieniem.

Metalowa szafka szkolna  – charakterystyka produktu

Nasze szafki szkolne metalowe zostały wyprodukowane z najwyższej klasy materiałów. Wytrzymała stal stanowiąca fundament konstrukcji, w trosce o dobro dzieci została powleczona bezpiecznym dla zdrowia lakierem, który oprócz tego, iż minimalizuje powstające w trakcie użytkowania zadrapania, dodatkowo wpływa na walory estetyczne mebla. Szafki szkolne stworzone z pomocą naszego zespołu architektów  można w łatwy sposób spersonalizować, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w każdej jednostce oświatowej.

Wspomniana personalizacja może dotyczyć  ich wielkości, aby dziecko w każdym wieku mogło z nich swobodnie korzystać, rodzaju zamykania, tak by mogli z nich korzystać również najmłodsi. Co więcej, stworzony  przez nas projekt modułowych szaf pozwala na dowolne łączenie poszczególnych elementów. Mogą to być zarówno półki na książki, wieszaki na ubrania, stopnie na buty i przybory plastyczne. Oprócz tego dużą zaletą proponowanych przez nas mebli są ciekawe fronty szafek, które mogą występować w jednym kolorze, jak i zawierać wybraną przez zamawiającego grafikę.  Rozwiązanie to zdobyło szczególną popularność pośród dyrektorów szkół podstawowych. Szafki szkolne z naszego sklepu to bardzo uniwersalne i praktyczne wyposażenie do szkół.

Metalowe szafki szkolne mogą zostać wykonane z podwójnej warstwy stali, która uchroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jest to szczególnie ważne w przypadku mebli, które mają być umieszczone na szkolnym korytarzu, bądź wspólnej szatni.

Metalowe szafki do szkoły a higiena użytkowania

Prowadzone przez nas badania wykazały, iż metalowe szafki szkolne umożliwiają zachowanie maksimum bezpieczeństwa oraz higieny. Aby wyczyścić szafkę wykonaną z metalu wystarczy przetrzeć ją suchą ściereczką, bądź w przypadku większych zabrudzeń ściereczką nasączoną środkiem myjącym. Niemniej jednak w przypadku tym należy pamiętać, aby szafka została wytarta do sucha, gdyż nie od dziś wiadomo, iż stal poddana długotrwałemu oddziaływaniu wody, może korodować.

Metalowe szafki w obiektach sportowych – do czego służą?

Szafki równie często wykorzystywane są w obiektach sportowych, a w szczególności w salach gimnastycznych, basenach, klubach fitness i boiskach do gry. Na ich popularność wpływa niezwykle duża wytrzymałość na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, w tym potu, a także łatwość  utrzymania ich w czystości.

Proponowane przez nas metalowe szafki do obiektów sportowych można dowolnie zaaranżować i dzięki temu wydzielić miejsce w szatniach umożliwiające przechowywanie prywatnych rzeczy klientów podczas wykonywania przez nich ćwiczeń.  Ergonomiczny układ półek, został stworzony z myślą o różnorodności uprawianych sportów. Dzięki czemu wnętrza szafek posiadają wieszaki na worki treningowe, szuflady na mokre ubrania, w tym strój kąpielowy, półkę na czysty ręcznik, miejsce na kurtkę, buty, a nawet parasol. Dostępne z wielu wariantach kolorystycznych dodają wnętrzu klasy i elegancji.

Szkolne szafki metalowe – zamki i bezpieczeństwo użytkowania

Układ mocowań zastosowany w naszych szafkach został dopasowany do specyfiki obiektu. W szkołach zdecydowaliśmy się na założenie prostych w obsłudze zamków zatrzaskowych, do których otwarcia wystarcza pojedynczy metalowy klucz. W obiektach, z których korzystają osoby pełnoletnie, a także przechowują w nich dokumenty i pieniądze zdecydowaliśmy się na montaż specjalistycznych rozwiązań. Grupa naszych specjalistów wyposażyła meble metalowe w podwójne ściany, a także zamki elektroniczne, które wykazują obecnie najmniejszą awaryjność na rynku. Otwierane na pin, kartę, lub inny proponowany przez nas mechanizm zapewniają maksimum bezpieczeństwa.

Dużym zainteresowaniem pośród naszych klientów cieszą się również popularne zamki cylindryczne, które są nie tylko skuteczne, ale i stosunkowo tanie. Cechą, która  zaletą z tego rodzaju zabezpieczeń jest niska awaryjność. Aby  otworzyć zamek bez właściwego klucza, należy uszkodzić całe drzwi, co z pewnością nie pozostanie niezauważone przez ochronę obiektu. Z tego względu niewielu złodziei decyduje się na próbę włamania.

Na specjalne życzenie klientów indywidualnych oraz firm i przedsiębiorstw w szafkach modułowych można zamontować więcej, aniżeli jeden rodzaj zamków. W przypadku szafek wielodrzwiowych, z których jednocześnie może korzystać wiele osób, najwygodniejsze w użyciu są zamki na chip. Szafki do obiektów sportowych oraz szafki metalowe do szkoły przede wszystkim muszą być bezpieczne.

Pozostałe wyposażenie firm i instytucji

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko szkolne szafki metalowe, ale też szafy metalowe różnego typu i do rożnych zastosowań, jak na przykład szafy ubraniowe. Wszystkie te produkty łączy jednak jedna cecha. Nasze szkolne szafki metalowe oraz pozostałe produkty charakteryzują się wysoką jakością i solidnością. Dzięki temu mamy pewność, że posłużą przez wiele lat, a nasi klienci będą zadowoleni i usatysfakcjonowani.  Wybierz nasze szafy szkolne. Postaw na jakość. Nasze produkty znajdziesz po słowach: meble metalowe do szkół, szafki uczniowskie, szafki szkolne ubraniowe dla najmłodszych uczniów, wyposażenie do szatni szkolnej, szafki szatniowe na przybory szkolne i do przechowywania ciężkich plecaków, szafki do szatni na sprzęt sportowy, szafki do szatni szkolnej do przechowywania książek i rzeczy osobistych.

Jak widać w naszym asortymencie znajdują się szafki szkolne i różnego typu wyposażenie do firm i instytucji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz na nasz adres e mail. Każda uwaga i życzenie klienta jest dla nas cenne. Nasze szafki metalowe to dobry wybór.
czytaj dalej
Na stronę
Wyświetlono 1 - 16 z 24 elementów
Wyświetlono 1 - 16 z 24 elementów

Menu

HTML postback sprzedażowy TwD - skopiuj i wklej na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub zgodnie z